• Prosím o návod jak postupovat při upgradování PC - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím o návod jak postupovat při upgradování PC. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím o návod jak postupovat při upgradování PC

 • Jak postupovat při přidání kontaktu?  Další informace


 • Jak správně postupovat při dopravní nehodě?  Další informace


  Jak postupovat při koupí auta jako dárku?  Další informace


 • Jak postupovat, když při reklamaci řemeslník nebere telefony?  Další informace


 • Jak postupovat při přechodu z daňové evidence na podvojné účetnictví?

  Doplňuji:No ale jak systematicky?

  Další informace


 • prosím o navod na sušena rajčata

  strýček google praví: a href"http://www.google.cz/search?clientopera qsu%C5%A1en%C3%A1+raj%C4%8Data sourceidopera ieutf-8 oeutf-8 channelsuggest" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kde prosim vás najít nějakej dobrej českej návod, jak si ušít vlastní šaty?

  Zajímam se o módu a poslední dobou jsem se setkala se spoustou holek, ktere si sami šijí vlastní šaty nebo i jiné oblečení... Prý podle návodů na netu. Ja už nějaký našla, ale chtěla bych spíš najít nějaké, které už někdo zkoušel, něco osvědčeného... Díky za tipy. Barča.

  Další informace


 • Prosím nějakou stránku, kde je návod jak pracovat ve windows movie makeru. Díky

  a href"http://www.pcporadenstvi.cz/novy-windows-live-movie-maker-snadne-zpracovani-videa-na-pc" rel"nofollow" http://www.pcporadenstvi.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak postupovat při rozšíření paměti  Další informace


 • jak postupovat pri pozdnim dodani oken pri zaplaceni zalohy pri podepsani smlouvi 70%. mam narok na slevu?

  Záleží hodně na tom, jak byla sepsána smlouva. Podle té by se mělo odvíjet všechno další.

  Další informace


  Má otec dcery nárok ma zpětné vrácení alimentů v situaci, která je v popisu otázky?

  neplatil mi je. Podala jsem návrh na výkon rozhodnutí. Otci bylo exekučně strháváno ze mzdy. Později na návrh otce bylo zastaveno jako neoprávněné, protože jsme žili ve společné domácnosti. Otec chce exekučně strhávané výživné vrátit. Vyhrožuje mi soudem. Má nárok na vrácení zpětných alimentů?Původní dotazJak mám postupovat? Otec naší dcery měl soudem určené výživné, žili jsme ve společné domácnosti,,

  Další informace


  Jak prosím postupovat u tohoto problému ze stavebního práva?

  Postavil jsem si chatu, dle stavebního povolení jsem měl mít půdorys 4x4, na stavebním úřadě mě informovali, že bude novela stavebního zákona, která umožní větší půdorys. Tak jsem udělat 5x7, jemže novela, o které mě slavně informovali má být platná od 1.1.2018 Mám platné povolení na menší půdorys. Teď potřebuji zkolaudovat, uvažuji, že bych změnil účel užívání na zemědělský objekt. Mám tam malý vinný sklípek.Co myslíte, mám odůvodnit změnu účelu užívání nebo čekat do účinnosti novely zákona? Co myslíte, jak postupovat? Úřednice, co mi radila, že to není problém, na úřadě již nepracuje.Moc děkuji.

  Další informace


  Jak postupovat při reklamaci zboží z druhé ruky, ke kterému nemám kupní doklad, pouze záruční list? Jde o vrácení peněz.

  Koupil jsem zánovní mobil přes inzerát. Dostal jsem k němu normálně záruční list od T-Mobile. Byl jsem jej reklamovat ale po týdnu mi sdělili, že už daný mobil nemají na skladě na výměnu a vrátí mi peníze. Ale aby mi je mohli vrátit, požadují doklad o koupi. Ten samozřejmě nemám a na původního majitele kontakt už nikde nezískám. Zkoušel jsem kontaktovat centrálu T-Mobile, kde mi řekli, že se mám obrátit na prodejnu, kde byl mobil kupován. Ale to já bohužel nevím a nemám jak zjistit.

