• Slyšela jsem,že se někde sbírají víčka od nealko nápojů,pro nějakou postiženou holčičku,nevíte o tom někdo něco? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Slyšela jsem,že se někde sbírají víčka od nealko nápojů,pro nějakou postiženou holčičku,nevíte o tom někdo něco?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Slyšela jsem,že se někde sbírají víčka od nealko nápojů,pro nějakou postiženou holčičku,nevíte o tom někdo něco?

  • Nejkrásnější jméno pro kluka a holčičku?



    Další informace


    Kofola vs.Cola.Je oblíbenost těchto nápojů i generační záležitostí?Mám za to,že Kofolu milují lidé nad 50,Colu mladší(?)



    Další informace


  • Kupovali jste někdo loketní opěrku s držákem nápojů do auta? Drží tam pevně?



    Další informace


    Je nutné při dobíjení baterie V AUTĚ (!) odšroubovat víčka článků?



    Další informace


    Chtěl bych darovat Škodu Favorit rodině s postiženou dcerou,budou platit tzv.ekologickou daň při převodu, dítě 13 let.



    Další informace


  • Moje mikrovlnná trouba už (možná) pomalu odchází. Někde jsem slyšela, že se mikrovlnné trouby čistí.



    Další informace


  • Slyšela jsem o nějaké potravině, nevíte o co jde a k čemu se používá? Jmenuje se to mascarpone.

    Je to dobré? K čemu se to používá?Děkuji za odpovědi.Janička

    Další informace


  • Slyšela jsem, že město Karviná budou poddolovávat, co si o tom myslíte?

    Jak to město vnímáte vy?(musela jsem to dát do kulturních akcí , přišlo mi to... takovým zvláštním způsobem vtipné)

    Další informace


  • Nevíte někdo něco o zvětšování pouští ? Nebo nějakou stránku na který bych mohla něco o tom zjistit?

    Třeba zde: a href"http://21stoleti.cz/blog/2011/01/10/cina-celi-zvetsovani-pousti/" rel"nofollow" http://21stoleti.cz/ hellip /a Zadej si do Googlu a najdeš spoustu odkazů

    Další informace


  • Zajímá mě,kde vzniklo úsloví,které jsem nedávno slyšela:Paragraf je;člověk se vždycky najde?

    Děkuji.

    Další informace