• Prospívá slepicím maso? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prospívá slepicím maso?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Prospívá slepicím maso?

  • Jak asi chutná maso vlka?



    Další informace


    Kebab house - maso



    Další informace


  • Jaký maximální průměr otvorů má ta největší/nejhrubší šajba do mlýnku na maso?



    Další informace


  • Jak a čím doplnit bílkoviny, když nejím maso a ryby?

    Jsem 160 cm vysoká, je mi 40 a vážím kolem 90 kg, hubnu, špatně cvičím, posiluju, snažím se, asi zbytečně, když nejím jak mám? 6 jídel denně v malých dávkách. Zelenina, ovoce, česnek, cibule, vše syrové. A ovesné vločky. Je to v pohodě?

    Další informace


    Jedli jste někdy koňské maso?

    Pokud ano, tak při jaké příležitosti a zda jste ho připravovali sami z výsekového masa. Pokud ne, tak zda proto, že ho odmítáte nebo proto, že nebyla příležitost?

    Další informace


    Když rozmrazujete v mikrovlnce kuřecí maso, je po rozmražení na povrchu bílé?

    Nebo zůstane v původní barvě?Já s tím moc zkušeností nemám MVT používám minimálně, ale dnes jsem do ni dala rozmrazit kuřecí řízky, zapnula jsem program rozmrazování. Čas jsem nastavila na 10 minut a ještě jsem ho musela 2x prodloužit, protože to bylo pořád zmrzlé, ale na povrchu maso zbělalo, tak jako když se peče.Dělá to i vám, nebo jsem něco špatně nastavila, nebo mám špatnou MVT?Všem předem děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Jak na opravdu měkké vepřové maso? (řízky)

    Matně pamatuju na měkkounké vepřové řízky maminky i babičky, opravdu se rozpadaly na jazyku. S přítelem stále nemůžeme přijít na to kouzlo, ač snahy byly. Maso poctivě klepeme, krájíme proti vláknům, řízky smažíme velmi zvolna, pomalu. Netušíte ale někdo, jak dojít k takové měkkosti, aby se opravdu rozpadaly ? Napadlo mě je v něčem naložit, maso obvykle po jednom dni, co je naložené krásně změkne, ale mám radši klasické planější řízky.Nemáte někdo, prosím, své fígle?Díky za rady, AnuketDoplňuji:beer: O troubě jsem slyšela, ale spíše v tom, že zprudka osmahnu na pánvi (jen do jemného zezlátnutí strouhanky) a pak vložím na cca půlhodinku do čistého pekáčku a za 15 minut řízky obrátím. Zkusím to také, ale co si budeme povídat, je to čas navíc, když je rodina hladová. :-)Určitě zkusím váš recept, jen otázečka - kolik škrobu dáváte?

    Další informace


    Kde koupím v Praze kančí maso?

    Zde koupíte veškerou zvěřinuMaso TurekJungmannova 32/25Praha

    Další informace


    Lze bez následných zdravotních problémů pozřít maso z piraně, supa nebo kajmana?

    V jednom dokumentu na TV jsem viděl domorodce, jak se cpou masem právě z piraní. Chutnalo jim:))

    Další informace


    Kam se podělo maso?

    Pokud se dneska všechno šidí a třeba v párkách už není ani maso (je tam pouze kůže, kosti a ocásky prasátek), kde to dobré maso končí?Není to třeba dnes už odpad? Vedlejší produkt?

    Další informace