• Prosím poraďte s Chemií. S touto jedinou otázkou si nevím rady. Na internetu jsem nic nenašla. Prosím poraďte mi. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím poraďte s Chemií. S touto jedinou otázkou si nevím rady. Na internetu jsem nic nenašla. Prosím poraďte mi.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím poraďte s Chemií. S touto jedinou otázkou si nevím rady. Na internetu jsem nic nenašla. Prosím poraďte mi.

 • Poradíte mi, jak je to možné? Podrobnosti v popisu.  Další informace


  Nevím si rady s touto otázkou, ohledně zeměpisu.
  Co znamená rozhodování „dvojí většinou“ v Evropské unii?
  Děkuji moc  Další informace


  Je čas opravdu jediná věc, která tu zůstane navždycky?  Další informace


 • Jak ušetřit na bazénové chemii?  Další informace


 • Po dlouhé době jsem zde s otázkou jak se jmenuje tato píseň.

  Omlouvám se předem za otázku,co některé vás už ubíjí,ale tohle bych potřeboval vědět.Doplňuji: a href"http://www.youtube.com/watch?vJO00zGGJRj8 featurerelated" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Nevím si rady..poradíte mi prosím?

  Je mi 15 let, nikdy jsem neměla žádného pořádného kluka, jen takové ty na táboře a už se nikdy neuvidíme.. Vím, že si tu stěžuju a že vám to bude připadat jako blbost, ale pro mě to znamená dost. Myslím si, že nejsem uplně ošklivá ani tlustá, nemám beďary, snažím se být fajn a sportuju a tak. Ale moc se nemaluju a nechodím oblíkaná jako děvka.. V tom je ten problém? Myslím že ne, určitě se všem klukům nelíbí děvky, s prominutím. Už nevím co víc mám dělat. Vím, že to zní asi vtipně, ale bojim se, že si nikdy nikoho nenajdu a nikdo mě nebude chtít. Nejsem moc náročná. Když se mi třeba někdo líbí, už docela dlouho, tak se prostě k ničemu neodvážím. On pomalu ani neví jak jmenuju.. Co mám sakra dělat? Asi si o mě řeknete, blbá puberťačka, její problémy bych chtěla mít, ale já to prostě vidim jinak. Asi jsem moc tuctová?!

  Další informace


 • hledala jsem na něm ty diamanty,ale nenašla a vy?

  příjde mi jako ten můj co leží předemnouDoplňuji: a href"http://www.zenax.cz/nejdrazsi_mobilni_telefon_na_svete_je_pokryty_peti_sty_diamanty_10056.htm" rel"nofollow" http://www.zenax.cz/ hellip /a

  Další informace


 • www stránky, nevím si rady s kódováním češtiny, poradíte prosím?  Další informace


  stahl jsem hru z uloz to pro malou a vse jsem udelal a chce to po me cd nevim si rady diky

  To zafungovala ochrana proti kopírování, musíte hru tzv. craknout.To je ale NEZÁKONNÉ.

  Další informace


  Prosím pomozte nevím si už rady

  čus lidi mám problé už asi půl roku na to nemůžu přijít je to proplém s ATA/ATAPI pořád mi to píše že je problém s PnP plug and play ale kdybych měl s tím problém tak mi nejede ani USB fleška už nevím co s tím a tuhle funkci ATA ATAPI nutně potřebuji přikládám zde fotky o tom co mi to píše afoto informace o mém zdroji,procesoru a záladní desce kdyby jste měly nějakej program pro můj pc který vyřeší problém byl bych rád předem díky za pomoc a href"http://stanislav97.rajce.idnes.cz/nastenka Beznzvu_2.jpg" rel"nofollow" http://stanislav97.rajce.idnes .cz/ hellip /a a href"http://stanislav97.rajce.idnes.cz/nastenka Beznzvuklh.jpg" rel"nofollow" http://stanislav97.rajce.idnes .cz/ hellip /a a href"http://stanislav97.rajce.idnes.cz/nastenka Shrnut.jpg" rel"nofollow" http://stanislav97.rajce.idnes .cz/ hellip /a Shrnutí pc a href"http://stanislav97.rajce.idnes.cz/nastenka Procesor.jpg" rel"nofollow" http://stanislav97.rajce.idnes .cz/ hellip /a Procesor a href"http://stanislav97.rajce.idnes.cz/nastenka ZkladnDeska.jpg" rel"nofollow" http://stanislav97.rajce.idnes .cz/ hellip /a Základní d.

  Další informace


  Poradíte, zda a jakým způsobem je možné upravit či vytvořit fotky podle popisu v doplnění?

