• Je cvičení jógy vhodné po operacích páteře? Nebo jaké cvičení by bylo vhodnější? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je cvičení jógy vhodné po operacích páteře? Nebo jaké cvičení by bylo vhodnější?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je cvičení jógy vhodné po operacích páteře? Nebo jaké cvičení by bylo vhodnější?

 • Čím je vhodnější vyplnit mezeru u bazénu?  Další informace


 • Bylo vhodné, že britské ministerstvo obrany utratilo 6,5 miliard dolarů za armádu 657 vojenských bezpilotních letounů?  Další informace


 • Hodí se kaštanová nádivka i do kuřete či je to vhodnější dát do krocana?

  Hodí se i do kuřete.

  Další informace


 • Je na recitační soutěž vhodnejší próza nebo poezie? Přemýšlela jsem o úryvku z Romea a Julie nebo o Malém princi.

  Častěji se recitují básně. Ale přečíst procítěně prozaický text je rovněž náročné. Je zde méně vodítek než v poezii.Zřejmě si z R. a J. chcete vybrat nějaký monolog? Malý princ obsahuje krásné myšlenky, zřejmě také chcete přečíst vnitřní monolog.Vyberte si text, který vám lépe vyhovuje a víc vás oslovují jeho myšlenky. To je pro jakýkoliv přednes důležité. Pochopit myšlenku.

  Další informace


 • Má zakřivení páteře vliv na místo dopadu hovínka v toaletě?

  A prodávaj se nějaký spec. toalety i pro ty, který se neuměj trefit tam, kam se to předpokládá?

  Další informace


 • Je vhodnější přeinstalovat (přepsat novou instalací) IE8, nebo nejdříve odinstalovat a nainstalovat jej znovu?

  Mám XP a IE8. Ten mně nějak začal blbnout a občas někde vidím upozornění, ať si dám IE8, protože prý používám IE7.. Chtěl bych u stejného prohlížeče zůstat, šlapal doposud pěkně a jsem na něj zvyklý. Co tedy doporučujete? Lze to vůbec přepsat bez následných problémů? Do odinstalace se mě moc nechce, v součástech Win jej totiž nevidím a náhradní postup pomocí MS se mně zdá dost složitý.. Díky!

  Další informace


 • Kolikrát by měla mít fenka štěňata, aby bylo vhodné ji kastrovat?

  Četla jsem že pokud měla štěňata jen jednou je to jako by je neměla a vzniká riziko zánětu dělohy.

  Další informace


 • Jak prosím vypočítám příklad : V hotelu bylo ubytováno 28 cizinců.Čechů bylo o 16 méně.Kolik procent ze všech tvoří Češ

  Potřebujete znát vzorec pro výpočet počtu procent. Počet procent p se spočítá tak, že procentovou část (č) vydělím setinou základu (z/100).

  Další informace


 • Prosím kde bych našla kroky pro začátečníky cvičení Zumba a aerobic. Podotýkám že nic takového jsem v životě nezkoušela.

  Doplňuji:Ale já se to chci učit sama doma, nechci nikam chodit.. Proto potřebuju vidět nějaké vodeo pro začátečníky, víš??

  Další informace


  Kde najdu nějaké cviky jógy pro začátečníky?

  Paní doktorka z kardia mi doporučila,abych cvičila jógu (proti stresu),ale rodiče mi kurz jógy nechcou platit,protože je drahý a navíc mám ještě dva jiné kroužky. A tak bych se chtěla zeptat,zda nevíte o nějakých videich,kde jsou nějaké cviky pro amatéry :-) Sice kurz je kurz..

  Další informace


 • Stalo se vám někdy, že udělání určitého úkolu bylo pro vás lehké, ale nejtěžší bylo jeho vyzvednutí a odevzdání?

  Mně se to stalo nedávno. Daný úkol jsem si mohl vyzvednot pouze tehdy, až byl vymyšlený. Nevěděl jsem ale, kdy ho vymyslí a také jsem měl být ten, kdo za ním přijde, až bude vymyšlený. Tento úkol jsem udělal poměrně rychle a dal jsem si na něm záležet. Když jsem ho dodělal, odevzdat jsem ho mohl jenom tehdy, když je přestávka, je po praxi a pan učitel je v kabinetě (tam ale vždy není).Tento úkol jsem nakonec odevzdal v termínu a panu učiteli se líbil.

