• Se psem do Chorvatska - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Se psem do Chorvatska. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Se psem do Chorvatska

 • Se psem k moři na pláž?  Další informace


  Povídáte si s něčím ( někým), když jste sami? Myslím s kytkama, autem, psem, počítačem,kočkou a tak podobně.  Další informace


 • Odlet na dovolenou do Chorvatska  Další informace


  Musi byt do chorvatska cestovni pas?  Další informace


  Levne letenky do Chorvatska  Další informace


  Letecky do Chorvatska vs cena  Další informace


  Jak autem do Chorvatska  Další informace


  Doklady pro cestu do Chorvatska  Další informace


  Do Chorvatska v 5 lidech v autu?  Další informace


  Cestovní pas do Chorvatska?  Další informace


  Autem do Chorvatska  Další informace


 • Jak se jmenovala melodie v simpsonových v dílu Vočko na hadry (23.série 12. díl) ve scénce na závěru s Maggie a psem

  Jak se jmenovala melodie v simpsonových v dílu Vočko na hadry (23.série 12. díl) ve scénce na závěru s Maggie a spasitelem a hadrem

  Další informace


 • Vrtěti psem

  -jak nejlépe vysvětlit tento výraz odrostlé školačce ?Doplňuji:USA vrtěly psem, v Jemenu zabíjely americké střely s kazetovou municí7. 6. 2010, 11:30, ZahraničníAčkoli jemenské úřady vehementně popíraly, že by v prosinci na tábor al-Káidy v Jemenu útočili Američané, organizace na ochranu lidských práv Amnesty International zveřejnila důkazy, že na tábor dopadla americká střela s plochou dráhou letu BGM 109 Tomahawk, která navíc byla vybavena kazetovou municí. Její použití vedlo k velkému počtu obětí, mezi nimiž bylo hodně žen a dětí.Celý článek: a href"http://www.novinky.cz/clanek/202488-usa-vrtely-psem-v-jemenu-zabijely-americke-strely-s-kazetovou-munici.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Dobrý den.Na procházce se psem sem byla viděla svědkem viděna,jak sem našla a do kapsy strčila penězěnku.nic sem nenašla

  celé bude řešit přetupková komise,jak toto probíhá?děkuji za odpověď..

  Další informace


 • Nechat si psem olizovat rány/zranění má nějaký výhody, anebo spíše naopak?

  Ptám se, protože názory na netu se různí... hodně různí.Teď mám nově deset štychů na prstu a s Fanynou nevím, co je lepší... i když ona má asi jasno.

  Další informace


 • Vadí hodně, když je fena oplozena větším psem?

  Dobrý večer,dnes se nám doma stala nehoda. Utekla nám fenka, která před několika dny přestala krvácet a spojila se s jiným psem. Feně jsou skoro 4 roky (jorkšír, cca. 3,5 kg) a pes je kříženec jorkšíra, ale má už asi 7 kilo (s tím že teda trpí lehkou obezitou, jinak by podle majitelky měl mít asi 5, maximálně 5,5 kilo).Bereme v úvahu, že fenu necháme normálně porodit, ale máme strach, aby štěňata nebyla moc velká a fenka porod zvládla.Vadí velikostní rozdíl?Děkuju vám za odpovědi..

  Další informace


  Spíte v posteli se psem, nebo má normálně pelíšek?

  Náš spí normálně v pelíšku v kuchyni, občas za námi zajde do ložnice a lehne si chvíli na kobereček, máme tam takový kobereček a on si tam na chvíli lehne a chvíli mlaská (někdy je u nás na tom pro něj útulném koberečku celou noc) a pak zase odejde.

  Další informace


  Sport ze psem  Další informace


  Problémy se psem - Zafixoval se na nové štěně

  Dobrý den, máme doma 4-ročního psa středního plemene a špatně snášel samotu a proto jsme se rozhodli pořidit si dalšího pejska. Koupili jsme si tedy 2-měsíční štěně a vše proběhlo v pořádku. Jen po pár dnech začal náš starší pes chodit za štěnětem jako jeho druhý ocásek. Když jsme se ke štěněti přiblížili, tak začala vrčet a vůbec nás k němu nepustil. Pořád ho očuchává a je u něho za každým krokem. Příjde nám, že se na něho strašně zafixoval a nevíme co máme dělat, když se k malému nemůžeme ani přiblížit. Děkuji za opdověd.

  Další informace


  Pod širák, se psem který na to není zvyklí?!

  Pojedu s mou fenkou (zlatý retrívr) pod širák máme jí v bytě není na to zvyklá. V létě už jsme byli také pod širákem ale teď je zima a ráno dokonce jinovatka bude mít vlastní spacák a je to pes tak snad bude mít nějakej půd sebezáchovy ale mám strach aby nakonec nedostala zápal plic...(4dny,zlatý retrívr,8let) díky za názor.Doplňuji:Ve spacáku už spala, je zvyklá nijak jí to nevadí)

  Další informace