• Recept z listového těsta? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Recept z listového těsta?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Recept z listového těsta?

  • Nemáte nejaký lehký recept třeba na nejaký sladký placičky?



    Další informace


    Britští vědci objevili recept na štěstí. Výjimečně s nimi souhlasím. A co vy?



    Další informace


  • Hnetac testa



    Další informace


  • Kde koupit silikonový vál např. na válení těsta na cukroví????

    Třeba tady: a href"http://aukro.cz/listing.php/search?sg0 stringsilikonov%C3%BD+v%C3%A1l" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a a href"http://aukro.cz/item1312894836_silikonovy_val_smart_cook.html" rel"nofollow" http://aukro.cz/ hellip /a

    Další informace


    Dobrý den, potřebuji spolehlivý recept na..

    ..krém na dort - nějaký čokoládový, aby 100% ztuhl a vydržel tak v takových těch bobečkách. Například z pudingu..

    Další informace


    Nemáte někdo recept na norimberský punč?

    Na vánočních trzích v Olomouci jsem si dala tento punč - nemáte někdo recept na jeho přípravu? Vím, že tam bylo ovoce a Jägermeister - a moc mi to chutnalo. Díky.

    Další informace


    proč se do piškotového těsta na buchtu dává kapka nebo kůra z citronu?

    Aby těsto příjemně vonělo. :-)

    Další informace


    Moje babička vařila hodolanskou omáčku jako jakýsi poměrně řidší vývar z celých klobásek. Má někdo recept?

    Bylo ti určitě dost nezdravé, ale strašně dobré.

    Další informace


    Existují stránky, které vygenerují recept podle zadaných surovin?

    Nemám tu v lednici dnes moc surovin a potřebovala bych tak nějak vytvořit recept podle zadaných surovin :D slyšela jsem, že existuje něco takového... poradíte prosím?

    Další informace


    Chci upéct dort ale většinou se mi moc nepovede, nemáte někdo nějaký kvalitní recept na dort ? :)

    Záleží na tom, jak velký dort chceš, já používám tento (do kulaté formy, 26 cm):6 vajec240 g cukru krupice240 g mouky hladkéVejce s cukrem nahřejeme do vlažna a dáme vyšlehat do husté pěny (hmota drží na prstě) a poté pomalu ručně zasypáváme mouku a dáme do formy.

    Další informace