• SNIH VE VAŠEM KRAJI - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: SNIH VE VAŠEM KRAJI. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - SNIH VE VAŠEM KRAJI

  • Granátové jablko - máte ho rádi? Je na Vašem jídelníčku? V jaké úpravě?



    Další informace


    Jaké věci jsou ve vašem životě kuriózní?



    Další informace


    Která z Vás dám,jste musely narukovat před dům s koštětem a hrablem na sníh, protože Váš drahý manžel nemohl kvůli práci



    Další informace


    Víte po kom jsou pojmenované ulice ve vašem okolí? Víte co byli ty lidé zač?



    Další informace


  • Bývá ve vašem městě (městysi, vesnici) veřejná zabíjačka ?!

    Doplňuji:Jde mi o to, že chci s kamarádem, rovněž s amatérským řezníkem, ukázat široké veřejnosti výrobu zabijačkových dobrot , které by byly vyrobeny z prasete, koupeného na jatkách, které jsou pod veterinárním dohledem, ale nikde jsem nenarazil na to, že je to zakázané!

    Další informace


    Z kterého řeznictví/uzenářství (ve vašem okolí) vám nejvíce chutnají salámy?

    Salámy moc nemusím, ale nejchutnější párečky v našem okolí dělá pan Hajšo.

    Další informace


    Jak uděláme aby nebyl sníh tekutý?

    Vyšleháme bílky,přidáme cukr a citronovou štávu,ale vždycky mi to teče.Jak udělat aby to neteklo?

    Další informace


  • Chci se zeptat jestli si mohu v Karvinském kraji koupit turecké kalhoty?

    Jelikož jsem se ptala jak se jmenuji prt se mi líbí a jsou volné tak se chci kde so to tady u nás dá koupit.Ráda bych si je vyzkoušela ale na internetu asi ne mno.Tak doufám že se nějaký obchůdek objeví.Předem moc děkuji.

    Další informace


  • Máte ve vašem okolí smírčí kameny, ke kterým byste znali legendu?

    U nás - pasačka zasažená bleskem, 18.století

    Další informace


    A zase zapracoval samozvaný přesouvač. Téma sníh, závěje, příroda atd. prý nepatří do přírody.

    A kdopak mi to tu jako úplně nové ve Vašich řadách radil a omílal pořád dokola o nos, abych si přečetla kodex? Přečetla, promyslela a důsledně se jím řídím. Je to tak ale u všech? Jaké zkušenosti s tím máte Vy ostatní? Nesouvisí to trochu s úctou k druhému člověku a se slušným chováním?Doplňuji:Ad ReHu - nejde o život. To v žádném případě. Jen ráda věcem rozumím a také ráda dostávám na jasné otázky věcné, jasné a srozumitelné odpovědi. Tady na toto téma se někdo pořád ozývá a pořád to funguje dost nesmyslně. Pečlivě vybírám, kam otázku napsat, aby byla zařazena správně. Tak jsem potom hodně překvapená, že ji někdo bez mrknutí oka odbrnkne jinam. A to bych ráda pochopila. To jsem měla dotaz na sníh dát radši do otázek týkajících se domu,podkategorie kuchyně a konkrétní téma lednice? Asi ano. Jenže tak řazeno to tu není. Naštěstí.

    Další informace