• Selhání HDD - rada s pořízením nového - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Selhání HDD - rada s pořízením nového. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Selhání HDD - rada s pořízením nového

  • Co trvalo na vystavbe noveho useku metra 5 let?



    Další informace


    Co vám(i sobě)popřát do nového roku 2012?



    Další informace


    nechate si radej poprat vsechno nejlepsi do noveho roku nebo do Noveho roku?



    Další informace


  • Za kolik procent dopravních nehod může řidič, jako selhání člověka, třeba se zrovna pil nebo koukl na navigaci,... ?



    Další informace


  • Mém recordéra s HDD 160GB,HDD je prázdné,ale nahraju na něj pouze třetinu kapacity a hlásí plný disk.



    Další informace


    Arduino - nahrání programu do nového čipu



    Další informace


    Bude DVD recorder fungovat bez HDD a když budu HDD měnit jaké musím sehnat?



    Další informace


  • řazení HDD - zapojení HDD a DVDrom



    Další informace


    Funkční notebook bez HDD - bude mi fungovat s externím HDD?

    Ahoj, mám pro někoho z Vás možná banální otázku. Mám doma notebook, kde mi odešel hard disk, když si zakoupím externí HDD s kapacitou např 500GB, bude mi fungovat? Myslím tím, nainstaluji tam OS bez problému a nebude problém s přenosovou rychlostí atp.?Předem děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Neví někdo proč mi přestal po 2letech nového noteboku fungovat Microsoft Office 2010 a odkazuje to ke koupi nového MO?

    Pravděpodobně tam je nelegální licence. Zkuste MS Office odinstalovat a znovu jej nainstalovat. Po instalaci nevolte aktivaci po internetu ale přes telefonní automat. V případě nelegálního klíče můžete problém vyřešit po telefonu s operátorem/operátorkou Microsoft.Eventuálně si nainstalujte OpenOffice, který je zdarma a MS Office se vyrovná.

    Další informace