• Musím se do telefonu identifikovat policii, volám-li kvůli rušení nočního klidu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Musím se do telefonu identifikovat policii, volám-li kvůli rušení nočního klidu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Musím se do telefonu identifikovat policii, volám-li kvůli rušení nočního klidu?

  • Nonstop herna bar - rušení nočního klidu



    Další informace


  • Ruseni nocniho klidu hospodou se zahradkou



    Další informace


  • Je možné ze zvukové nahrávky hlasu, pořízené skrze měnič hlasu, identifikovat původní hlas hovořícího?



    Další informace


  • WIFI - rušení signálu



    Další informace


    hučení , pískaní , rušení nějakým signálem v reproduktorech



    Další informace


    co musim mit na to, abych se stal pocitacovym grafikem, musim umet malovat? co vsechno.dela pocitacovy grafik?

    Všechno, nač si vzpomeneš. Grafik není obráběč kovů v tom smyslu, že nemá stanovenou pracovní náplň. Je to spíš jak fotograf. Máš prostředek (foťák, paměťovku a počítač a legálně získaný photoshop), a co budeš tvořit, to je na tobě.Tak třeba webová grafika je odvětví, které se zabývá vzhledem, složením, animací prvků na stránkách, nezdá se to, ale je to hodně obsáhlé.Můžeš mít server s abstraktními obrazy, vygenerovanými v programu. Ve spojení s fotografií jakékoli umění.Můžeš dělat animovaná videa nebo grafiku do her.Můžeš dělat cokoli.Doplňuji:Nikdy není na škodu umět malovat. :) Konkrétně v grafice to ulehčuje práci nebo rozšiřuje možnosti.

    Další informace


    existuje nějakej web, kde se nemajetným nadšencům daruje různé vybavení, aby se mohli v klidu věnovat svým koníčkům?

    ..kde bych slušně požádal třeba o scrabble, skejtbórd, minohledačku nebo vrtulník, uved důvody, proč si to nemůžu dovolit a očekával bych, že mně to tam někdo, kdo nechce ať jsem nešťastnej, pořídí?Doplňuji:ptáč: no tos mně fakt pomoh

    Další informace


    Rušení USB zvukovky



    Další informace


  • Jedná se o rušení nočního klidu?

    Dobrý den,prosím o názor zda by jste naše chování považovali za rušení nočního klidu či nikoli a předem děkuji za radu, jak se můžeme bránit?Popis situace: Měli jsme návštěvu (1 osobu), celkem jsme v místnosti seděli 3, jako kulisa k povídání hráli písničky. Celou dobu jsme si jen normálně povídali, tak jako normálně i bez návštěvy. V čase 22:05 se ozvaly hlasité rány do zdi, tak nás sousedka upozornila že ji rušíme. Ztišili jsme se, ale po několika minutách se rány opakovaly.Manžel na sousedku zazvonil, co konkrétně slečně vadí? Bylo nám řečeno, že nás slyší a to neustále opakovala dokola. Manželův argument, že my ji běžně slyšíme také i v pozdějších hodinách (tekoucí sprchu, televizi, jak telefonuje, atd...) ji značně překvapil. Slušně ji řekl, že noční klid neznamená, že ve vlastním bytě budeme po 22 hodině chodit po špičkách a nemluvit spolu (což ona ostatně taky nedělá). Na to nám bylo zopakováno, že nás slyší a ví, že máme návštěvu.Když jsme doma sami, nebouchá nikdy a to jsme kolikrát hlasitější a mluvíme na sebe z místnosti do místnosti.Její reakce se opakují pouze když ví, že nejsme doma sami, z toho důvodu k nám ani žádné návštěvy nechtějí chodit, protože se vždy pár minut po 22 ozvou rány do zdi (které ruší ostatní sousedy), nás nikdy ostatní sousedé neslyšeli (ptali jsme se jich).Jak lze tyto situace řešit?Za chvíli se nám narodí mimčo a nedokážu si představit, že na mě slečna bude bouchat, pokud nám v bytě bude v noci plakat mimino.

    Další informace


    Může být štěkot psa považován za rušení nočního klidu?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Váš názor ohledně rušení nočního klidu. Máme řadový domek a souseda, který si pořídil psa, který v noci štěká a to dokonce několik hodin ( nic ho neruší, v obci je klid a on štěká a štěká a štěká ). Ložnici máme v přízemí, směrem do zahrady a tak štěkot máme opravdu hned u ucha.V noci nás to budí, chodím nevyspalá do práce, budí to i děti, které mají pokoj sice v patře, ale opět do zahrady. Na upozornění, že to obtěžuje, se nám dostalo pouze sprosté odpovědi. Vím, že si pes musí zaštěkat, také máme psa, ale je li to v takové míře, myslím, že by majitel měl svého miláčka nějaký způsobem porovnat. Nejedná se o mimořádný večer, je to situace na denním ( nebo nočním ) pořádku. Spíš mě překvapí, když jednou neštěká. Jaký na to máte názor a jak se bránit takovému jednání a ignoranství?. Děkuji za odpověď.

    Další informace