• PS3 Media Player - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: PS3 Media Player. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - PS3 Media Player

  • Mám nainstalovaný vlc media player.Když vložím dvd nic se na obrazovce neobjeví,ani nepřehraje.Co mám dělat ?

    Dříve tytéž disky se daly bez problému přehrát.Tato dnešní chyba je způsobena znečištěním,nebo jsem něco omylem zablokoval.,nebo jsou nové technické podmínky.Používám notenbook.Děkuji za radu.

    Další informace


    Proč mě ve VLC media player jde přehrávat radia je ze stránky http://abradio.cz/ a ostatní odkazy radií nefungují.



    Další informace


    Jak nastavit prolínání skladeb ve windows media player ve windows 8?

    asi nijak, WMP nikdy nepatřil mezi špičku, to je pokročilá funkce. zkus jiný přehravač. Windows 8.1 nedávno dostali aktualizaci, takže už umí přehrávat *.mkv.je rok 2015, Microsoft trochu zaspal...Doplňuji:abyste nemysleli, že haním Windows 8.x, mám je na všech počítačích, synchronizace účtu je super...používám i linux

    Další informace


    Problém s media player clasic



    Další informace


    Jak uložit obsah Win. media Player -u?

    Budeme restartovat Windows a potřebuji uložit obsah W.m.Playeru abych ho (ten obsah) tam pak mohla zas dát rozdělený tak jak byl do alb a mezi InterpretyDoplňuji:Myslím tím něco jako je v Mozille Firefox Import a export záložek do html

    Další informace


    Problém s Wndows Media Player 11 CZ



    Další informace


    Problém s Windows Media Player 11



    Další informace


    Náhodné přehrávání ve Windows Media Player 11



    Další informace


    Media player ve Vistách



    Další informace


    Na počítači mi nejde nahrát radio, stále mi hlásí chybu,např.že chybí zásuvný modul ale media player mám.MF, IE a opera

    Zkus si stahnout balíček kodeků pro media player, nějaký nejnovější. Pak si je nakopíruj, popř. nainstaluj do media playeru. Pak by ti to mělo jít.

    Další informace