• Poradíte se slovní úlohou o pohybu (rovnicí)? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poradíte se slovní úlohou o pohybu (rovnicí)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Poradíte se slovní úlohou o pohybu (rovnicí)?

  • Domací vodárna furt v pohybu



    Další informace


  • Jaký byl před rokem 1989 režim pohybu osob na Sněžce?



    Další informace


  • aplikace na záznam pohybu pomocí GPS (s60v5)



    Další informace


    Starší Acer TM - Po pohybu obrazovky úplně ztmavne obraz



    Další informace


  • Kdy se myši nejdříve setkají? (slovní úloha)

    Dvě myši byli zavřené ve svém výběhu, kterým byl uzavřený tunel, a jehož chodby tvořily strany čtverce. Oba dva čtverce měly společný střed, strany byly dlouhé 4 a 2 m. Menší byl vůči tomu většímu otočen o 45°. První myš byla v pravém horním rohu většího výběhu, druhá v horním rohu menšího výběhu. Myši běhali stále dokola po hranici výběhu rychlostí 1 m/s. Myš z většího výběhu pobíhala po směru hodinových ručiček, myš z menšího proti směru. Jak nejblíže se k sobě můžou dostat a za jak dlouho nejdřív se to stane? (nechci po vás celý výpočet, stačí mi jen, abyste mě popostrčili prosím)

    Další informace


    Válec slovní úloha

    Jaký největší výlec se vleze di kvádru ab3cm, c8cm ... Dobrý den, tahle otázka se nejspíš oběví v písemné práci a já bych potřebovala vědět, jak na to, děkuji)

    Další informace


    Nepochopená slovní úloha

    Dobrý den, nepochopil jsem následující úlohu za domácí úkol a ani vůbec nevím jak to počítat a navíc v učebnici ve výsledcích tuto úlohu nemají.Úloha: Stěna domu má výšku 20 metrů a šířku 12 metrů. Stěna bude nad úhlopříčkou bílá, pod úhlopříčkou zelená. Bílá část je hotova, fasádníci dělají nátěr zelenou barvou. Fasádníci dokončili 1. pruh. „Ještě tři stejně široké pruhy a budeme hotovi. Čtvrtinu zeleného nátěru už máme.“A) Je to pravda?B) Vypočítej a zapiš zlomkem, jakou část zeleného nátěru mají opravdu hotovou.Děkuji za pomoc

    Další informace


    slovní úloha

    Obsah poloviny kruhu je stejný jako obsah rovnoběžníku s délkou strany 5m a výškou náležící na této straně 35dm. Vypočítej obsah celého kruhu.(Je 35m²) Vypočítej obvod této poloviny kruhu. (7,41m)Vypočítala jsem tenhle příklad, ale nevím, zda jsou výsledky správné.Mám ve výsledku chybu?

    Další informace


    Lehká úloha, procvičí se např. čtvrťáci.

    Tři největší okna na světě má Palác průmyslu a techniky v Paříži. Každé z nich má šířku 218 m a obsah 10 900 m2.Vypočítejte výšku těchto oken.Doplňuji:Hele tak zaprvé - já chodím do primy na osmiletém gymnáziua zadruhé - nekecejte nesmysly, nedělejte chytrý a když už něco píšete, tak pište výsledky!!!

    Další informace


    Jakou dráhu při takovém pohybu ujel cyklista za 12 s?

    Cyklista ujel rovnoměrným pohybem přímý úsek vodorovné silnice dlouhý 3 km za 6 min.

    Další informace