• Prosím, o popis práce provozního restaurace, děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, o popis práce provozního restaurace, děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, o popis práce provozního restaurace, děkuji.

 • Nekuřácká restaurace v Brně?  Další informace


  Chodíte s přáteli posedět do lepší restaurace nebo kavárny?  Další informace


 • benzinový agregát co to je? Prosím o popis odborná  Další informace


 • Nevíte, kde sehnat kvalitní židle do restaurace?  Další informace


 • RTG pasaz jicnem,prosim popis vysetreni  Další informace


  Povina prace od uradu prace  Další informace


 • Jak,prosím,nainstalovat zvukový popis pro nevidomé do lcd Philips. V manuálu ani slovo,neporadil ani Philips, ČT ani Nov  Další informace


 • Voda z kohoutku a restaurace – zákaz, možnost, samozřejmost?

  Měla jsem dojem (kdysi jsem někde četla), že pokud požádáte v restauraci o vodu z kohoutku, měli by vám ji bez řečí donést. Pro některé podniky je to dokonce samozřejmost a jistá prestiž.Obyčejně si dávám džus dolitý do půl litru vodou. Zatím jsem nikde neměla problém. Nedávno mi ale servírka nabídla vodu z lahve. A na mou otázku, zda by mi nemohla džus přece jen zředit vodou, odpověděla, že jedině vodou z lahve. Známému, ve stejné situaci, ale v jiné restauraci, zase řekli, že vodu z kohoutku nabízet nemohou, že to mají zakázané.Jak to tedy je? Je na to nějaká třeba vyhláška, že nemůžou? Vím, že z vody z lahve mají prachy, ale…. Prostě by mě zajímalo, kdo byl v právu, jestli já nebo restaurace, jestli mě jen nevodila za nos, protože si chtěla vydělat na vodě z lahve. Vždyť jsem chtěla jen ředit, neobjednala jsem si samostatnou vodu…Pohybuje se někdo v pohostinství?Prosím fakta, ne jen domněnky. Pak až doplnění o to, jaké dáváte vodě přednost, jestli jste se setkali se stejným problémem, jaký na to máte názor…. DěkujiDoplňuji:Moje doplnění najdete v diskuzi... Ostatní, objednáváte si někdy vodu z kohoutku, ať už samostatně, k nějakému pití nebo pro zředění?

  Další informace


  Slušná restaurace poblíž Krajského soudu v Ústí n.L.

  Příští týden budu mít zřejmě celodenní jednání u Krajského soudu v Ústí n. L. Dá se někde na Střekově, přes most se mi nechce, slušně najíst? Mám na mysli klasickou, nejraději českou kuchyni, pizza mě nezajímá.Doplňuji:Děkuji za odpovědi, zkusím tu Lípu.

  Další informace


  Nekuřácký bar, restaurace, hospoda v Praze??? Znáte někdo nějakou kterou doporučit? :)

  Není nic horšího, než po jednom drinku nebo pivku v podniku smrdět jak fabrika na cigára :( :D

  Další informace


  Navštěvujete rádi restaurace s cizí kuchyní a to převážně s jakou ? :)

  Já například měl v sobotu první zkušenost s indickou kuchyní a vše bylo vynikající :)

  Další informace


  Může pozvat žena muže do restaurace?

  Je podle vás vhodné, když pozve žena muže na rande do restaurace nebo se to nehodí?

  Další informace


  Jak to bude s EET režimem a chodem restaurace v momentě, kdy vypadne na několik hodin elektrika v dané lokalitě?

  Např. při velké bouřce, nějaké velké revizi, závadě atd. nepůjde proud, ale lidi stále přicházejí do restaurace na jídlo atd. Pojede se jako za starých časů, či se restaurace uzavře, než elektrika opět půjde? Hosty pošlou domů, protože tam nejdou světla, ale třeba je světlo z oken nebo zapálí svíčky? Dostanou ti co měli zrovno objednáno nárok na nové jídlo? Co ti zrovna jedli? Pak mohou přijít si to dojíst (studené to asi moc nebude ok) , či si odnést zbytky jídla domů zabaleny? Stejně asi bez elektriky nic neuvaří atd.? Nebo jedou na plyn dál? Pivo by snad téct mohlo, když mají výčet či manuální pípu?

