• Propojení notebooku s pc přes LAN - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Propojení notebooku s pc přes LAN. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Propojení notebooku s pc přes LAN

  • Propojení notebooku a mobilu pomocí Wifi



    Další informace


    propojení dvou ntb přes wi-fi



    Další informace


    Propojení PC s TV přes HDMI



    Další informace


    Zná někdo adapter na starý pevný disk k k propojení na USB a dále propojení monitoru s videorekorderem,kde je SKART?

    propojení ATA - IDE, např: a href"http://www.alza.cz/qcp-konvertor-redukce-usb2-d66597.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a propojení video - monitor, na to nestačí kabel, ale je potřeba převodník, např: a href"http://www.lan-shop.cz/adapter-grandtec-video-console-ii-s-video-kompozitni-video-vga-19052" rel"nofollow" http://www.lan-shop.cz/ hellip /a

    Další informace


    Pres co natacet videa ale ne pres fraps pres neco jineho?Dekuju Petr

    a href"http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_design/zachycovani_obrazovky/bandicam/?g" rel"nofollow" http://www.stahuj.centrum.cz/ hellip /a [hledano]bandicam ampg[oz]1.8.4.283 pouzival jsem tohle ted jsem na linuxu..

    Další informace


    Hra přes LAN



    Další informace


    problem s pripojenim k netu pres LAN kabel



    Další informace


    Zmenší obrazu při propojení přes HDMI



    Další informace


    Adaptér usb-c -->HDMI/LAN, nezná někdo?

    Neví někdo o nějakém způsobu jak do starého notebooku připojit nové usb-c? Nějaký adaptér na LAN nebo HDMI? Moje lenovo g580 usb-c nemá, mechaniku už také ne (místo ní je původní HDD a místo HDD je SSD), takže připadá v úvahu buď nějaký adaptér (který pravděpodobně neexistuje protože jsem našel jen přesně opačné než potřebuju) a nebo vyříznutí otvoru do plastu a nějaké připojení do základí desky (to bych bral jako poslední možnost). Chci to kvůli novému Razer Core, kterej funguje přes usb-c Thunderbolt 3.

    Další informace


    ROUTER - lan síť - nevidím druhý pc, když chci hrát hry přes lan



    Další informace