• Prosím, pomůžete mi vypočítat příklad??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, pomůžete mi vypočítat příklad???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, pomůžete mi vypočítat příklad???

 • Dobrý den. Prosím pomůžete mi poradit jak zaujmout kluka, který se mi líbí už pomalu 3 roky?  Další informace


  Berete si příklad z našich předků a jíte zdravě ?  Další informace


  Jsme národ zlodějů. A máme i svůj příklad!  Další informace


 • Prosím, pomůžete mi najít název filmu o zloději, který kradl s přítelkyní peníze, za něž si pak koupili vesnický domek?

  Ahoj,chci se zeptat jestli byste mi pomohli najít jeden film:) Bylo to sice dávno,ale pořád si to pamatuju. Film byl o zloději, který kradl a měl u toho i svojí přítelkyni. Kradli peníze a za ně si pak koupili domek na vesnici nebo malém předměstí. Ale jednoho dne se zapletli s Mafií nebo ukradli peníze Mafii a toho chlapa zastřelili (myslím, že v prostředí továrny). Ta jeho přítelkyně byla těhotná a pak se to malé narodilo. A pak na toho přítele vzpomínala. A ještě chci říct,že to je docela HODNĚ podobné klipu Enriqua Iglesiase-HERO,ale není to film Once upon a time in Mexico (Tenkrát v Mexiku). DĚKUJU a href"https://www.youtube.com/watch?vkoJlIGDImiU" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a .

  Další informace


  Pomůžete mi prosím? Více v popisku

  a href"https://ulozto.cz/!67XVFnZp/mix-cerven-2010-mp3" rel"nofollow" https://ulozto.cz/ hellip /a - tady je odkaz na jeden MP3 formát mixu písniček a tak bych vás chtěla poprosit,abyste si to stáhli,poslechli a pak napsali,co všechno je v tom mixu za písničky. Budete tak hodní a uděláte to pro mě? Snad tahle otázka neporušuje pravidla. Trochu se bojím,že tahle otázka porušuje pravidla a bude vymazána. Budu moc ráda,kdybyste mi vypsali playlist toho mixu.

  Další informace


 • Jak dlouho trvalo prvním kalkulačkám vypočítat příklad?

  Třeba nějaký extra složitý, ten nejsložitější který kalkulačka ještě uměla spočítat.Vím že když jsem měl svůj první počítač, tak u některých her to loudovalo fakt třeba 2 minuty, a můj kamarád, jehož táta dělal do IT a měl ve firmě přístup úplně k těm nejnovějším strojům, který se u nás ještě ani neprodávaly, tak tomu to na jeho fungl nové brutálně nabušené 386ce DX jentak probliklo. Bylo to s prvníma kalkulačkama taky takhle nějak podobně, že tam člověk třeba zadal 8+3 a za hodinu mu to vyhodilo 11,00000006?

  Další informace


 • Prosím příklad konkurence

  1. cenová konkurence v ČR2.necenová konkurence v ČR3. přirozený monopol v ČR

  Další informace


 • Co je to bashismus? (Bashism) + příklad?

  Ak som pochopila dobre ide o programovanie v Ubuntu (Linux)Standardní test rovnosti je ', ' je bashism.pozrite stránky: a href"http://lists.ubuntu.com/archives/ubuntu-motu/2008-April/003724.html" rel"nofollow" http://lists.ubuntu.com/ hellip /a a href"http://mywiki.wooledge.org/Bashism" rel"nofollow" http://mywiki.wooledge.org/ hellip /a

  Další informace


 • Dědictví, pomůžete mi prosím? Předem děkuji..

  Dobrý den, k minulému odkazu ohledně práva - tady je podrobnější popis.. Jde o to, že můj manžel má dceru z minulého manželství.. A chtěla jsem se ujistit.. Když můj manžel umře, tak můj byt, do kterého se on nastěhoval, nemůže převzít jeho dcera, ne? Mám tak trochu obavy, že bych se musela dělit o můj byt s jeho dcerou, kterou jsem nikdy v životě neviděla...

