• Recept na guláš z vepřové (hovězí) konzervy nemáte někdo? Prý je dobrý a rychlý. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Recept na guláš z vepřové (hovězí) konzervy nemáte někdo? Prý je dobrý a rychlý.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Recept na guláš z vepřové (hovězí) konzervy nemáte někdo? Prý je dobrý a rychlý.

  • Cop si myslite o fazolich z konzervy?rada si je dam k veceri,teple s chlebem nebo kecupem.



    Další informace


    Konzervy a plechovky



    Další informace


    Znáte nějaký recept na hovězí řízek?



    Další informace


    Zajímá mě, zda jste se v obchodě setkali s označením masa hovězí veverka? Já ještě ne.



    Další informace


  • Potřebuji zalepit plastový bazén v rohové části.Prý existuje lepící páska,ale prý si ji vozí z německa.Seženu ji u nás?



    Další informace


  • Nezná někdo prosím nějaký dobrý recept na sendvič ze sendvičovače ?

    Jako myslím náplň a jak dlouho péct v sendvičovači.

    Další informace


    Guláš je velmi dobrý, ale někdy přemýšlím, jestli není příliš hustý, takže dalo by se to úspěšně zahustit i přes kuzu?

    Kuzu prý dokáže detoxikovat játra čili by to mohl být fakt fajnovej guláš teoreticky.

    Další informace


    Říká se masu z vola hovězí?

    Proč by nemělo, tedy pokud to je ze zvířete?!

    Další informace


    Není moc nezdravé pít vodu z párků ze skla a konzervy?

    Kolikrát na ni mám docela i chuť, tak ji zhltnu i s párky. :DD

    Další informace


    Jaké maso správně použít na Moravský vrabec vs Vepřové ve vlastní šťávě?

    V jednom díle Ano, šéfe (restaurace Arter) Zdeněk Pohlreich si objednal vepřové ve vlastní šťávě, a moravského vrabce, a vytýkal že na to vepřovém je použito stejny maso jako na moravského vrabce, a že je to jako celkem velká chyba. Přitom jsem se díval na internet na recepty a viděl jsem, že moravský vrabec se dělá z plecka, a vepřové ve vlastní šťáve taky z plecka, tak nějak néchapu co byl v tom případě za problém. Víte někdo?

    Další informace