• Sledujete nějaké seriály, které mají mnoho dílů a vycházejí velmi často? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete nějaké seriály, které mají mnoho dílů a vycházejí velmi často?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete nějaké seriály, které mají mnoho dílů a vycházejí velmi často?

 • Znáte nějaké slovo, které má dva významy, které jsou oba opačné?  Další informace


  Sledujete Ordinaci v růžové zahradě? Jak často?  Další informace


 • O2 - Příliš mnoho pokusů o nabití  Další informace


 • Když to tady sleduji,žasnu kolik je tu dotazů ohledně exekuce.To je vás tak mnoho ?

  Zavinili jste si to sami?

  Další informace


 • neznáte nějaké stránky se seriály v angličtině+titulky???

  a href"http://www.videacesky.cz/" rel"nofollow" http://www.videacesky.cz/ /a

  Další informace


  Jak se jmenuje film, ze kterého si však pamatuji jen útržek, kdy mnoho námořníků plavalo v moři?

  Velká loď byla zasažena a koho nezabil výbuch, byl v záchranných člunech nebo se jen držel záchranného člunu. Loď se potápěla, snad i potopila a mnoho námořníků zemřelo nejen na vyčerpání, ale i na všudypřítomné žraloky.Jednalo se o válečný film. Snad to byla i II. světová válka, ale fakt nevím.

  Další informace


 • Proč mají v USA často na hřbitovech jen bílé náhrobky? Rasismus?

  Tady - v Čechách - jsou v drtivé většině náhrobky černé. Rasismus?

  Další informace


  Co znamená přísloví : Štěstí má mnoho přátel ?

  kdo má štěstí je šťastný člověk a lidi ho mají rádi

  Další informace


 • smrdící obuv od zvýšené potivosti nohou JE MNOHO PŘÍPRAVKUU ale jaký

  Jde vám o přípravek na ty boty asi že? já jen že by možná bylo lepší odstranit příčinu nohy se mohou potit ale neusí smrdět. Zkuste koupel nohou v hypermaganovém roztoku. Ten se koupí v lékarně a rozpustí se ve vodě... to už vám v lékárně poradí:) Fakt to pomáhá:)

  Další informace


 • Mnoho lidí se ptá jestli je stahování z uložto trestný

  Stahování trestné není.Trestné je šíření dál.

  Další informace


  Je lepší Arctic Cooling MX-2 či MX-4 teplovodivá pasta? MX-3 je velmi často kritizována.

  Když tu pastu aplikuješ správně, tj. v co nejtenčí vrstvě, tak je téměř jedno, jakou použiješ. Já používám velice levnou pastu, která se používá na připevnění chladičů na výkonové tranzistory a plně vyhovuje. Ve vzorci pro vedení tepla sice figuruje i koeficient tepelné vodivosti, to je ta kvalita pasty, ale taky je tam délka tloušťka vrstvy a ta to vedení ovlivní stejně, ne-li více. Je rozdíl, jestli se tam napatlá 1 mm tlustý koláč, nebo průsvitná vrstvička o tloušťce odhadem v setinách mm.

  Další informace


  Chtěl bych si vypálit na dvd seriál (tolik, kolik se mi na 1 DVD vleze dílů), jak mám třeba 20 dílů vypálit na DVD a ...

  ... do jakého formátu mám jednotlivé díly překonvertovat?Děkuji všem za odpovědi!Doplňuji:Ještě jsem zapoměl dodat, že v avi bych to spíš nechtěl, jelikož náš DVD přehrávaš to moc nebere! Právě proto se ptám do čeho to mám překonvertovat. Děkuji Vám!

  Další informace


 • Souhlasíte s názorem Ivana Langera (ODS) někdy z roku 2000, že policie dělá příliš mnoho odposlechů?  Další informace


 • O národním parku Šumava se toho už napsalo mnoho. Ale co říkáte na:

  a href"http://sumava-lesy.webnode.cz/dulezite/" rel"nofollow" http://sumava-lesy.webnode.cz/ hellip /a Doplňuji:Pokud s tím souhlasíte, tak dejte vědět i dalším známým. Šumava je hodně cenné území než aby si na něj dělala svatý nárok pouze jedna skupina odborníků i laiků kteří odmítají přijmout realitu života dnešní Šumavy.

  Další informace


  Jsou nějaké houby které mají zespod žluté dirky a jsou nejedlé?

  Doplňuji:No a co jinak, už jste byli letos na houbách? Já přines tohle gt a href"http://uloz.to/xuGxZ8Fm/kliste-flv" rel"nofollow" http://uloz.to/ hellip /a

  Další informace


 • Jak si nejlépe osvojit mnoho různých poučení/myšlenek?

  když mě zaujme něco, na čem bych chtěl pracovat a zapamatovat si, tak si to napíši na papír.Vždycky je to nějaká krátká věta, někdy delší. Mám to na papírcích a něco na počítači v textovém dokumentu.Ale v tom PC se zapomínám na to dívat tak nevím jak to udělat abych to měl na očích.Leda si to dát na papír A4 a vystavit na stůl. Ale něco z toho je soukromé/osobní a to ybch nerad měl vystavené, tak nevím jak na to

  Další informace


 • Máme mezi námi mnoho přátel Slováků, rozumíte jim ?

  a href"http://zena.centrum.cz/volny-cas/grafika/2014/04/30/test-nezapomneli-jste-slovenstinu-vyzkousejte-se/ utm_sourcecentrumHP utm_mediumdynamicleadbox utm_campaignA utm_termposition-24" rel"nofollow" http://zena.centrum.cz/ hellip /a Můj výsledek : a href"http://2i.cz/982d7a5083" rel"nofollow" http://2i.cz/ hellip /a

  Další informace


  Které koníčky nebyly dříve známy (cca tak před 100 lety)? Které koníčky, které byly dřív se už dnes nevyskytují?

  Před sto lety byl jediný koníček - starat se o to, aby bylo co do huby !Doplňuji:Potom ještě sex. Ten byl dřív, před tím i dnes.

  Další informace


 • Když mají rodiče často marodcí dítě, jak to pak mají s omluvenkou v zaměstnání ? Může to být důvod k výpovědi ?

  Takový rodič sice výpověď dostat může, ale rozhodně ne proto, že čerpá § při nemoci dítěte. S tím by měl zaměstnavatel problém, protože paragraf je zákonem uznaný jako omluvená a placená překážka v práci.

  Další informace


 • Proč se říká, že květák a brokolice mají údajně zvětšovat štítnou žlázu, když jsou to přeci velmi zdravé druhy zeleniny?

  Sám mám na krku strumu alias (vole), ale zrovna brokolici a květák jím moc rád a docela často. Může mi to ještě zhoršit můj stav a dále strumu zvětšovat. Příjem jódu tedy moc nemám. Pouze v multivitamínu mám jod 150 um, což udávají jako 100% doporučenou denní dávku. Jinak ryby jím spíše vyjímečně a vůbec nesolím. Máma asi jídlaolívky nějak solí, ale nemyslím si, že máme jódovanou mořskou sůl. Ta je stejně prý nedostatečným zdrojem jódu. Mám se tedy vzdát květáku a brokolice nebo je jen omezovat?

  Další informace