• Prosím, poradíte nějaké filmové tituly? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, poradíte nějaké filmové tituly?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, poradíte nějaké filmové tituly?

 • Prosím poradíte mi, jak lze rozmrazit zaseknutý iPad uprostřed videa? Prosím pomozte.  Další informace


 • Jak investovat do filmové společnosti?  Další informace


 • Poradíte prosím nějaké rockové balady?

  Nejlépe takové ty 70-té 80-té léta ... pink floyd , stairway to heaven atd...Doplňuji:Děkuju moc .. přesně co jsem potřebovala :) To zas budu mít na dlouho co poslouchat )

  Další informace


  Poradíte nějaké pisničky ke třidnimu vzpominkovému videu?

  Nevím jak daleko jste už ze školy venku,snad jen toto? :-) a href"https://www.youtube.com/watch?vl-ITv4OBV9c" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Odkud pochází virus z filmové série REC?

  Před pár dny jsem shlédl film REC 3, a bylo k němu napsáno, že se tam dozvím odkud virus pochází, ale tam jsem se to nedozvěděl.Mohli byste mi na to prosím odpovědět?

  Další informace


  Jste aktivních v nějaké internetové knižní, hudební nebo filmové databázi?

  Např. a href"http://www.databazeknih.cz,www.cbdb.cz" rel"nofollow" www.databazeknih.cz hellip /a a href"http://www.csfd.cz" rel"nofollow" www.csfd.cz /a a href"http://www.gorilla.cz" rel"nofollow" www.gorilla.cz /a Vkládáte nové knihy nebo filmy? A vaše hodnocení, názory?S vkládáním nových se mi moc nedaří, většinou mě někdo předběhne. Zato ohledně hodnocení jsem se totiž přistihla, že vkládám pouze pozitivní, když se mi dílo líbilo :o) Prostě nemám to srdce někomu něco zkritizovat práci, když vím, že si na ní máknul, stálo to spoustu času, úsilí, pěněz atp. a si pak si přijdu, zkouknu a fuj....Doplňuji:A jestliže ano, píšete poctivě hodnocení každé přečtené knihy, poslechnutého alba nebo shlédnutého filmu?

  Další informace


  Jaké znáte filmové ceny?

  Děláme ve škole projekt a já má část filmové ceny. Ale moc jich neznám, Oscaři, BAFTA, Zlaté maliny,... Poradíte?

  Další informace


  Jaké jsou vaše nejoblíbenější filmové postavy? Jaké vlastnosti máte na svých oblíbených postavě nejradši?

  Pro mě je to například:Lester z Americké krásy - dochází mu, že mu jeho současný život nevyhovuje, nebojí se změny, je svobodomyslnýSam z Pána prstenů - je věrný svému příteli, nezradí ho, ví, kde jsou jeho hranice, ochotnýHannibal Lecter - i přesto, že je sériový vrah, je to gentleman, nesnáší neslušnostNapadnou vás nějaké postavy, které máte rádi vy sami? Proč? Jaké vlastnosti u filmových postav oceňujete nejvíc?

  Další informace


  Hledám nový firmware na dvd philips 5990/12?poradíte prosím?

  našel jsem jen .rar ale po otevření tam nic není.

  Další informace


  Filmove omyly

  Existuje nekde na netu ukazka,popis,ci odkaz na filmove omyly?Jako treba z filmu Noc na Karlstejne,kde na zacatku filmu jede nekdo na kole, ci ve Vinnetouovi jede v pozadi v jednom dile auto?

  Další informace


 • JITRNICE x JELITO - Co je co? Co je lepší? A PROSÍM PORADÍTE NĚJAKÝ RECEPT? A jak se dělá zelí?? :-/ doplňující in

  Kdysi mi to dělala babička se zelím a bramborem. Ale nevím, co bylo co. Ani neumí udělat to zelí. Ale viděla jsem to teď v obchodě a chci to udělat na oběd. Jen nevím, co koupit.. jestli to bílé nebo to tmavé. Co je lepší a PROSÍM PORADÍTĚ NĚJAKÝ JEDNODUCHÝ RECEPT! Do podrobna, jak to provedu?? MNOHOKRÁT DĚKUJI!!! PS: minule jste mi VÝBORNĚ poradili a byla VYNIKAJÍCÍ VEČEŘE!! ..budu na Vás tedy spoléhat i tentokrát!! :-)) DĚKUJÍÍÍ!!! :-)

  Další informace


 • Který americký americký filmový producent, režisér atd. získal jako první v historii Oskara za filmové novátorství?

