• Prosím, o fotku Antonína Koláře - faráře, u kterého přežíval dětsví Jaroslav Vrchlický.Děkuji.:) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, o fotku Antonína Koláře - faráře, u kterého přežíval dětsví Jaroslav Vrchlický.Děkuji.:). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, o fotku Antonína Koláře - faráře, u kterého přežíval dětsví Jaroslav Vrchlický.Děkuji.:)

 • Nevíte, proč Jaroslav Marvan na sklonku života nosil neustále sluneční brýle?  Další informace


 • Do kterého vozu je tohle naftové topení? Děkuji.  Další informace


 • Dejte mi prosím stranu jar se hrou talking tom, prosím, děkuji  Další informace


 • Byli by jste radši, kdyby tu měl každý svou vlastní fotku? Zajímá vás jak ostatní vypadají?

  Chápu že je to zachováni anonymyty..Ale jen se ptám..))))

  Další informace


 • Který český hudební skladatel aj., žák Antonína Dvořáka, spáchal na Štědrý den sebevraždu?

  Co ho k tomu činu vedlo? Kterými svými díly a činností se proslavil? Kde je pochovaný?

  Další informace


  Jak se čte příjmení Antonína Jaroslava Liehma?

  Vypadá to, že je to z němčiny. Čte se to Lím ?

  Další informace


  Do kterého druhu na potravním řetězci smrt tolerujete, od kterého nesouhlasíte a který je už pro vás morálně neúnosný?

  Na potravním řetězci je každá smrt zcela přirozená a tolerovatelná. Morálka neni nic přirozeného. Je to jakýsi, lidmi vytvořený umělý kodex. Který dodržujeme pouze proto že je to tak zavedené a bez něho by jsme nedokázali dost dobře mezi sebou vyjít.

  Další informace


 • Jedná se o aplikaci nebo jen fotku?

  Zdravím,zaujala mě fotka z tohoto webu: a href"http://tn.nova.cz/zpravy/superstar/muzi-mne-vubec-nebali-napsala-v-chatu-ctenarum-tn-cz-porotkyne-superstar-ewa-farna.html?utm_sourcenewsletter utm_mediumemail utm_campaign2013-02-09" rel"nofollow" http://tn.nova.cz/ hellip /a (foto nahoře-Ewa Farná s mobilem v ruce).Ví někdo o jakou aplikaci se jedná? Díky za odpověď- PS: Zná někdo podobnou žertovní aplikaci pro android? :D

  Další informace


  Jak zvolit fotku v profilu na tomto serveru?

  Vybrat jiný obrázek,než je na výběr.

  Další informace


  Jak upravím fotku ...

  chtěl bych se zeptat,když jsem vyfotil jednu fotku přes webkameru(není to dobrá kvalita) a na ní je jeden papír s čísly ... nejdou nějak změnit ty čísla přes počítač a zároveň to nebylo poznat,že je to upravené ? ... předem díky.Doplňuji:nejde o peníze ... :) mohl by jste mi s tím prosím pomoct ? :)) .. nikdy jsem s tím nepracoval ...

  Další informace


  Jak udělat status nebo fotku na facebooku veřejný ?  Další informace


  Jak si nahrát fotku na facebook?

  Jak si nahrát fotku na facebook?

  Další informace


  Jak poslat z PC fotku na mobil  Další informace


  Jak nejvíce velkou lze nahrát fotku na Facebook?

  Do šířky 2.048 px. a href"https://digiarena.e15.cz/facebook-uz-umoznuje-nahravat-a-ukazovat-opravdu-velke-fotky" rel"nofollow" https://digiarena.e15.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak nahrát fotku do profilu?

  nějak mi to nejde, Facebook nemám a mít nechci, jde to i jinak? Děkuji

  Další informace


  Existuje nějakej holičskej program, kde bych si nahrál fotku a měnil účesy...

  ... barvu vlasů nebo si oholil kus hlavy a on by mi ukázal jak to bude vypadat?Nejlépe online.

  Další informace


 • Dají mi fotku co mám na občance na novou občanku ?

  Musím si nechat udělat novou občanku, kvůli přepisu domu v katastru a ptám se, jestli fotka, kterou mám na nynější občance mi může zůstat, jestli ji tam někde nemají uloženou a nemohli by mi jí dát i na tu novou. Nevíte někdo ?

  Další informace


 • Dobrý den, co prosím vás znamená příjmení Šabršulová ?? Předem děkuji za odpověď. Odpověď prosím směřujte na můj e-mail.

  Význam příjmení

  Další informace


 • Jde přidělat fotku z fotky?

  Když se vyfotíme ve škole a každý z nás dostane fotku, šlo by jí ještě nějak přidělat ve stejné kvalitě a na stejném fotografickém papíru ? Stačí zajít k danému fotografovi ?

  Další informace


  Chtěla bych fotku vedle Eminema! Nápad? :)

  Ahojky lidi, jsem veliká milovnice Eminema a chtěla bych s ním mít fotku, samozřejmě jet za ním a poprosit ho o vyfocení asi nebude tak jednoduché, napadlo mě tedy, že bych si svou fotku vložila do jeho a to takhle: a href"https://www.google.cz/search?qeminem+cit%C3%A1ty espv210 es_sm122 sourcelnms tbmisch saX eieTjRUoihBc7G7AbHioFI ved0CAkQ_AUoAQ biw1366 bih642 facrc_ imgdii_ imgrcAuhsrOvpAwmHpM%253A%3BD0rzRgyfwm8z_M%3Bhttp%253A%252F%252Fdata.whicdn.com%252Fimages%252F19186053%252Ftumblr_lw0c8jUmcK1qg2183o1_500_large.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fivanchuska.blog.cz%252Frubrika%252Fbasnicky-a-citaty%252F21%3B500%3B323" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a ......... být na místě té holky, že bych se vyfotila stejně a vložila se tam a byla vedle něj. Nemáte někdo nápad jak takovouto fotku udělat? Mockrát děkuji. :)

  Další informace