  Další informace


 • Je vhodné podle Vás, aby Vaše dítě bylo poučené, jak se má při nebezpečném znásilnění chovat?

  Určitě. Nevědomost neomlouvá.

  Další informace


  Jaký účinek má náplast z lékárny na bolest páteře...nemáte někdo s tímto výrobkem zkušenosti zda to pomůže od bolesti?

  Mam blokaci bederni pateře(housera)nechci hned k lekaři a tak prosim o radu.děkuji

  Další informace


  Jak poznát bolest páteře?

  jak? Můj problém: bolí mě u levé lopatky občas celá záda,ale tam je to nejvice.. Může to být od páteře?Doplňuji:O velikonocich si asi těžko zajdu k lekari ) ale asi u něj skončím

  Další informace


  Jak na bolesti krční páteře?

  V poslední době mám bolesti krční páteře a občasné bodavé trhnutí v hlavě. Dost to bolí při otáčení hlavy do stran. Je to ztuhlost v této oblasti? Prosím o radu. Děkuji.Doplňuji:Dá se to nějakým způsobem odstranit?

  Další informace


  Existuje nějaké porovnání, kolik lidí zemře při operacích v zimě a kolik v létě?

  Zatím jsem našla jeen to, že ve stastistice ÚZIS existují jen obecné údaje o zemřelých.Jinak české nemocnice tají údaje u úmrtnosti při operacích. Výbor České společnosti kardiovaskulární chirurgie se usnesl, že operační výsledky, úmrtnost a komplikace jednotlivých center nebudou zveřejňovány, odpověděl ředitel Centra kardiovaskulární a transplantační chirurgie v Brně profesor Jan Černý. Informace samy o sobě pacientovi prý nic neřeknou. Zdroj: a href"http://zpravy.idnes.cz/nemocnice-taji-udaje-o-umrtnosti-do9-/domaci.aspx?cA001208_231110_domaci_was" rel"nofollow" http://zpravy.idnes.cz/ hellip /a a href"http://zpravy.idnes.cz/nemocnice-taji-udaje-o-umrtnosti-do9-/domaci.aspx?cA001208_231110_domaci_was " rel"nofollow" http://zpravy.idnes.cz/ hellip /a V anglíckém zdroji se uvádí, že nejhorším měsícem pro operace je červenec. Nebezpečí infekce a dalších komplikací.Zima je obecně známá jako období chřipkové sezóny ,. Nyní se podle nedávné studie ukázalo, že i v létě může být bakteriální sezóna. Podle výzkumníků z Oregon State University, může bakteriální infekce (gramnegativní bakterie) vrcholit v horkém létě až je je častou příčinou zánětu močových cest, zažívacího ústrojí a respiračních infekcí, stejně jako zápal plic. a href"http://www.criticalconditions.com/articles-Surgery-in-Your-Near-Future.html" rel"nofollow" http://www.criticalconditions. com/ hellip /a

  Další informace


 • kolik stoji rtg patere u psu

  U každého veterináře jinak. Ceny jsou smluvní.

  Další informace


  Mám 2 kočky a chtěla bych si pořídit psa.Jaké plemeno je vhodné? Máme domek, kočky jsou většinou doma a na dvorku.Děkuji

  Tady snad ani tak nejde o plemeno, ale o povahu psa. Každopádně (pokud to není pes již na kočky zvyklý) to chce štěně, aby si na sebe zvykli. A to musíte velmi opatrně. Může se i stát, že kočky které považují byt za své teritorium mohou vetřelce vyhnat. I to už se nejednou stalo.

  Další informace


  Který pes je vhodnější pro začátečníka?

  Plánuji si pořídit psa. Rozhoduji se mezi dvěma plemeny: Border colií a Českým strakatým psem. Které plemeno byste mi jako začátečníkovi doporučili? Nastudováno mám už spoustu věcí a než začnu pejska shánět, budu studovat nadále. Jsem akční člověk a nechci gaučáka, proto jsem si ze všech plemen vybrala tyhle dvě. Plus se mi vzhledově líbí. Děkuji za radu :)

  Další informace


  Jaké/které byliny jsou vhodné pro psa?

  Úplně nejlépe pro jorkšíra.Myslím, že podobnou otázku o bylinách či koření jsem již dříve pokládal, byly tam i odpovědi(vzpomínám pískavice atd.) a teď ji nemůžu dohledat.

  Další informace