• Program na hromadný ořez obrázků - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na hromadný ořez obrázků. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Program na hromadný ořez obrázků

 • Úprava obrázku v Malování (z Prohlížeče obrázků a faxů)  Další informace


  odesilani hromadny mailu  Další informace


  Skype a hromadný videohovor

  Zajímalo by mě, jestli pro hromadný videohovor na Skype musím mít všechny v lidi v kontaktech. A jestli jsou jednoduše přidávat i dávat pryč z kontaktů. (jakože víckrát dokola. jednoho si přidám, zase si ho dám pryč a příště zase přidám)

  Další informace


  Proč nelze nainstalovany program do notebooku uvest, aby byl funkčni nyni se jedna o program nikon transfer.

  Proč nelze nainstalovany(é) program(y)do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy uvest, aby byli funkčni. Nikon transfer tam již byl nainstalovany, nyni nelze jej nainstalovat, při kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich nejde již nainstalovat. Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informaceDoplňuji:Proč nelze zprovoznit a otevřit program(y)nainstalovane do notebooku nyni, třeba nikon transfer i jine programy, nainstalovane jsou řadně, spravně, ale neotevřou se. Nikon transfer tam již byl nainstalovany a FUNGOVAL, nyni nelze jej otevřit, po kliknuti na ikonu vyskoči tabulka s textem- Failed to initialize pluto a program se NEOTEVŘE, taky i jine programy, třeba jsem měl v notebooku malvarebytes po čase jsem jej odinstaloval a nyni po 5 měsicich jsem jej nainstaloval, ale nejde otevřit, naskoči tabulka chybova hlaška . Mam v notebooku OS Windows 8.1, Nevim co je toho přičinou. Děkuji za informace

  Další informace


  Program windows nemůže najít program...  Další informace


  Program pro pohybování obrázku ve videu podle frekvence hudby.

  V jakem programu dokážu udělat něco takového (aby se ten kruh pohyboval podle frekvence hudby) a href"https://www.youtube.com/watch?vHU3pUSUKPFM" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Děkují všem za odpověď.

  Další informace


  Program na vytvoření průhledného obrázku  Další informace


  Program na tvorbu bublin do obrázků  Další informace


  Program na rozosielanie hromadny mailov  Další informace


  Program na hry (program co zrychlí PC)  Další informace


  Proc mam ve Windows 7 Slozku program files a program files (x86)?  Další informace


  Ořez videa v mpeg2  Další informace


  Ořez fotky  Další informace


  MS Word 2013: Titulek obrázku vs obtékání obrázku

  Ahoj, vložil jsem na stránku obrázek a přes pravé myšítko jsem pod něj vložil titulek. Obrázek je široký asi 1/3 stránky, přiražený k levému okraji stránky, těsně pod ním je vložený titulek a níže následuje trocha nějakého textu - posud vše v pořádku. Jenže v okamžiku kdy obrázku nastavím styl obtékání obdélník nebo těsně , titulek obrázku uletí spolu s ostatním textem nahoru napravo od obrázku. Rád bych, aby obrázek zůstal u levého okraje stránky, hned pod ním titulek, a aby tato dvoučlenná skupinka byla ostatním textem obtékána zprava. Neví prosím někdo jak na to? Předem díky.

  Další informace


  Jednoduchý program na tvorbu obrázků

  Neznáte nějaký jednoduchý program, jako je Malování, ale aby nebyl tak rozpixelovaný? Když chci v Malování udělat třeba kruh, tak to není dokonale vyhlazený kruh, ale spíše mozaika.

  Další informace


  Hromadny email - danej skupine kontaktov  Další informace


  Dobrý znáte program do kterého mužů psát, jako na normálním počítači do wordu, akorát že tento program je na telefon

  Znám. Mám ho v telefonu.Jmenuje se word :)

  Další informace


  Chyba při nahrávání obrázků z pc na internet

  Dnes ráno jsem zapla notebook a když jsem chtěla nahrát obrázky/fotky na facebookoslat je někomu do chatu , neukazuje se mi na levé straně nabídka, kde bych mohla rozkliknout odkud chci obrázky vložit.. Viz fotka v odkazu dole.. Co s tím? a href"http://img.janforman.com/?iddfgfxvz.png" rel"nofollow" http://img.janforman.com/ hellip /a Doplňuji:Jiný internetový prohlížeč jsem zkoušela (IE) a je to pořád stejné.

  Další informace


  Chtěla bych upravit několik fotek, jaký používáte ONLINE program na upravování fotografií/obrázků..??

  Když nepočítáme program PICNIK.COM D

  Další informace


 • Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program b

  Dobrý večer všem, prosím poraďte program, kde vložaím fotky a vytvoří mi z fotek video - alele za podmínek, že program bude střídat fotky dle hudby AUTOMATICKY!!! Díky moc!!!! z

  Další informace