• Prosím, nějaké jednoduché vysvětlení pro řez krychlí? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, nějaké jednoduché vysvětlení pro řez krychlí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • 
 • Další témata a dotazy - Prosím, nějaké jednoduché vysvětlení pro řez krychlí?

 • Rez u Daewoo Nexia



  Další informace


 • Rez - jak vycistit?



  Další informace


  Postřik na rez hruškovou?



  Další informace


 • Kuchař-číšník,poradí mi někdo s ukolem? Mam napsat menička: jednoduché 2-3 chody,složité 4-5 chodu,slavnostní 6a vice

  poradí mi někdo????

  Další informace


 • Až doposud platilo v Česku jednoduché pravidlo: na každou nemoc je k dostání alespoň jeden lék, jehož celkovou cenu ...

  zaplatí pojišťovna. Pacient nemusí dát ani korunu. Garantuje to zákon o veřejném zdravotním pojištění. Od října však může být všechno jinak. Cenami léků zamíchá vyšší daň z přidané hodnoty.Líbí se Vám, že nebude alternatíva léku bez doplatku?

  Další informace


 • Prosím o vysvětlení ,co je,,VCD,,SVCD ,,DVD

  Prosím o význam zkratek

  Další informace


  Mp3/Mp4 a Digitalni zaznamnik pomoc pri nakupu + nejake vysvetleni



  Další informace


  Jednoduché vkládání obrázků na internet pro blondýny



  Další informace


 • Slovní úloha...jednoduché...

  Paní Šikulová se v noci probudila .Vzbudila manžela a zeptala se ho, kolik je hodin. Ten odpověděl:,, do hodiny, která znamená 1 třetinu a 1 osminu, uplyne ještě oskrát třetina času, který uplynul od půlnoci do této chvíle. Poté zase usnul.Paní šikulová si spočítala, že do zazvonění budíku může ještě 2,5 hodiny spát.a)kolik bylo hodin?b)V kolik hodin zazvonil budík?c)Jak jsme na to přišli?

  Další informace


  Má nějaké logické vysvětlení vznik výrazu pravé ořechové?

  Zvláště starší lidi to občas použijí a mne by docela zajímalo, zda to je jen kvůli tomu, že se slova rýmují (např. jako Turek od okurek) nebo zda je význam nějaký hlubší.

  Další informace


  Kdo vymyslel tzv. zlatý řez? Proč se říká, že je znakem dokonalosti?

  J. Johannes Kepler řekl: Geometrie má dva poklady: Pythagorovu větu a zlatý řez. První má cenu zlata, druhý připomíná spíše drahocenný kámen.

  Další informace


  Ahoj,prosím jak se dělají vzorce v chemii???Jde mi jen o vysvětlení-děkuji

  Ahoj, hlavně musíš znát značky a názvosloví.Např. názvosloví oxidů je I. -ný (2:1),II: -natý (1:1),III. -itý (2:3), IV. -ičitý(1:2), V. - ičný , -ečný (2:5), VI. -ový (1:3), VII. - istý (2:7), VIII. -ičelý (1:4).Tohle se musíš naučit a pak jen tvoříš. Takže například Oxid křemičitý je SiO2. Jedničky se do vzorců nikdy neuvádí, takže třeba Oxid měďnatý je CuO. :-)

  Další informace


 • prosím o vysvětlení princip dalekohledu s fixním fokusem,děkuji

  fix focus stále zaostřeno

  Další informace


  Prosim o jednoduché popsání kde a jak se dělá minecraft server pro multiplayer verze beta 1.7.?

  Už mně to štve furt samé bany na tom jak chodim!Chtěl bych míát vlastní server kde bych bylů já superadmin takže vás prosim jak se dělá minecraft server pokud možno ZDARMA?

  Další informace


 • Jak probíha fotosyntéza přesně z té rovnice? Prosim o jednoduché vysvětlení.

  Kterou rovnici konkrétně myslíš? Fotosyntéz je několik typů.

  Další informace


  Jak poznám v grafu souvětí jestli je jednoduché nebo slozite? Spěchá to

  Český jazyk

  Další informace


  Co znamená kmenový list (cenný papír na řad) ? Prosím o vysvětlení.

  Někdo vydá cenný papír na něčí jméno - a tento člověk jím může nakládat...Pokud jej ´předá´ někomu jinému (prodá, vymění...), vyznačí tuto skutečnost rubopisem (na rub cenného papíru - při dalším ´předání´ analogicky) - a pak jím může nakládat právě tento člověk (poslední v řadě rubopisů).

  Další informace


 • Proč se porodu provedenému chirurgickou cestou říká císařský řez?

  Nejdříve k původu slova císař podle Rejzkova Etymologického slovníkuCísař , ciesař. Všesl. - p. cesarz, r. cézar’ (jen o římském císaři), Z lat. jména Caesar, nejspíš prostřednictvím gót kaisar ( podle jiných z lat. adj. Caesarius) Titul nejvyššího vládce – původní význam latinského caesar imperátor.Slovo vzniklo zobecněním křestního jména César, které se později stalo panovnickým titulem -Císařský řez nesouví s Césarem, jak je uvedené níž.„Porod císařským řezem se spojuje spíše s antickým Římem. Název operace sectio caesarea (císařský řez, Kaiserschnitt, Kaisergeburt, Schittenbindung, operation césarienne, caesarean section, cesarean delivery, cesarean operation) pramení od Plinia staršího (23–79 n. l.) – “Historia naturalis T. I. L. Cap.VII.”.Podle něj děti chirurgicky vyňaté z dělohy byly nazývány caesones nebo caesares, od caedo – rozřezávati. Sectio je odvozeno od seco, což znamená řezati, tedy obdobný význam jako caesares. Termín sectio caesarea je tedy tautologický, obsahující slova stejného významu. Ale přesto, že název je ve své podstatě nesmyslný, zmatený a s císařem neměl nic společného, ujal se ve většině národních pojmenování této porodnické operace a dodnes se běžně užívá.Julius Caesar narozený okolo roku 100 př. n. l. se abdominálně (břišně) nenarodil. Jméno Caesar je odvozeno buď od caedo – vražditi, bíti, sekati, nebo od caesius – podle šedomodrých očí, nebo ze sanskrtského kesara, caesaries – dlouhá splývavá kštice, se kterou se patrně narodil.Podle “Lex r

  Další informace


  Dobrý den,prosím o vysvětlení mého nálezu

  Incip. osteochondrosa. Posun obratl. těla L5 vůči S1 ventrálně o 4 mm, při spondylolýze oblouků L5 se sek. arthrot. změnami, s obnažením MO ploténky. Pravé foramen volné, stenosa levého foramina -osteofyty a výhřezem ploténky 5-6 mm s tlakem na kořen L5 vlevo.Děkuji

  Další informace


 • jak odstranit rez z nože



  Další informace