  Další informace


  Jak postupovat při prodeji nemovitosti, když manželovi je 83let má stařeckou demenci ale není nesvéprávný není?

  Otec 83 let se stařeckou demencí není nesvéprávný není schopen podpisu při prodeji nemovitosti jak může jeho žena postupovat pri prodejy

  Další informace


  Jak postupovat při nezákonném jednání exekutora a při tom, pokud dluh z Paegasu z roku 1994 již byl promlčen?

  Mzdové účetní do práce mého přítele přišel exekuční příkaz na plat a začala již strhávat dluh z platu. Dluh by měl být z roku 1994, problém je ale v tom, že příteli nepřišel vůbec žádný dopis od soudu ani žádný dopis od exekutora, prostě nic, takže nemohl podat odvolání, protože o ničem nevěděl, dle zákona by mělo k promlčení dluhu dojít v roce 1997. Kdyby příteli přišlo něco ze soudu, mohl by podat námitku o promlčení, takto ale již exekuční příkaz nabyl právní moci a již jsou mu strhávány peníze. Má možnost se ještě teď bránit a podat námitku o promlčení a také nějaké dovolání, že jej nikdo neinformoval a proto se nemohl bránit(ze zákona exekutor musí poslat vše do vlastních rukou)? Jedná se o dluh z Paegasu. Soudní rozhodnutí o nařízení exekuce je z listopadu 2009, tehdy ale příteli žádný dopis nepřišel, exekuční příkaz je z 25.5.2010, také nic nepřišlo, máme pouze okopírované papíry z práce od účetní.

  Další informace


  Jak postupovat při koupi bytu v insolvenci?

  Dozvěděli jsme se, že prodejce bytů, s nímž jsme jednali o prodeji bytu, je náhle v insolvenci. Přitom již máme připraveny naležitosti potřebné k poskytnutí úvěru (odhad, připravenou úvěrovou smlouvu, pojistky, list vlastnictví). Celkem zaplaceno asi 12000. Jediné co nám chybí je kupní smlouva s níž majitel otálel, první verzi smlouvy s dohodnutou kupní cenou dodal, pak jsme žádali opravy malé chybky a hlavně ověřený podpis smlouvy, to už sme tušili, že se něco děje. O problémech se nezmínili jen mlžili. Ted je společnost ve stavu čekaní na vyjádření o vyhlášení úpadku. Co máme teď dělat? Jaká je šance, že byt získáme za smlluvenou cenu? Skyšel jsem, že to jde přes insolvenčního správce, jaká tam jsou rizika? Jak Vůbec postupovat? Díky

  Další informace


  Jak postupovat při hledání práce vproduktivním věku muž 58 let

  Doplňuji:firma mě nepřihlásila a úp není schopen tuto věc zařídit a tak jsem bez nějakých dávek od 7.měsíce2012

  Další informace


  Jak mám postupovat při žádosti o zvýšení alimentů?

  V první řadě doporučuji zajít na sociálku a předběžně si zjistit, o jak velkou částku si můžete zažádat s ohledem na příjmy otce. Potom se s ním zkuste domluvit mimosoudní cestou.Nepůjde-li to vyřešit dohodou, tak podejte soudní žalobu o zvýšení částky alimentů. S tím by Vám ale také na sociálce poradili a pomohli.

  Další informace


 • Jak postupovat při evidenci na úřadu práce?

  Co dělat, když jsem v evidenci úřadu práce, ale vydělala jsem si na DPČ 6.800 v květnu. v červnu to bude jen 5.000 a pak budu červenec a srpen nezaměstnaná, co mám dělat. Nechci být z evidence úřadu vyřazená??

  Další informace


 • jak postupovat pri priznání 1 stupně invalidního duchodu? viz.doplněk

  Musim chodit do práce nebo si mohu najit jen brigádu abych ji zvládla.a co soc.azdrav.pojištění?je to jako bych byla už ve starobním.výsledky mi prý pošlou do 2 měsícu.

  Další informace