• program na rychlost psani? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: program na rychlost psani?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - program na rychlost psani?

  • Plete se vám v anglickém jazyce psaní y/i ve slově bicycle?



    Další informace


    Psaní s cizinci



    Další informace


    Psaní článků - jak vymyslet téma



    Další informace


  • Jaký tablet pro delší psaní?



    Další informace


    Iget p500 vibrace pri psani sms



    Další informace


  • Chci zaměstnat slečnu po škole na administrativní práce, psaní jednoduchých dopisů, zapisování pošty, jaký plat má mít?

    To je velice jednoduché, pokud nejste státní instituce platí pro vás na HPP pouze limit minimální mzdy, tedy 8 tis. měsíčně.Dnes se to ale dělá tak, že se zaměstnavatel uchazeče o zaměstnání zeptá, kolik by si za danou práci představoval. Podle toho pak můžete především zvážit své možnosti a licitovat. Buď se na něčem dohodnete, nebo nic :-)

    Další informace


  • Psaní velkých písmen ve Wordu

    Obvykle přepínám režim malých a velkých písmem pomocí CapsLock nebo Shift. Teď jsem nevědomě musela použít kombinaci mně neznámých tlačítek a CapsLock nepřepíná a ve Wordu jde psát pouze velkými písmeny. Na netu to nemůžu dohledat,asi jsem slepoň... Zkusila jsem snad všechny kombinace, Ctrl+shift+A nefunguje....DíkyDoplňuji:zrušit psaní velkých písmen nejde jen u toho dokumentu, se kterým jsem zrovna pracovala, když se to stalo :-). V ostatních dokumentech je vše v pořádku.

    Další informace


    Psaní do .PDF



    Další informace


    Psani na klavesnici



    Další informace


    Psaní ve wordu 2010 Č, Ž, Ř atd, po tečce nebo na začátku odstavce?

    mam pismo arial. napr. :kdyz dam Caps Lock a ž tak mi to Ž nenapise ale napise mi to jen Z , zkousel ajsem Ž uz i zkopirovat a vlozit -nejd eto, a zkousela jsem to psat i pres háček kery je vedle mazatka .. co mam delat??

    Další informace