  Narodil se i zemřel v prosinci. Obdržel nejvíc Oskarů.Jeho oceněný animovaný film patří k nejznámějším na světě. Oblíbené jsou i jeho postavičky zvířat ... Uvedete je?

  Další informace


  Kdy dostavěl Thomas Alva Edison první filmové studio?

  Z mnoha společností jmenujme filmové studio Black Maria v New Jersey (1893) nebo Edison Botanic Research Company,

  Další informace


 • Mohu filmy z filmové středy na Seznamu sledovat i na TV připojené k internetu?

  Doplňuji:Je to Panasonic TX-L 32E6E a je chytrý až moc, rozhodně víc než já. Bez připojení k internetu jsem to zvládala, teď v tom plavu... :-)

  Další informace


 • Koupě nemovitosti. Poradíte prosím?

  Obrátila se na mě známá, abych požádala o radu.Překopírovala jsem její dotaz, neupravovala, abych náhodou nezměnila jeho smysl.Děkuji i jejím jménem. -Kdyz nekdo kupuje nemovitost..prodava ji hodne stara pani, pres R.K.a zajemce slozi uz blokacni poplatek, ze se mu nemovitost rezervuje, a pak sepise kupni smlouvu, je na katastru nemovitosti 20 dni nejmene zakonna lhuta, kdy to tam musi lezet, nez se prepise majitel.Ale - co kdyby pani v te dobe zemrela?V tom mezi dobou slozene zalohy, a podepsane blokacni smlouvy a prepsanim na katastru.

  Další informace


  Hrozí, že nebudu mít zaplacené daně, když jsem 16 let neobnovila smlouvu se zemědělským družstvem?

  jsem vlastníkem polí po tatínkovi. Tatínek měl se zemědelskym družstvem uzavřenou smlouvu o užívání, takže za něj platili daně. Tatinek zemřel v roce 2000, já od té doby smlouvu se zemědelskym družstvem neobnovila. Již je to 16let. Nedávno došlo k přeměřovani, tzv.digitalizaci. Musí se tato změna prý hlásit do konce ledna na finančním úřadě. Hrozi, že nebudu mit zaplacené daně?? Kdy je to promlčené? Já smlouvu neobnovila 16let a nevim, jestli družstvo dále platilo a jestli pole i bez smlouvy uživalo. Poradite prosim, co dělat? Děkuju moc.

  Další informace


 • Jak bych mohl před jméno získat tituly prof. a doc. ? (berme v úvahu, že již vyskoškolské vzdělání mám)

  Prof. - Profesor- je nejvyšší vědeckopedagogická hodnost. Je jmenován prezidentem republiky. Požadavky na jmenování profesorem jsou poměrně vysoké. Má být uznávaným odborníkem svého oboru, má mít rozsáhlou publikační činnost, a to i v zahraničí.Doc. - Docent- je hodnost nižší než profesor. Je jmenován rektorem. Předpokladem získání docentury je vědecká hodnost (CSc., příp. nyní PhD.), obhájení habilitační práce, rozsáhlá publikační činnost a činnost vědeckovýzkumná.

  Další informace


  Dobrý den.Prosím,poradíte mi čtyřleté anglické gymnázium,ne soukromé,pouze státní?

  Hledáme anglické gymnázium nejlépe okolí Liberce,ale vygooglovala jsem jen soukromé.Okolí Liberce není nutné,hl.je,aby škola byla státní.Nebo státní střední jazykovou školu s vyučujícím anglickým jazykem.Děkuji.:-)

  Další informace


  Diskotéka na téma Filmové Hvězdy

  Ahojky, za 2 týdny jedu na lyžák a tam se bude pořádat diskotéka a máme se oblíknout jako nějaké filmové hvězdy. A já nevím co na sebe, Prosím poraďte a ještě co k tomu budu potřebovat, předem děkuju.

  Další informace


 • Jak se natáčí filmové scény s houkající sanitkou?

  Natáči se to na uzavřených cestách, nebo se jezdí rovnou do provozu?

  Další informace