• Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit)

 • Potřebuju vážně poradit,s přechodem na jiného operátora!!  Další informace


 • Kolik metrů pletiva potřebuju na oplocení pozemku o rozloze 8000m(ČTVEREČNÍCH)??  Další informace


 • Jak změnit 2G síť na 3G síť?  Další informace


 • pevne pripojeni a znej dale bezdratove  Další informace


  bezdrátové připojení se ztratilo  Další informace


  Připojení bezdrátově ke vzdálenému PC na internet?  Další informace


  Připojení bezdrátové tiskárny do sítě  Další informace


  Při připojení wi-fi, bezdrátově i s kabelem, mi poslední týden vypadává po cca. 5-ti minutách internet. (Zyxel NBG-417N)

  Při připojení wi-fi, bezdrátově i s kabelem, mi poslední týden vypadává po cca. 5-ti minutách internet. (Zyxel NBG-417N) Dříve jsem žádné potíže neměla.Děkuji za radu.

  Další informace


  Prosím, potřebuju poradit, nejde mi připojit notebook na bezdratové připojení (síť funguje, jen to nejde připojit)

  Těžko říct bez přesnějšího popisu problému a popisu zkoušeného postupu ...Napadá mě akorát:1) Jestli je v notebooku zaplý wifi adaptér - ikonka sítě by byl zakřížkovaný a neviděl by žádné sítě.2) Funguje ta wifi na jiných noteboocích? Mohla by být taky zarušená a pak to nemusí jít připojit. Změna kanálu by to vyřešila3) Je síť vůbecz notebooku vidět? Kamarád u nás zkoušel 3 notebooky od něj z rodiny a ani jeden síť neviděl, ale všechny ostatní vždycky fungovaly, takže taky záhada :)4) Jestli je síť zaheslovaná, tak třeba máte špatné heslo - tam pozor na capslock apod ...Těžko vymýšlet něco přesnějšího, když neznám detaily ... zkuste upřesnit a třeba na něco přijdem.

  Další informace


  Problem s pripojenim k internetu ,,mistni sit,, ,,neznama sit,,  Další informace


  Potřebuju prosím poradit jak na facebooku nastavit veřejný obsah.na jednom učtu mi to vůbec nejde.na 2. učtu to jde.

  Mám tam jen přátelé,přátelé přátel a vlastní nastavení nic víc. a na jiném FB učtu se mi to normálně ptá veřejný. nevíte někdo co stým předem Díky.

  Další informace


  Potřebuju poradit s výběrem notebooku-spěchá to děkuji  Další informace


  Nemohu se připojit k bezdrátové síťi  Další informace


  Kupuju nový notebook a potřebuju poradit...  Další informace


  Internet pomocí kabelu aneb jak na bezdrátové připojení?

  Dobrý den.Mám router - nevím jak to popsat prostě můžu mít jen net v počítači pomocí kable a nemám bezdrýátové.Šlo by něco dokoupit,co bych k tomu připojila a měla bezdrátový((abych se mohla připojit i na mobilu)?Nepište mi porosím že si mám koupit jiný-nemůžu.Díky za odpovědi :)Je to model Edimax BR-6104K(nemá ani vysílač ani nic takovýho),internet je od UPCJe to router od babičky u které jsem jen občas a ta žádné změny nechce -.- jen mě zajímalo jestli něco takovýho jde třeba nějaká anténa..

  Další informace


  Běžná klávesnice k bezdrátově konfigurovanému pc-lze nějak připojit?  Další informace


  Bezdratove pripojeni pres XP  Další informace


  Ahoj v programu Ccleaner je čistič disku a potřebuju poradit.

  Když dám třeba pouze volné místo tak co to jako udělá ? A když dám smazat všechny soubory tak to smaže vše i Windows ? A co jsou ty průchody ? Díky za každou odpověd.

  Další informace


 • Prosím poraďte ohledne zplnoletnění ??

  Ahoj je mi 16 a chtěla bych se nechat zplnoletnit. Ráda bych si vzala svého 21 leteho přítele je to možné? Nebo musím být těhotná aby to šlo. Naši sou proti našemu vztahu a snaží se nás rozhodit hlavně matka s otcem ikdyz slíbili opak dekuju za kazdou radu. Hatovani si nechte

  Další informace


 • Přihlížejí na soukromých středních školách ke špatným výsledkům přijímaček na jiné školy?

  Dobrý den, když neudělám prijimacky na školu a nedostanu se na 1 a jako 2. mám soukromou školu a budu mít špatne výsledky z přijímaček, hledi na to hodně na soukromých středních školách, nebo ne? A kdybych se nedostal ani na jednu, tak co pak dál?

  Další informace