• Sledujete MS ve fotbale? Komu fandíte? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete MS ve fotbale? Komu fandíte?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete MS ve fotbale? Komu fandíte?

 • Sledujete pořad Masterchef?  Další informace


  Sledujete někdo teď nový pořad Suma sumárum aneb kde jsou me penize, na ČT1 každý čvrtek večer?  Další informace


  Sledujete kauzu Čapí hnízdo?  Další informace


  Sledujete Formule 1? Kterému jezdci a týmu fandíte?  Další informace


  ME ve fotbale a Snickers  Další informace


  Kontrolujete nebo kontrolovali jste svoje děti zda chodí POCTIVĚ do školy? Sledujete je z povzdálí, zda jdou do školy?  Další informace


 • Sledujete na ČT1 Otázky Václava Moravce?

  Sílí tlak na zrušení Otázek a odchod V. Morazvce z ČT...Moravec se často stává terčem kritiky politiků, kteří proti němu vystupují i veřejně a odmítají vystupovat v jeho pořadu ...Souhlasíte v tomto směru s našimi politiky?Děkuji.

  Další informace


  Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

  Zprávy sleduji na ČT1,pak na Primě,pak na Nově,když nemůžu spát,tak koukám na ČT24. Na netu si taky zprávy přečtu,sem tam si koupím nějaký deník. Dále koukám na různé dokumenty a vzdělávací pořady. Teď jak jsem to sepsala,tak si myslím,že jsem maniak.

  Další informace


 • Sledujete NejFejka? Jaký máte na něj názor?

  Sleduji a držím mu palce :-)Kdyby se někdy ukázal, už to by to nebyl on..A jste by nikdo nevěřil, že je to on :D a href"http://www.youtube.com/watch?v0-rtdPuozsw" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • ve kterých třech rocích byla sponzorem ms ve fotbale firma mars? Děkuji za odpověď  Další informace


  komu fandite?

  Doplňuji:Gratuluji Slovákům k získání stříbra. Byli jste fakt dobří. :-)

  Další informace


  Od kolika let můžu hrát okresní přebor ve fotbale za muže?

  Mám dojem že od šestnácti, pokavaď máš již v tomto věku na to výkonost.

  Další informace


  Kdo dal první gól nůžkama ve fotbale na světě?  Další informace


  Kde sledujete NHL?

  Chtěla bych se zeptat, jestli někdo sledujete NHL? Nemám Nova sport a chtěla bych se dívat, neznáte nějakou internetovou adresu, kde by se to dalo realizovat? Nebo nějaké záznamy.. ? Děkuji.

  Další informace


  Kde bude mistrovství evropy ve fotbale v roce 2012?

  Kde se bude konat ME ve fotbale v roce 2012?

  Další informace


  Je v českém fotbale možné si koupit místo ve vyšší lize od jiného klubu?

  Jo, myslim ze to tak dokonce nedavno bylo ze omylem vyhral tym co na to nemel, tj. Nemel ani zazemi a stadion a vse co k tomu potreboval, tak ptodal tu licenci jinemu klubu. Nevim ted kterej to byl.

  Další informace


  Jakej smysl má ve fotbale pravidlo, že za úmyslnou ruku se kope penalta?

  Příklad: Letí balón, letí vzduchem ♫..letí balón do brány, běží 90. minuta, brankář špatně vyběhnul a u tyče už je jen jeden obránce. Ten vidí že na míč nedoskočí, tak tam chmátne a balón vyšťouchne rukou. Kope se penalta.Jakej to má smysl? Ten balon by šel jasně do brány, čili byl by to 100% gól, kdyby nebyly porušeny pravidla (nebyla ruka). Takhle se bude kopat penalta a šance že padne gól je mnohem menší než 100% a to i kdyby branka byla prázdná, takže jakej smysl má to pravidlo v tomhle případě? Za porušení pravidel by měl bejt tým potrestanej a né odměněnej, nebo ne?

  Další informace


  Jak je to vlastně ve fotbale s malou domů?

  Pravidlo říká, že malá domů je technický přestupek a to tehdy, když brankář zachytí míč, který mu spoluhráč úmyslně přihraje částí nohy od kolena dolů. Ale vždyť ve fotbale, když tým rozehrává nebo se snaží držet míč, normálně přihrává úmyslně brankáři kopačkou a nic se nepíská. Jak je to možné?

  Další informace


  Existujou ve fotbale taky antifankluby?

  Jako jsou fankluby, který maj svý oblíbený týmy a těm fanděj, tak něco opačného charakteru, seskupení lidí který fanděj tomu aby třeba Sparta prohrála, a pokaždý když se tak stane, tak to slavěj jako vítězství?

  Další informace


  Co vy,a včerejší zázrak ve fotbale?!

  Ani né tak zázrak jako náhoda :) Měli jsme nejlehčí skupinu a měli sme co dělat abysme vůbec postoupili. Nějak nerozumím tomu proč jsou z toho všichni tak nadšený, výkon to nebyl zrovna přesvědčivej...Že sme 2x vyhráli? Dyť to bylo vo 1 pitomej gól.Že sme skončili ve skupině první? Kucí fotbalisti maj nějak móc velký sebevědomí, protože stačilo aby to v tej 90. minutě pustili a skončili sme poslední :)))Jeden gól rozhodoval o tom jestli skončíme první nebo poslední, takže asi takhle.Ironie že Rusáci, jako jediný v tabulce měli kladný skore a jedou domu :)A děkovat bohu za Rosickýho....že si vykurvil tu achilovku a nemoch hrát.

  Další informace