• prosím poradte dekuji - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: prosím poradte dekuji. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - prosím poradte dekuji

 • Ahoj poradte mi prosim je lepsi kytara nebo mobil nebo motorka???je mi 15 dekuji  Další informace


 • jak to je s těma kilowatama u 125? poraďte prosím? jinak děkuji :)  Další informace


 • Poraďte, prosím. Jak stáhnout fotky do počítače z telefonu Samsung GT-S 5230.Dle návodu mi to nejde, děkuji  Další informace


 • Prosím poradte,jak na boršč ze sterilovaného zelí a červ.řepy,děkuji moc :-)

  Začala jsem vařit boršč,ale zelí a červenou řepu,nemám čerstvou,jen sterilovanou. Mám zelí přidat k masu,uvařit a když je polévka skoro hotová,teprve přidat steril.červ.řepu?Prošla jsem na netu spoustu receptů,ale převážně jsou z čerstvého zelí a řepy,tak nevím,jak postupovat.Vaříte někdo boršč ze steril.zelí a řepy? Ráda bych se poučila od někoho z vlastní zkušenosti.Předem moc děkuji :-)Doplňuji:Mě napadl postup:Ted vařím hovězí,cca po půl hodce přidám vepřové se sterilovaném zelí,pak kuřecí a až bude zcela polévka hotová,teprve přidám ster.červen.řepu?

  Další informace


 • Děkuji za odpověď, ale šlo by to popsat konkrétně v psaní ve wordu wista.Nejsem velký znalec pc. Děkuji.

  Jak se píšou cm kubické?

  Další informace


  Chlazení na procesor, poraďte prosím.  Další informace


  Asi vadný zdroj,poraďte prosím.  Další informace


 • prosím vas poradte mi nejake stranky kde bych nasla nejake procvicovani, nebo testy na sladkovodni ryby.dekuji moooc!!:)

  Může být toto? a href"http://www.rybsvaz.cz/?pagetest_rybarskych_znalosti" rel"nofollow" http://www.rybsvaz.cz/ hellip /a Petrův zdar! :-)

  Další informace


  Máte nějaké zkušenosti s Aloe vera a kaktusem..obojí dvojí mě nechce růst ! pls poraďte děkuji

  Kolikrát týdně se to má zalívat?Atd.

  Další informace


  Když mi fenka hárá můžu ji koupat? Prosím poraďte mi. Děkuji

  Klidně jí vykoupejte a třeba i ve vaně,,,předpokládám, že v rybníku, kde by mohla chytit nějakou infekci jste ji nechtěl/a koupat,,,a šampon klidně použijte,,,prostě jí vykoupejte, tak jak je zvyklá,,,a doporučuji, když už v tom koupání budete, tak přidat do koupele přípravek, který pejsky odpudí,,,

  Další informace


 • Ahoj chtěl bych jedné holce říct že ji mám moc rád a že s ní chci chodit, ale nevím jak, prosím poraďte mi jak.

  Je mi 14 let.

  Další informace


 • Dobrý den, co prosím vás znamená příjmení Šabršulová ?? Předem děkuji za odpověď. Odpověď prosím směřujte na můj e-mail.

  Význam příjmení

  Další informace


  Angličtináři, co znamenají čísla za datem?

  Když je třeba datum SEMPTEBER 24 8/7c. Co je September 24, to mi je ještě jasné, ale co znamenají ta čísla 8/7c za tím datumem? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Opravuji - ne datumem ale datem.

  Další informace


 • Prosím vás, pomohl by mi někdo s úlohou do fyziky prosím? Prosím Vás

  Na rybníce obsahu 6,5ha se vytvořila kra 30 cm.(hustota ledu je 910kg/mr krychlový)Vypočítej kolik tepla je zapotřebí k roztání tohoto ledu když je jeho teplota rovna 0°C(měrné skupenské teplo tání ledu je 330 Kj/kg , hmotnost ledu je 17745000 kgProsím napošte :) Děkuji moc :)

  Další informace


 • Prosím poraďte něco účinného na léčbu plísnového onemocnění mezi prsty na nohou.Děkuji.  Další informace


  Co je s mojí mamkou? Poraďte prosím

  Začalo to cca před 5 lety, když moje máma začla mít deprese..Začla se jí třepat ruka apod.. Měla i záchvaty, únava a bylo to prostě strašný ( Musela jezdit do nemocnice před 3 rokama ty záchvaty byly častější !Před 1 rok už to bylo mírné vlastně i v pořádku, už neměla deprese a zdálo se, že to všechno přešlo!Ale po několika měsících se jí začla znova třepat ruka!Měla jsem strach! Před třema týdnama měla v práci jeden ten záchvat a musela jet dom a měla nemocenskou..Pak zkolabovala a zas měla nemocenskou a takhle to teď je!Dneska se jí zas něco stalo, musela jít domů a zase týden nemocenské! Furt má závratě, zimnici, bolest hlavy, padá na ní únava a je vyčerpaná! Jo a zvrací!Závratě měla dávno a kolik..Nepočítám)Teď má kvůli těm věcím samé nemocenské!No a kolikrát se na depresi léčila! Tohle už deprese určitě nebude! Když má zimnici, bolest hlavy apod..! Anorektičkou už dávno není, je tlusčí!K doktorce už byla, zatím se na nic nepřišlo a půjde tam zas až jí bude líp!Chodí i k psychiatrovi, ale nevím, co jí říká apod..!Co by jí mohlo být? A léčby už nepomáhají! Děkuji moc:((

  Další informace


  Chtěl bych zhubnout je mi 13 let jsem kluk a vážím 94KG poradte prosim

  Kolikrát denně mám jíst co mám jíst ..Ja třeba 2 dny běhal a potom sem se zase natapal jidla pls poradte moc prosim deti see mi smejou

  Další informace


 • Naleznete v těchto větách mořskou nebo oceanskou rybu?

  Nevím si rady musím najít v těchto větách mořskou nebo oceanskou rybu:potkal Karla nedaleko školy.Do špinavých pracek nic neber,říkával můj dědeček.

  Další informace


  Digestoř s recirkulací - poraďte prosím  Další informace


  Co to může být za malého černého brouka v bytě?

  Dobrý den, prosím poraďte mi! Ač jsem na internetu pátrala,tak jsem nezjistila, co je toto za brouka..Začal se mi doma objevovat začátkem zimi, denně jich zabiji 2-3. Objevují se spíše u okna,ale občas nějaký leze i na zemi či na stropě...už nevím, jak se jich zbavit a hlavně odkud lezou!Máme doma čisto, denně luxuji i vytírám..Mouku a veškeré sypké potraviny mám uschované v dózách..Minulý rok nám zateplovali cihlový dům, nemohou se třeba schovávat v zateplení???Opravdu nevím, ale doma je nechci!!Brouček je asi 1cm velký, tělíčko je v půlce rozpůlené (jako by křídélka,ale ty nemá ).Má 3páry nohou a malá tykadélka.Co je to???

  Další informace