  Další informace


 • Příklad ze scio testů-poraďte prosím(přímka určená rovnicí)

  Ahojda,potřebovala bych poradit jak se toto počítá.. popřípadě vysvětlit nebo poradit net stránku.. našla jsem jen takovou ze které to vážně nechápu! Děkuji za odpovědiPříklad: Který z následujících bodů neleží na přímce určené rovnicíy – x + 2?(A) A [-1 1](B) B [1 1](C) C [0 2](D) D [-2 4]PS: Správně je za A .. ale nevím jak se k tomu dopracovat)

  Další informace


  Pomůžete vyřešit tento algebrogram? sumec sumec sumec jezero. Prosím i s řešením a vysvětlením.

  Tak nakonec jsem se do toho pustil, ikdyž nevím jaké jsou mezi jednotlivými slovy vztahy (znaménka) ale předpokládal jsem že je to základní sumec + sumec + sumec jezero .. za tohoto předpokladu mi pak vyšlo SUMEC 90578, JEZERO 271734Rozepsáno:S 9U 0M 5E 7C 8J 2E 7Z 1E 7R 3O 4SUMEC -905789057890578 271734 JEZERODoufám že jsem pomohl )

  Další informace


  Pomůžete mi, prosím?

  Je dán rovnoramenný trojúhelník ABC se základnou AB dlouhou 10 cm a ramenydlouhými 20 cm. Bod S je střed základny AB. Rozdělte trojúhelník ABC čtyřmi přímkami procházejícími bodem S na pět částí se stejným obsahem. Zjistěte, jak dlouhéúsečky vytnou tyto přímky na ramenech trojúhelníku ABC.

  Další informace


  Jak vypočítat tento příklad? Kolo na hřídeli..

  Při zdvihání kbelíku s vodou ze studně se hřídel s obvodem 30 cm otočí dvacetkrát. Kolikrát musíš přitom otočit kolem s obvodem desetkrát větším než hřídel? Z jaké hloubky se kbelík vytáhl? Jaká práce byla vykonána, jestliže hmotnost kbelíku s vodou je 15 kg?

  Další informace


  Jak vypočítat příklad kvadratickou rovnici s komplexními čísly?

  Je zde někdo, kdo mi stručně v několika bodech vysvětlí jak se počítá tento příklad? Výsledek vím, ale jde mi o ten postupUrčete p a q v kvadratické rovnici sqr(x)+px+q0, která má jeden kořen x-2-sqrt(2)iVýsledek p4, q6

  Další informace


 • Prosím kdo bi vedel tento priklad vipočitat tak nech mi pomoze prosim vás toto je on: 6,58.7,8 rovnasa prosim aj postup.

  dakujem

  Další informace


  Potřebuji vypočítat rovnici se dvěma neznámými :3x-2y=6 (x=v rozmezí (-2)až 2 prosím

  Du matematika 9 tř nevím si s úkolem rady

  Další informace


  Pomůžete mi prosím stylisticky upravit větu?

  Došlo k požáru,který se rychle rozšířil na celý objekt a do příjezdu hasičů byl zničen.

  Další informace


  Pomůžete mi prosím s jednou fyzickou úlohou?

  Městský trolejbus se mezi stanicemi pohybuje podle jízdního řádu tak, že se po dobu prvních 20s rozjíždí, takže jeho rychlost roste přímo úměrně s časem, až dosáhne rychlosti 45km/h. Touto rychlostí se dále pohybuje 40s a poté začne brzdit, až zastaví za dobu 25s přímo v následující stanici.Potřeboval bych vědět, jak vypočítat, co ujede během rozjíždění a brzdění. Nevím si s tím rady. Děkuji předem.Doplňuji:Fyzikální úlohou, trochu jsem se upsal. :)

  Další informace


  Ahoj,chtel by jsem se zeptat..mam vypocitat polomer kruhu,jehoz obsah je 8cm ctverecnich prosim poradte

  Matematika

  Další informace


 • Ahoj, mám tříměsíční činčilku a bohužel nevíme, jak pořádně určit její pohlaví. Pomůžete mi prosím? Fotky mohu zaslat.

  Kukni na - a href"http://www.zoofarma.cz/cincily/?str19" rel"nofollow" http://www.zoofarma.cz/ hellip /a

  Další informace