• Sloučením čeho vznikne kyselina? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sloučením čeho vznikne kyselina?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Sloučením čeho vznikne kyselina?

  • jaká barva vznikne sloučením červené,modré a žluté?



    Další informace


  • Jak vznikne tahle dekorace?



    Další informace


  • Jak vznikne odboj?



    Další informace


  • kyselina sorbová

    Na jaké adrese bych mohla koupit v Praze kyselinu sorbovou

    Další informace


    Pokud se nechá jemně perlivá minerálka otevřená, vznikne časem neperlivá minerálka?

    Jak dlouho to může trvat? Nezkazila by se třeba po týdnu, co by zůstala otevřená?Nejde o to si koupit rovnou neperlivou, ale máme tu pár kartonů jemně perlivé a já mám nejradši neperlivou. )

    Další informace


    Bez čeho by jste se při snídani neobešli?

    bez vyčištěných zubů..

    Další informace


    Kyselina octová

    je kyselina octová rozpustná ve vodě?všude jsem našel něco jiného

    Další informace


    Do čeho dát sušená rajčata v oleji?

    Mám je doma a nevím jak to zužitkovat. Samotný mi to nechutná. Nevíte o nějakým chutným receptu do čeho se to dá dát? Nejlépe s nějakým masem pečeným nebo grilovaným. Je mi líto to nechat zkazit. Děkuji.

    Další informace


  • Z čeho se vyrábí kyselina naftyloctová?

    Z naftalenu a kyseliny chloroctové za katalytického působení bromidu draselného.Její výroba je patentovaná - US2655531 A - Method of making naphthaleneacetic acid.Běžnější se používá její sodná sůl, která se připravuje hydrolýzou 1-naftalen-acetonitrilu s následnou reakcí s kyanidem sodným.

    Další informace


    Co je to vikslajvant, resp. z čeho to slovo vzniklo?

    vikslajvant, hov. a nesp. voskované plátno. Jedná o germanismus v češtině složený z hov. viks - obv. voskové leštidlo na boty [z něm. Wachs - vosk a wichsen - leštit] a lajvant - lněná tkanina [z něm. Leinwand - složenina z Lein - len a Wand - tkanina]. Odtud příd. jm. vikslajvantový - např. na stolech byly vikslajvantové ubrusy apod. a href"http://encyklopedie.vseved.cz/vikslajvant" rel"nofollow" http://encyklopedie.vseved.cz/ hellip /a

    Další informace