• Sledujete od včera legendární seriál: Nemocnice na kraji města? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sledujete od včera legendární seriál: Nemocnice na kraji města?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sledujete od včera legendární seriál: Nemocnice na kraji města?

 • Sledujete akční nabídky marketů ,např-Britský týden, Řecký týden .....apod.Využíváte je k nákupu netradičního zboží?  Další informace


  Opožděná menstruace vs nemocnice  Další informace


  Co raději sledujete?  Další informace


 • Praha,nemocnice Pod Petřínem.Jak se tam dostat?  Další informace


 • Zanedbani pece? Nemocnice Frydek  Další informace


  Z jakého důvodu mají města nebo obce partnerská města?  Další informace


  Metro - stanice Motol přímo do nemocnice Motol?  Další informace


 • Včera jsem čučel na seriál ulice-není náhodou ten franta moc drzé? A jak byste reagovali vy?

  moc na to nečučím bo není čas tak nevím co a jak pokud ale nato hledí děti nezdá se mito jako dobré ukazovat jak se mají chovat a vůbec ne jak mají děti rodiče na háku-mýlím se? ano je jiná doba ale taková?

  Další informace


  Sledujete na ČT1 Otázky Václava Moravce?

  Sílí tlak na zrušení Otázek a odchod V. Morazvce z ČT...Moravec se často stává terčem kritiky politiků, kteří proti němu vystupují i veřejně a odmítají vystupovat v jeho pořadu ...Souhlasíte v tomto směru s našimi politiky?Děkuji.

  Další informace


  Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

  Zprávy sleduji na ČT1,pak na Primě,pak na Nově,když nemůžu spát,tak koukám na ČT24. Na netu si taky zprávy přečtu,sem tam si koupím nějaký deník. Dále koukám na různé dokumenty a vzdělávací pořady. Teď jak jsem to sepsala,tak si myslím,že jsem maniak.

  Další informace


  Kde sledujete seriály?

  Máte nějkaý oblíbený web kde sledujete/stahujete seriály? Já jsem se začal dívat na seriál Arrow zde: a href"http://skveleserialy.cz/category/arrowage/11/" rel"nofollow" http://skveleserialy.cz/ hellip /a a jak seriál, tak jeho kvalita jsou perfektní, navíc se stahuje opravdu bleskově :-)

  Další informace


 • Sledujete (sledovali jste) v TV pořady s kuchaři Pohlreichem, Emanuelem nebo Babicou?

  Zaujaly Vás některé recepty? Čí prezentace jídel se vám nejvíce líbí?Zkoušíte nové recepty?

  Další informace


 • Jak sledujete tuto stránku?

  Musím svou otázku poopravit, jestli se vám tato stránka líbí, nebo ne? a href"http://slowtv.playtvak.czlanespotting-0pr-lanespotting.aspx?cA150624_164934_planespotting_cat" rel"nofollow" http://slowtv.playtvak.cz/ hellip /a Jednou tato otázka již byla, ale hodně dávno.V archivu se mi ji nepodařilo najít. Občas siji pustím, když nic nikde nedávají.Děkuji za odpovědi-

  Další informace


 • Řízení pod vlivem a odvoz osoby blízké do nemocnice

  odvážel jsem těžce nemocnou přítelkyni, která dostala záchvat a byla ve vážném stavu, do nemocnice. přitom jsem byl zastaven policií a odmítl dechovou i krevní zkoušku.existuje vyjímka pro řízení pod vlivem pro situace, ve kterých se jedná o záchranu života? který zákon na toto pamatuje?

  Další informace


 • Kde sledujete NHL?

  Chtěla bych se zeptat, jestli někdo sledujete NHL? Nemám Nova sport a chtěla bych se dívat, neznáte nějakou internetovou adresu, kde by se to dalo realizovat? Nebo nějaké záznamy.. ? Děkuji.

  Další informace


 • Nemocnice Bulovka - jaké máte zkušenosti?

  Pujdu na operaci zad.Osobne jsem tam byl 2x a pokazde to byl pruser - trvale nasledky, zapomenuty srouby atd.. Ted me ceka plotynka, jeden znamej byl spokojen, ale byl cca. z deseti. I ma RHB me pred Bulovkou varovala. Jake jsou vase zkusenosti ?? Dekuji.

  Další informace


  Mají nemocnice v ČR sérum proti uštknutí exotickým hadem nebo jej musí dovážet?

  Pokud člověka v ČR uštkne jedovatý exotický had, mají pro tento účel v nemocnici sérum? Nebo jej musí nechat od někud dovézt?

  Další informace


  Kam do nemocnice v Brně?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat právě studuji v Brně a stal se mi úraz a mám strach, že je to zlomený. Proto bych zítra ráno ráda zašla pro jistotu do nemocnice, ale nevím kam v Brně zajít, jelikož nejsem odsud. Předem děkuji.

  Další informace


  Jaké jsou největší nemocnice v Praze?

  Pokud to bude podle počtu hospitalizovaných pacientů nebo počtu lůžek, je mi celkem jedno.

  Další informace


  I když vás lékař posílá do nejbližší nemocnice, využijte své právo vybrat si ji sami.

  Jděte se tam nejprve podívat a pozorujte, jak se chová personál, jak na vás působí prostředí. Pak se trochu poohlédněte po internetu na diskuse pacientů, nebo si vyslechněte zkušenosti těch, kteří v ní už byli. Nastupte pak do té nemocnice, která vyjde z vašeho soukromého průzkumu jako nejlepší. a href"http://www.ordinace.cz/clanek/radce-pacienta-proverte-si-nemocnici-nez-do-ni-nastoupite/" rel"nofollow" http://www.ordinace.cz/ hellip /a Je tu aj veľa pracovníkov (pracovníčiek) v zdravotníctve...Je to až tak vážne s českým zdravotníctvom?Čo ak ma pri návšteve ČR pošle lekár do nemocnice, to mám si najprv všetko pozisťovať a až potom sa rozhodnúť?

  Další informace