Program na modelování - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na modelování. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Android - program pro zašifrování souborůDalší informace |
Ahoj, neznáte nějaký program na natáčení her v telefonu: Samsung Galaxi Ace 2 ???Další informace |
Nějaký program na mixování hudby? Stačil by jen program který hudbu zpomaluje nebo zrychluje?Děkuji za odpovědi :)Další informace |
Dobry program na ziskani hesla do souboru ZIP.Další informace |
Android - program na automatické kopírovanie fotiek z mobilu na dátové úložiskoDalší informace |
Jednoduchý program na modelováníDalší informace |
Co s tím? Instalač. program syst.Windows nemůže nakonfigurovat sys.Windows pro fungování s hardwarem tohoto počítače.No co - koupit jiný počítač a nebo Win...-)Nekompatibilní HW... Co na to HCL?-)Další informace |
AVG antivirový programChtěla jsem si stáhnout AVG Free posledná verzi .Podařilo se,ale nepodařilo se mi ho aktualizovat komplet.Skládá se ze sedmi souborů a právě antivir se nedá aktualizovat.Hlásí mě ať se spojím s poskytovatelem internetu,že je někde chyba na servru.Učinila jsem tak,ale arogantní operátor ve Fortechu mi dal jasně najevo mou neschopnost s tím,že to není jejich věc a mám se obrátit někam jinam.Neporadil však kam.Neví někdo jasnější odpověď.Do servisu můžu zavést PS později.Děkuji LibuškaDalší informace |
Jakto, že když odinstaluji nějaký program, zbude v C:Program Files jeho zbytek v podobě prázdné složky ?Složka nese název autora/firmy tohoto softwaru. Mě to mate a pak už nevím k čemu to patřilo...Dá se to ošetřit tak, že při odinstalování programu z něj nezbyde vůbec nic ?Doplňuji:bolak gt dík za radu. Vadí mě to z toho důvodu, že i když prázdná složka už neplní žádnou funkci, je tam a činí složku Program Files totálně nepřehlednou!!Když si vemeš, kolik má člověk různejch programů a průběžně některé postupně odinstaluje, tak je v tom nepořádek. Jsou tam desítky, stovky adresářů a já nevím, co k čemu patří, co smazat a co ne, abych nepoškodil něco.Prostě jeden velký bordel.Další informace |
Chtěla bych doporučit program na vytváření log ke stažení, ale aby byl zadarmo :D Moc děkujiv podstate akýkoľvek grafický editor.na slunečnici nájdete i gif editory.či existujú free flash editory neviem, flashom sa nezaoberám (považujem ho za nepríjemný dôsledok túžby po pohybe na stránkach a žráča prenášaných dát - mám ho blokovaný a prichádzam iba o reklamy).Další informace |