• Sklenička má tvar válce s průměrem podstavy 6cm a vejdouse do ní 4 dl vody. Vypočítej výšku skleničky. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sklenička má tvar válce s průměrem podstavy 6cm a vejdouse do ní 4 dl vody. Vypočítej výšku skleničky.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sklenička má tvar válce s průměrem podstavy 6cm a vejdouse do ní 4 dl vody. Vypočítej výšku skleničky.

 • Ručně malované skleničky  Další informace


  Proč při různých oslavách na lodi drží kapitán v ruce dvě skleničky?  Další informace


 • Ako pilot hlási výšku?  Další informace


 • Jakou největší výšku ohně může mít ohniště na zahradě?  Další informace


 • Do jogurtovače skleničky s víčkem?  Další informace


 • Jak lze nejlépe uchovat křen. Dá se třeba nastrohat do skleničky a uzavřít. Vydrží?

  Další rady ze stránky Poraďte.cz - kromě uchování strouhaného křenu.Pokud máte sklep, tak do bedýnky dát písek a křen do něj zapíchat. Dále se dá zamrazit v pytlících a uschovat v mrazáku.Dát do mrazničky. Vcelku! Při strouhání pak nepálí do nosu. Můžete ho použít kdykoliv chcete a vydrží tak velmi dlouho.

  Další informace


 • Poznáte vůni z Avonu podle popisu skleničky?

  Dobrý den,tak před 2/3 roky jsem měla asi toaletní vodu (vůně nevydržela dlouho) z Avonu. Dostala jsem ji jako dárek, tak vůbec nevím, kolik stála, nebo jak se jmenovala. Byla to malá kulatá sklenička - 50 ml, barva vůně a skleničky byla světlá a jemná a myslím, že byla do jedné z těchto barev: žlutá, zelená a oranžová. Na skleničce nebyla žádná samolepka a ani nápis. Byla na ni vymodelovana květina (kopretina?)ze skla. Byla přes celou přední stranu skleničky.Nikde tu voňavku nemůžu najít, tak budu ráda za jakékoliv nápady. Děkuji.

  Další informace


 • Kde koupit hodinky s diskovým ukazatelem času s průměrem ciferníku maximálně 35mm?

  Hledám hodinky s ciferníkem tohoto typu: a href"http://www.stormwatches.cz/eshop/remex 1647/" rel"nofollow" http://www.stormwatches.cz/ hellip /a (otočné diskové ukazatele).Ale potřebuji, aby průměr hodinek byl maxilálně 35mm.Věděl by někdo kde takové sehnat?Děkuji.

  Další informace


 • Prezentace Powerpoint - okno na výšku mezi okna na šířku  Další informace


  Mám ve Wordu A4 na výšku něco co potřebuji dát na šířku, aby se mi vešli jakoby 2 menší A4 na ležato. Víte jak? Díky

  tohle umí skutečně každý textový editor, jde o změnu orientace stránky a nastavení sloupců na stránce .Konkrétně znám postup pro OpenOffice Writer, ale hádám že to v MS Wordu bude podobné ... zkuste1/ menu Formát - gt Stránnka2/ ouško [stránka] - označit Orientace na šířku 3/ ouško [sloupce] - označit 2 sloupce 4/ potvrdit tlačítkem OKa takto vypadá výsledek tohoto nastavení a href"http://img593.imageshack.us/img593/6339/a4nasirkudvasloupce.png" rel"nofollow" http://img593.imageshack.us/ hellip /a to je vše

  Další informace


  HP ProtectTools - tvář  Další informace


 • jak vypočítám výšku válce když znám jen její poloměr?

  Doplňuji:Mám zadaný S20m2 a r0,2m kolik bude v?Prosím potřebuji poradit.Děkuji

  Další informace


  Kolik klasických lízátek Chupa Chups Classic 12g se vejde do válcové nádoby s plochým dnem a víkem s vnitřním průměrem 3

  Kolik klasických lízátek Chupa Chups Classic 12g se vejde do válcové nádoby s plochým dnem a víkem s vnitřním průměrem 300 mm a délkou 1 000 mm tak, aby nádoba byla zcela uzavřena?

  Další informace


  Jak změřit výšku rozhledny pomocí barometru?

  Máme na fyziku zjistit jak změřit výšku rozhledny pomocí barometru.

  Další informace


  Jak vypočítám výšku válce, znám-li objem a poloměr?

  Doplňuji:nakonec jsem se k tomu nějak důvtipně dopracoval :-DV60l6000cm3r28cmv?____vV:(r²*π)v60:(28²*π)v24,36045047cmje to teda správně? děkuju :)

  Další informace


  Jak vypočítat výšku rovnonorameného trohúhelníku ?

  Do jaké výšky dosáhnou štafle, které mají žebříky dlouhé 2,5 m a dají se rozložit do šířky 1,2 m. Výsledek uveď s přesností na centimetry.

  Další informace


 • ze skleněné tabule o obsahu 0,88 m2 bylo vyrobeno 98 kotoučů s průměrem 94mm vypočítejte procento odpadu

  prosím o pomoc minimálně do neděle 6 hodin odpoledne děkuji předem

  Další informace


  Jaký je vzoreček k výpčtu hmotnosti, když znám podstavu S výšku v a hustotu ρ?

  Jedná se třeba o litinový odlitek.Doplňuji:Rád bych vzoreček.

  Další informace


  Jak vypočítám tělesovou výšku u komolého čtyřbokého pravidelného jehlanu ?

  Jehlan má hranu spodní podstavy 5cm dlouhou, hranu horní podstavy 3cm dlouhou a boční hranu 2cm dlouhou.Potřebuji vědět výšku tělesa a také jeké rovinné útvary jsou ty čtyři rovinné útvary tvořící plášť.Dále by se mi také hodila výška kužele s poloměrem 3cm a stranou 5cm a výška pr. čtyřb. jehlanu s podst. hranou 4cm a boční 6cm (zde se mi hodí i výška trojuhelníku z pláště, ale hlavní je ten komolý jehlan).Prosím napište alespoň něco co víte, děkuji.

  Další informace


  Co je v angličtině stažený tvar?

  K čemu je ztažený tvar a co to je? čím se liší.

  Další informace