• Ročně se podle statistiky lékařem ošetřených úrazů dětí ve věku 0-19 let v ČR stane kolik úrazů dětí? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Ročně se podle statistiky lékařem ošetřených úrazů dětí ve věku 0-19 let v ČR stane kolik úrazů dětí?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Ročně se podle statistiky lékařem ošetřených úrazů dětí ve věku 0-19 let v ČR stane kolik úrazů dětí?

  • Kolik je podle vas teto holce dle postavy let



    Další informace


    Hezký večer všem. Co myslíte, v jakém věku jsou děti nej?



    Další informace


    Je horší zlatokopka nebo pornoherecka ve věku 20 let?



    Další informace


    Kolik si ročně vydělá newyorský hasič?



    Další informace


    Kolik ročně zemře a kolik se narodí lidí v ČR?



    Další informace


  • Osetreni jinym zubnim lekarem



    Další informace


  • Určitě máte k blízkém okolí někoho ve věku cca 65 let. Zajímá mě, jaký má zdroj příjmu. Pracuje manuálně či v kanceláři?

    Jde mi o to, zda je reálné pracovat do 65 let a popř. i více na plný úvazek.Myslím, že u některých povolání to lze velice obtížně. A tím pádem by bylo více lidí v pracovní neschopnosti, v invalid. důchodech apod.Nevěděla jsem přesné zařazení do kategorie - proto ostatní finance.Díky.Doplňuji:Napadlo mě to v souvislosti s důch.reformou. Neumím si představit 65ti-letého zedníka nebo jiného fyz.pracujícího na např. 12-ti hodinové směně.To přece nejde vydržet.Stejně budou nemocní a bude to platit stát?

    Další informace


    Mám nárok na přísp.na bydlení,jsne 1 dosp.,2 děti-18a20 let,nájem+inkaso 9980, příjem12000čistého+1400přídavk y. A kolik?

    Na sociálce vám to spočítají, řeknou vám i jaké doklady si máte přinést

    Další informace


    Kolik Česko vybere ročně na daních?



    Další informace


  • Kolik je Adámkovi v seriálu Ulice na TV Nova ? Od kolika let smí děti do Aquaparku, kam jej chce Libor Saidl vzít ?

    Do aquaparku může dítě teoreticky už od narození,žádné věkové omezení tam není.Zrovna tak tam může 109 letá babička,jen asi nebude jezdit na toboganu:-)

    Další informace