• Rovnice se zlomkama - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Rovnice se zlomkama. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Rovnice se zlomkama

  • Jak vypočítat práci a cenu ručně vyrobené kabelky ..je na to nějaká rovnice ?? děkuji



    Další informace


  • Rovnice ve wordu



    Další informace


  • Jaká je chemická rovnice zahřívání skalice modré?

    Jaká je chemická rovnice zahřívání skalice modré?Co by se stalo, pokud byste zahřívali bílý CuSo4 příliš intenzivně? A jak by se to zapsalo chem.rovnicí?moc děkuji za odpovědiDoplňuji:Je reakce vratná? děkuji všem chemikům za odpovědi :)

    Další informace


  • je tato rovnice správně vypočítaná? zadání rovnice: 2+√2x-5=x

    postupovala jsem takto: celou rovnici jsem umocnila 2. Vyšlo mi: 2+2-5x dále: 2x-x-2+5 výsledek: x3 mám postup dobře? zkouška mi vyšla, ale bylo mi řečeno že tímto způsobem se to počítat nemůže tak se chci zeptat vás všech

    Další informace


    Matematická rovnice

    Ahojte, potřebuju, jestli byste mi někod spočítal tuto matematickou rovnici, spěchá to. MOc děkuji :-).Z míst A a B, vzdálených od sebe 210km, vyjely současně proti sobě dva kamióny rychlostmi 40km/h a 30km/h. Kdy a kde se potkají?Stačí výsledek -)

    Další informace


    Jaká je rovnice slouceniny stribra a bromu (bromidu stribrneho)?

    chemie

    Další informace


    Vyuzili ste uz niekedy v praxi tento typ rovnice?

    Zaujimalo, ake je konkretne vyuzitie Maxwellovych rovnic vo fyzike. Kde a kedy je vhodne ich pouzit.

    Další informace


    Lineární rovnice s komplexními čísly

    i+1/i-1 x-i x + i-1/i+1Na společného jmenovatele jsem přišla - (i+1)(i-1), ale jak rovnice vypadá dál?

    Další informace


    Jaká je rovnice přípravy bromidu vápenatého z dusičnanu vápenatého a z chloridu vápenatého?

    Nechybí Vám tam brom (nebo alespoň sloučenina bromu)?

    Další informace


  • Co znamená tato Einsteinova rovnice? (Úkol to není, jsem pouze zvědavý).

    Dobrý den! Tu je to co myslím 6-36 ? Kdo vysvětlí?

    Další informace