• Prosím kdo bi vedel tento priklad vipočitat tak nech mi pomoze prosim vás toto je on: 6,58.7,8 rovnasa prosim aj postup. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím kdo bi vedel tento priklad vipočitat tak nech mi pomoze prosim vás toto je on: 6,58.7,8 rovnasa prosim aj postup.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím kdo bi vedel tento priklad vipočitat tak nech mi pomoze prosim vás toto je on: 6,58.7,8 rovnasa prosim aj postup.

 • Věděl by někdo,co je to vidění 20/20?  Další informace


  Je pro alkoholika vhodné, aby měl alkohol tester a věděl jako na to zrovna je?  Další informace


 • Prosím, věděl by někdo copak je to za keř -uvnitř tobolky jsou podlouhlá černá velká semena ?  Další informace


 • Věděl by někdo

  zda existuje film,natočený podle knihy od A.C.Clarka- Setkání s Rámou ?Pokud ano, dal by se sehnat?

  Další informace


 • věděl by někdo jak se jmenuje, popřípadě kde koupit tento konektor na základní desce? http://pc.poradna.net/file/vie w/64

  Základní deska msiDoplňuji: a href"http:/c.poradna.net/file/view/645-msi-png" rel"nofollow" http:/c.poradna.net/ hellip /a

  Další informace


  Prosim kto by mi vedel poradiť Windovs vista  Další informace


 • Prosím Vás jaký je další postup po obdržení Vyjádření OSSZ o přiznání ID II.stupně?

  Dobrý den, neví tady někdo jaký je běžný způsob fungování byrokracie po obdržení Vyjádření OSSZ o přiznání ID II.stupně? Žádost o ID jsem podala 10.1.2013 na OSSZ, dne 29.1.2013 mi bylo doručeno tzv.Vyjádření o přiznání ID. A nyní mě hlavně zajímá jak mašinérie pokračuje dále.To znamená jak dlouho asi budu čekat ještě na Vyjádření z Pražské ČSSZ,kdy mi bude asi doručen tzv.Důchodový výměr a v neposlední řadě, jak dlouho se běžně čeká na první důchod? Předem moc děkuji za Vaše odpovědi.

  Další informace


 • Dobrý den,rád bych věděl jestli škodí kořeny stromů na vnitřní straně hráze rybníka.Děkuji

  Asi bude záležet také na tom, jaké jsou to stromy. Rozvětvené , relativně slabé kořeny mohou hráz i zpevňovat. Silné kořeny mohou hráz narušit.

  Další informace


 • Věděl by někdo, jak učině a rychle pomoct bezdomovcům?

  Bezdomovce provázejí, chudoba a nevědomost. Vidíme je, jako povalující opilce na ulici. Chudoba z nich dělá všemu nakloněné lidi a nevědomost, zločince.Tak-že, vyplatilo by se do nich investovat vzděláni a podpořit je v začátcích?

  Další informace


  Potrebuju pomoc jak se tento priklad vypocita...

  Je to priklad na stupne(*) a minuty(´) - 13* 6´ coz ma vyjit 4* 22´ ,ale ja jsem vubec nemohla prijit na ten postup presny ,poradite mi prosim pokud mozno? Diky mocDoplňuji:Ale ja potrebuju presny postup a ne jen nejake ty bla bla kecy, o kterych si myslite ze jsou mi uzitecne...

  Další informace


  Může bydlet někde na světě člověk aniž by o něm někdo věděl že žije?

  Doplňuji:když se někdo narodí úplně tajně a pak bude žít někde pod zemí zahrabanej tak jo, ale nebude žít dlouho :D

  Další informace


  Mám tento příklad správně vypočítaný?

  Podle toho, který. V tom posledním jsou sice dobře mezivýsledky, ale ten finální výsledek je divnej. Ostatní mi vyšly stejně.

  Další informace


  Mám tento příklad dobře vypočítaný? ( Prosím, potřebuji to do zítřka :-( )

  Omlouvám se, že zase otravuji s příklady, ale nesmím tam mít chybu, tak se jen přesvědčím. -Z vrcholu věže vysoké 20m je vrženo vodorovným směrem těleso počáteční rychlostí 15 ms-1.a) Za jakou dobu dopadne těleso na zem?c) V jaké vzdálenosti od paty věže dopadne těleso na vodorovný povrch země? -v 15 ms-1h 20 mg 10 ms-2t ? ss ? m -t √2h/gt √40/10t 2ss v . t gt U tohoto si nejsem jist, hodilo by se vysvětlení :-(s 15 . 2s 30 mZa případné opravy, či rady moc děkuji!

  Další informace


  Je tento příklad správně vypočítanej?

  Dobry den,tak jdeme k veci tedy 112°15´:3 37°25´ je to spravne?Pokud ne ,napisete mi spravnej vysledek?Je to vlastne geometrie - gtpocitani s uhlama...

  Další informace


  Jak vypočítat tento příklad?

  Určete obsah obdélníku ABCD, jehož délka a84cm aúhlopříčka je o 72cm delší než jeho šířka.

  Další informace


  Jak vypočítat tento příklad

  Každou minutu před vás krupiér položí 20 karet, pak předloží dalších 20 karet před sebe a postupně porovnává každou vaši s jednou (vždy jinou) jeho kartu, takže vaši 1. kartu porovná s jeho 1. kartou, vaši 2. s jeho 2. atd. a čí karta bude vyšší, ta vyhraje. Každou minutu tedy proběhne 20 takovýchto miniduelů.Jaká je pravděpodobnost že chytnete z vašich 20ti karet alespoň 6 žolíků, když na chytnutí žolíka máte pravděpodobnost 0,44% a jaká je pravděpodobnost že se všemi těmi žolíky miniduel prohrajete, když pravděpodobnost na výhru s žolíkovou kartou je 82%? A jaká je pravděpodobnost že se vám tato situace přihodí alespoň jednou za rok, když v daném kasínu trávíte přesně 8 hodin denně každý den v roce. -A není to do školy, jo..

  Další informace


  Jak spočítat tento matematický příklad?

  Ahoj,prosím, pomůžete mi spočítata tento matematický příklad?(v+1).(v+2)-[(v+3).(v+4)]Výsledek mám, vyhází to (-4v-10)Ale vůbec nechápu postup, prosím, můžete mi to vysvětlit?

  Další informace


  Jak by se dal vypočítat tento příklad?

  Viděl jsem nějakou reportáž, jak jeden chlapík měl plavidlo , a na něm balonky, které ho nesly Takže kolik bych potřeboval balonků naplněných heliem He. Jde mi o obecný vzorec. Nakoupil bych pouťové balonky, objem asi 2 l, údaje o heliu si mohu vyhledat. Pak by stačilo vypočítat sílu jednoho balonku a přepočítat na hmotnost zátěže. Poradíte někdo, jak takovou rovnici sestavit? Děkuji.

  Další informace


 • VEDEL BY NEKDO KOLIK BERE ZAMESTNANEC POSTY NA PREPAZCE PRUMERNE CISTEHO?

  Na každé přepážce a na každé poště je to jiné

  Další informace


  Jak mám spočítat tento příklad ?

  Pro kladná reálná čísla a, b, c, d platí a + b c + d, ad bc, ac + bd 1. Jakou největší hodnotu může mít součet a + b + c + d? Děkuji.

  Další informace