• Prší nyní u Vás??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prší nyní u Vás???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Prší nyní u Vás???

  • Byly zrušeny soutěže.cz? Nyní se mi nezobrazují nové soutěže.



    Další informace


    Dělali jste ve škole bordel?Děláte ho i nyní v zaměstnání?



    Další informace


  • Provádějí se lety balónem, i když prší/sněží? Jaká jsou pak omezení ohledně letu ve větru?



    Další informace


  • Jsou nyní dočasné kontroly na hranicích s Německem, Rakouskem, co s sebou musí mít Čech za doklady?



    Další informace


  • Kolik nyní přesně platí měsičně samoplátce sociálního a zdravotního pojištění?



    Další informace


    Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte,jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů i pro začátky podnikání?

    Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte, jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů v případě, že bych našla práci v jiné regionu? Existuje nějaká půjčka, nebo dotace? Bydlení jinde vyjde kolem 20 tis pronájem, stěhování taky 20 tis a my s dítkem nemáme zrovna na tuto změnu peníze, ač se snažím šetřit jak magor, že jíme jen rohlík a mlíko .V naší vesnici však práci nenajdu:-(, ačkoliv mám vystudovaný management. Poradíte někdo? Děkuji za odpověď. Je pro mě stěhování na místě, protože mě i vykrádají a policie , možná i z důvodu, že jsem nezaměstnaná, mě nechrání, spíš naopak, přiklání se na stranu zlodějů. :-(

    Další informace


  • Arygnoc , nevim , jestli se tu takhle smim zeptat ... ale : Jaky parfem - damsky je z vasich stranek nyni nejvice prodav

    prodavany ? Ja pouzivam jen Armani code , ale chci zkusit neco noveho. Diky. -iv-

    Další informace


  • Promiňte,že vás zase obtěžuju, ale mám další otázku:Proč jsem dříve mohl stahovat třeba pět filmů najednou a nyní už ne?

    Doplňuji:Dříve jsem třeba měl Operu nebo Expo a mohl jsem v pohodě rychle stahovat pět filmů na jednou. Nyní jenom jeden a krátce. P.S.: Teď mám Firefox.

    Další informace


  • Jak na nemovitost, u které již proběhla dražba (nyní v nabídce RK), ale v katastru nemovitostí je stále zástavní právo?

    Dobrý den,chtěla bych se zeptat,máme zájem o koupi domu,který zakoupila firma v dražbě od pána který byl v exekuci,dražba již proběhla cca před půl rokem,v katastru nemovitistí je již zapsán nový majitel ale stále tak je zápis zástavní právo soudcovské a zástavní právo exekutorské dle paragrafu 69a exekučního řádu,je to rizikové nebo do jaké doby tento zápis zmizí když už dražba dávno proběhla?předem děkuji za odpověd

    Další informace


    Jak se bránit, pokud zaměstnavatel nechce uznat pracovní úraz?

    Před 14 dni,jsem uklouzl ve sprchách a pohmoždil si krční páteř. Nyní mi zaměstnavatel oznámil že to není pracovní úraz.Mám to podložené od lékaře a i svědka mám.Je nějaká obrana?

    Další informace