• Smí mít voják/vojačka ve službě naušnice? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Smí mít voják/vojačka ve službě naušnice?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Smí mít voják/vojačka ve službě naušnice?

  • Měl dobrý voják Švejk pravdu, když prohlásil, že: Lidé jsou různí, povětšinou hovada.?



    Další informace


    Jak si vojáci na základní vojenské službě propašovávali do kasáren ženy, kamarádky, nedej bože i prostitutku ?



    Další informace


    Proč smí zaměstnavatel dávat uchazeči o práci falešné naděje, že práci dostane ? Není to trestný čin podvodu ?



    Další informace


  • Kdo smí řídit motorovou čtyřkolku s vyšším obsahem než 50cm/3



    Další informace


    Smí (musí) si řidič tankovat u benzínky LPG sám, nebo musí obsluha?



    Další informace


  • Proč se smí kuchyňská sůl v odkazu níže používat jen v domácnostech?

    Koupil jsem si tuhle sůl - a href"https://www.rohlik.cz/726773-bad-reichenhalle-alpska-sul-s-jodem-a-fluorem" rel"nofollow" https://www.rohlik.cz/ hellip /a a na obale se píše: Pouze pro použití v domácnosti. a má otázka zní, proč by se neměla táto sůl používat třeba v restauracích nebo v bistru?

    Další informace


  • Můžou zlaté náušnice zčervenat?

    Koupili jsme pro malou holčičku dětské zlaté náušnice. Po několika týdnech jedna z nich v místě dotyku s ouškem úplně zčervenala - ne jen na povrchu, ale jakoby kov zcela změnil barvu. Je to normální? Může zlato něco takového udělat? A není to známka něčeho, co by mohlo nějak uškodit dítěti?

    Další informace


    existuji nausnice bez propichunti ucha?

    Doplňuji:A sou nejaky pro muze? Premyslim o nausnici, ale nevim jak by to vypadalo tak bych si to dal zatim jenom jako

    Další informace


  • Jak byste oslovili policistu ve službě, ale neznáte jeho příjmení i hodnost ?!

    Doplňuji:Stala se mi taková věc. policie ČR zastavovala projíždějící auta a já jsem uvízl v jejich sítí. Byl jsem třetí v pořadí a tak jsem oslovil dva policisty: chlapi, chvátám do práce a tak mě proklepněte jako prvního a jeden z nich mi řekl: jsme příslušníci policie české republiky a ne nějací chlapi! Za zlatých časů jsem je oslovoval : soudruzi!

    Další informace


    Je pravda to, že piráti ukusovali bohatým paničkám náušnice i s kusem ucha?

    Mamka mi vždycky říkala, že piráti kradli bohatým paničkám tak, že je vždycky násilně objali a při tom jim ukousli kus ucha s náušnicí.Je to pravda?

    Další informace