• Je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné jít si někam domluvit brigádu se smlouvou od 1.7.2015?

 • Volání do bytů a shánění jiné osoby  Další informace


  Brigády na doma pro 15-ti leté  Další informace


  Brigády - Vysočina  Další informace


 • Podpis smlouvy po skonceni brigady  Další informace


  Máte někdo zkušenosti s hledáním brigády na webu studentjob.co.uk?  Další informace


 • Zdravím, když jsem nezaměstnany a chodím na brigády, mohu uplatnit slevu na daních? Neberu podporu ani žádný příspěvek.  Další informace


 • dobrý den,ráda bych se zeptala na tohle.jak mám platit zákonné pojištění?? z brigády,kde vydělám víc nebo z ZL?děkuji

  brigáda je dlouhodobá a pokud nedám výpověd,tak budu pracovat dál,ale na HPP to bohužel není,ale ráda bych pokracovala v podnikání ve službách,jen nevím,jaké pojištění platit a hlevně zjakého tedy poměru,nechci se dostat do potíží se zákonem.

  Další informace


  Peníze z brigády

  Dobrý den, celé prázdiny sem roznášel noviny a když peníze přišli, tak přišly mamce na účet a když jí slušně požádám o vydání, že bych si chtěl koupit mobil, tak mi je nedá že se mám domluvit s tátou, že mi peníze NEBERE (!!!!) a kdesi cosi.. Je tohle z právního hlediska OK? Nejedná se o krádež? Já si jenom myslím, že za poctivou práci je i poctivá odměna a ne že mi někdo peníze sebere.. děkuji a prosím Vás o rychlou odpověď, je to docela urgentní.

  Další informace


  Je možné nahlásit při osobním bankrotu darovací smlouvu místo brigády,abych právě nepřišel o tu brigádu?

  Ne.Jakékoli zatajování příjmu může vést ke zrušení režimu oddlužení.Není pravdou, že stačí zaplatit 30%!Dlužník se musí snažit o maximální příjem a ten prostřednictvím IS odevzdat věřitelům kromě stanoveného životního minima.

  Další informace


 • V jakých měsících se začínají hledat letní brigády?

  Pokud nespoléháš na prac. agentury tak je dobré ptát se již teď dobrá místa si lidi zamlouvají již i rok dopředu.

  Další informace


  Od kolika let jsou slušné brigády??

  Hmm je mi 13 a 200 kapesné za měsíc mi prostě nestačí. Od kolika let minimálně si můžu sehnat slušnou brigádu? A kolik peněz za hodinu či za den jsou nejčastější?Doplňuji:nestačí mi 200 za měsíc....víc jak polovinu vkládám do jiných věcí. Např. dárky.. skoro pořád má někdo narozeniny... Nechci kupovat nic malýho a levnýho, bylo by to horší než nic nekoupit. Měla jsem necelé 4000 korun a skoro všechno sem musela utratit za oblečení. Mě rodiče fakt nic nekupují...kupují, ale 1 boty za 3 roky nejmíň, za rok a půl možná jedno tričko.. Bratr si řekne já chci kopačky , dostane kopačky. Už má nejmň 13 krabic od kopaček, a to fotbal nehraje ani 3 roky. V jednom kěsíci mu koupily mikinu, a v tom stejným zase další...! štve mě to!!.. Já sice jsem dřív dostával dva velký pytle z Holanska po kamaráce , hadry který jí byly už malý, ale mpžná tak půl pytle bylo celkem hezkých a nositelných věcí...

  Další informace


  Od kolika let je možno chodit na brigády ve školním roce 2017/18?

  Nic se nezměnilo, úprava zákoníku prácei občanského zákoníku stále platí.Je potřeba dovršit 15 let a mít ukončenoupovinnou školní docházku.

  Další informace


  Neznáte nějakou stránku na inzeráty ohledně brigády?

  Ahoj,já s kamarádkou moc potřebujeme brigádu,ale pro 14leté.Právě že na naše budoucí vzdělání :(( Pocházíme z Chomutova.Takže neznáte nějaké stránky na inzeráty ohledně brigády aspoň pro ty 14leté?Pošííím:)

  Další informace


  Mohl by mi zde někdo napsat, proč zlatá mládež a studenti nemají zájem o brigády, i když firmy nabízejí i 200 Kč/h?

  a href"https://m.novinky.cz/articleDetails?aId474426 sznuRWWpLbO19UKIOjDA" rel"nofollow" https://m.novinky.cz/ hellip /a děkujiMohl by mi zde někdo napsat proč zlatá mládež a studenty nemají zájem o brigády ikdyž firmy nabízejí i 200kč/hod.?

  Další informace


  Kde si můžu spočítat čistou mzdu z brigády, když jsem registrovaný na UP? děkuji

  No nejlíp se mi počítá na kalkulačce. :-))))Ty jo, musíš tu otázku rozepsat, jakou máš smlouvu? Kolik si vydělal? atd.Taky je možné podepsat růžovku a požádat si o vratku daně.

  Další informace


  Jaká je minimální výplata na hodinu brigády pro tento rok?

  58,70 Kč, jestli jsem dobře hledal... a href"http:/12.helpnet.cz/aktualne/co-se-meni-od-ledna-2016-novinky-ministerstva-prace-socialnich-veci" rel"nofollow" http:/12.helpnet.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak si přijít na peníze ? Nejsem plnoletá. Mimo brigády.

  Vyjma práce? Tak to už zbejvá pouze krádež a prostituce. Obojí je ale dost riziková záležitost.Tím ti samozřejmě nechci radit, jen poukazuju na to, jaké jsou u nás možnosti.

  Další informace


  Jak se zdaňují dvě brigády (DPČ), když nebudu na pracáku a tudíž mi pracák nebude hradit zdravotko? Poraďte prosím

  Zdaňují se obě stejně 15%.Co se týče odčitatelné položky, záleží kde podepíšeš prohlášení.ZP jsi povinen si jako osoba bez příjmů hradit sám.

  Další informace


  Jak je to s daněmi z brigády u studentů?

  Z brigád se platí tuším 15% srážková daňTermín brigáda v zákonech není je tam dohoda o provedení práceaa dohoda o pracovní činnosti z toho se už platí i zdravotní a sociální pojištění

  Další informace


  Brigády v životopise.

  Jak je to s brigádami v životopise? Můžu tam uvést také brigády, které byly na černo nebo to není vhodné? Děkuji za odpověď, jsem student a potřebuji do toho životopisu něco napsat, ale pokud by to byly jen oficiální brigády, tak tam nemám bohužel nic...

  Další informace