  Další informace


  Existuje breathariánská restaurace?

  těžko, ti lidé jedí bez jídla, viz zde: a href"https://www.google.cz/search?qbreathari%C3%A1ni ieutf-8 oeutf-8 aqt rlsorg.mozilla:cs:official clientfirefox-a channelsb gfe_rdcr eiavbEU6y6NKiK8Qfg8YDoDg" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a ..jo a jeden takovej žije u nás v parku ..prej už víc jak rok neměl nic než pivo a pořád dýchá, tak nevim :oDoplňuji:byznys: do Česka přichází řetězec breathariánských restaurací.Čím dál oblíbenější trend breathariánství – života bez potravy, pouze ze vzduchu – má svůj první viditelný komerční úspěch. Do ČR míří úspěšný řetězec rychlého breathariánského občerstvení zvaný McAir. V pestré nabídce menu s cenami od 100 do 200 Kč je například Vzduch s ničím či Pomalé dýchání se zavřenýma očima. Také v regálech supermarketů se začínají objevovat první breathariánské speciality jako stlačený plyn z cyklistických hustilek či drobné chuťovky zatavené v bublinkové fólii :o

  Další informace


 • Šlohli jste někdy z hospody/restaurace půllitr? Pivní tácek? Párátko? Cukřík? Něco jiného?

  Jednou jsem šlohnul z hospody židli a seděl na ní v tramvaji až na konečnou. Druhý den jsem se styděl a jel ji vrátit s omluvou zpět.:-)

  Další informace


  Přijdete-li do restaurace, pověsíte svršky na věšák nebo na opěradlo židle?

  No asi na židli, mám ráda své věci po ruce.

  Další informace


 • Proč Česká osobní inspekce, Státní úřad inspekce práce nesmaže webové stránky nabízející různé neseriózní práce?

  Definuj pojem neseriozní práce

  Další informace


  Jsou restaurace plátci DPH v sazbě 20%?

  Myslím, že pokud se jídlo konzumuje v restauraci, mělo by být 20% DPH.Teoreticky, kdyby se jídlo koupilo a odneslo, mělo by být v nižší sazbě, ale v praxi to tak asi nefunguje a je všude a vždy 20%.Ale jistá si nejsem :-). -Teoreticky nakupují potraviny s 10% DPH, to, co spadá do 20% daně s touto daní, ale prodávají v rámci restaurace za 20% DPH.

  Další informace


  Jak se platí zaměstnanci restaurace a zda-li má nárok na příplatky ve svátek a o sobotách a nedělích??

  Kamarádka pracuje u soukromé majitelky jedné restaurace, jako pomocná síla v kuchyni, kde mají dlouhý a krátký týden. Pracuje o sobotách a nedělích, svátky, vánoce dopoledne a hlavně pak na silvestra.Chtěla by vědět, zda-li mají nárok na příplatky soboty, neděle, svátky ajn. nebo jsou ohodnocené dle jiných platových tarifů? vedoucí jim nedává ani korunu navíc, prý v restauracích příplatky za svátky atd. se nevyplácí a ještě jim strhává hodinu za směnu na jídlo. Děkujeme za informaci

  Další informace


 • Dobrý den mám ID 2 stupně nastoupila jsem do práce a poté jsem dostala výpověd..Musím se hlásit na úřadu práce??

  Dobrý den.Jako invalidní důchodce, který přišel o zaměstnání, se na ÚP přihlásit můžete, ale není to pro Vás povinnost.Kolegové se dopouštějí mystifikace s financemi na zdravotní pojištění. To za Vás platí stát, jelikož JSTE ID. Nemění na tom nic ani přivýdělek při invaliditě.Přihlásit se je však pro Vás výhodou, pokud jste za posledních 12 měsíců v evidenci ÚP nebyla a splňujete předpoklady pro poskytnutí podpory v nezaměstnanosti. Případně Vám tato doba bude započtena do odpracované doby na důchod. Znovu zdůrazňuji, že u Vás to není povinnost.Ověřeno přímo na ÚP v Novém Jičíně.

  Další informace