• Procesor a Operační Paměti - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Procesor a Operační Paměti. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Procesor a Operační Paměti

  • Který je podle Vás nejlepší operační systém pro mobilní telefony?



    Další informace


  • Prosím o radu co do základní desky patří za operační paměti ?



    Další informace


    Operační Paměti Ram - Ztrácí 8Mb + 200MHz frekvenci



    Další informace


    Rozdíl mezi CMOS pamětí a obyčejnou pamětí?

    Dokázal by mi to někdo laicky vysvětlit?Doplňuji:Wiki jsem už také použil. Proto jsem psal, že chci laickou odpověď.Ale jak to tak vidím, rozdíl mezi nimi je že CMOS paměť nepotřebuje extra velké napájení ( čímž by se vysvětlilo to, že na ní jsou uloženy primární data, které jsou napájeny speciální baterkou ) na rozdíl od obyčejné, že?

    Další informace


    Nejde mi nainstalovat Operační systém



    Další informace


    Dva operační systémy Windows.



    Další informace


    Typ pamětí grafické karty versus operační paměť



    Další informace


    Jak poznám operační systém?

    Dobrý den. Stáhla jsem si vzhled Windows 7. Bojím se, jestli jsem náhodou nestáhla celý Windows není to náhodou nelegální? Když jsem se koukla na ovládací panely-systém, je tam napsáno: microsoft Windows XP home edition Verze 2002Oprávněný uživatel této kopie:xxxxxxxxxxxxxxxxJe to všechno legální? ) Děkuji

    Další informace


    Acer aspire T180 - zvětšení operační paměti

    Dobrý den, mám PC Acer Aspire T180 s operační pamětí 512 mb. Je to dost pomalí a tak sem myslel, že bych si koupil 4GB. Bylo by to rychlejší ? Popřípadě máte něšjakou radu jak PC zrychlit ? Děkuji

    Další informace


    Dvoujádrový procesor. Chci se zeptat, jestli platí, že 2 jádrový procesor s danou frekvencí má přesně dvojnásobný výkon?

    Vlastním procesor Pentium(R), Dual-Core E5200, 2.50GHz. Znamená to tedy, že jeho výkon bude ekvivalentní procesoru s taktem 5 GHz ?Nebo to bude o něco níž než dvojnásobek, třeba jen 4,8 GHz?

    Další informace