  Ahojky,,Je jedna věc která mě nehorázně vrtá hlavou..Jednou v mích 10 rokách mi bylo řečeno že photoschop atd dělá hrozně velké divy..Zajímalo by mě ,jestli jde třeba udělat z dvou fotek, třeba na jedný by byla třeba holka a na druhý kluk,,tak jestli jde z toho udělat že se držej za ruce a nebo že se spolu líbaj,,nebo že se sním prostě setkala .. :D hrozně by mě to zajímalo ..děkují za odpovědi..Původní neotázkaPřicházím s jednou otázkou,o které už asi od mích 10 let přemýšlím.

  Další informace


  Nevim si rady z PS2 emulatorem pls poradte  Další informace


 • Jak přimět lidi, aby se zabývali určitou otázkou.

  Jak přimět lidi, aby se začali zabývat a debatovat o určité otázce. Většina mi připadá akorát plná nezájmu. Jsou i takoví, kteří mají plno řečí a pak skutek utek. Jako by to přetrvávalo z dob totality , kdy o všem rozhodovali ti výše postavení a nikdo se vlastně nemusel o nic starat. Ale jak lidi probudit?

  Další informace


 • Prosím pomocte mi.. nevim si rady

  Libor narýsoval kružnici se středem S a body A,B,C,D.Zjistil ,že úsečky SC a BD jsou stejně dlouhé.V jakém poměru jsou velikosti úhlu ASC a SCD?

  Další informace


  Jak se z atomu s jedinou funkcí přitáhnout k sobě jiný atom stane věc která má pocit, že by se měla množit, jíst atp.

  Vše je složeno jenom z atomů. A ty nemyslí a nemají žádné pudy. Jen se dokážou spojit s jinými atomy. A najednou namísto předpokládaného shluku ve tvaru kamenů, nebo kapalin tu máme něco, co se hýbe, množí a pojídá jiné takové a dokonce si uvědomuje sebe sama. Tak kde se stala chyba? Jak se to stalo.

  Další informace


  Jak se počítají rovnice v chemii?

  Učitelka zadá třeba : CaCO3 + 2HCl - gt CO2 + H2O + CaCl2, ale teď nevím co s tím, pořád říká že si máme spočítat molární hmotnost a že výsledky se musí rovnat ale já to stějně nechápu, poradíte mi? Přitom ostatní předměty mi jdou.

  Další informace


  Co znamená v chemii značka WP7?

  Je to jako například síran ciničitý SnSO4. DěkujiDoplňuji:Je pravda že je to fosorečnan vápenatý nebo má jiný vzorec?

  Další informace


 • Vážně si nevím rady,proto prosím o pomoc.Kluk dostal za úkol složit rým,nebo minibáseň na :,,JARU ZDAR.

  Dumám nad tím pomalu celý den a vůbec nic mě nenapadá.Teda napadlo mě ,ale to by se nehodilo říkat učitelce.Věřím,že se najde někdo s básnickým duchem a poradí.Díky moc.Doplňuji:Moc,moc děkuji Hanulce 11.

  Další informace


  Hra zalozena na fyzike, chemii  Další informace


 • Jak mám rozebrat tuto báseň? Nevím si vůbec rady. Dělám to poprvé a básni jsem moc neporozuměla.

  Ivan DivišÚryvek z knihy Buď šťastenSrazilo mě to na kolenapře ní v její houpací židliobejmul jsem její outlé nohyobejmul její outlé nohy zakryté zelenou suknía atavistickým gestemzabořil hlavu do jejího klína.Začal jsem mluvit, a bylo to vyznání,bylo to vyznání lásky poprvé v mém životěa v jejím, neboť co podobného neslyšela:Carmen, miluji vás, nemohu vás nemilovat,miluji vás jako květiny, jako ocún,který jsem viděl v Newcastle-upon-Tynejak jej ta nevinná dobytčata vštípeným pudemobcházejí, neboť je prudce jedovatýa stalo se mnohokrát,že kráse té pozdní květiny neodolaly děti,natrhaly si ji do kytiček a odnesly domů.Výsledkem pouhého dotyku ruček s stvolůbyly prudké bolesti hlavy,kterou dítě trpělo celou noc.Ten jed v ocúnech jmenuje se colchicin.Čajová lžička tohoto alkaloiduusmrtí celý prapor vojáků.Miluji vás, Carmen, jakpivoňku a karafiát, jako housle,ametystovou drúzu z venezuelských Tapiés,jste má první opravdová ženaa já snad opravdu váš první muž,jen, pro Krista našeho, uzdravte se !A tu jsem ucítil na svém hromotlucké hlavějejí ruce. Tyto ruce kroužily,byly to hladivé kružby, bylo to lehké čechránía rovněž chlácholivé. Slyšel jsem:Ivore, já vás miluju taky. Ale všechnonebo nic je nemožné. Já do roka umřucož právě by byl důvod k milování -ale já nechci, něco mi brání.Teď už bylo všechno řečeno, uklidněte sea už nikdy !Prosím vás !Vstal jsem,pohlédl na Carmen zalitou slzami,a vyběhl na palubu.Jako všechno, mrakodrapy, pštrosí vejcevysezené okousanou stepí a vybranou o

  Další informace