• Program na drivery - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na drivery. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Program na drivery

  • Angličtina ze satelitu - jaký program?



    Další informace


  • Ahoj potřebuji program do pc který je zdarmá abych mohlá stahovat do mobilu přes bluetoch



    Další informace


  • Ahoj, nejdou mi již pár dní sledovat slovenské programy, pouze naskakuje, že program je zakódován.

    Příjem programů máme přes společnou anténu. Máte někdo s tímto nějakou zkušenost ? Díky. Jiřina

    Další informace


    Neznáte nějaký program, kam napíši text a ten program mi ten text řekne nějakým hlasem?

    Pokud ti stačí samotné přečtení, pár tipů najdeš třeba tady: a href"http://www.cermi.net/clanky/veda-technikarevod-textu-na-mluvenou-rec/" rel"nofollow" http://www.cermi.net/ hellip /a Zrovna ta online aplikace Acapela funguje krásně i v češtině, ale jestli jde namluvený text i např. uložit/stáhnout jako audio soubor, až tak dalece jsem to nezkoumala...Případně zadej do Googlu heslo převod textu na řeč a pohledej sám, co ti bude vyhovovat: mně toho ve výsledcích vypadlo docela dost, ale bohužel neznám tvoje konkrétní požadavky na program, tak výběr radši nechávám na tobě. -)

    Další informace


    Ahoj. Chci se zeptat, jestli je nějaký program který udělá z mp3ky na který je normální hlas, aby ten hlas zněl šmoulo..

    Audacity.

    Další informace


  • herní program - nějaký profesionálnější program na vytváření her



    Další informace


    Nahrávací program - studiový program



    Další informace


    Program na nahrávaní zvuku a program na spojení s instrumental...



    Další informace


    Antivirovy program



    Další informace


    Anonymyzační program



    Další informace