• soubor hal.dll poškozen nebo nenalezen - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: soubor hal.dll poškozen nebo nenalezen. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - soubor hal.dll poškozen nebo nenalezen

  • někdy počítač hlási - Chybná bitová kopie aplikace, nebo knihovna DLL(Windows systém 32) digeste není platnou kopii.

    Nenabourává knihovnu v paměti třeba antivir?Máte v pořádku RAM , tu otestujte třeba programem memtest a href"http://www.memtest.org/" rel"nofollow" http://www.memtest.org/ /a

    Další informace


    hra Fallout 3 - chybějící soubor Xlive.dll



    Další informace


    Soubor typu soubor



    Další informace


    Při instalaci windows XP přes Flash disk - chybí hal.dll



    Další informace


    z ničeho nic - mozzilla napíše nenalezen server url



    Další informace


    Prohlizec udalosti - chyba Protokol události je poskozen



    Další informace


    Chyba KERNELBASE.dll



    Další informace


    Nesmyslné znaky v dokumentu - poškozen?

    Zdravím, mám trochu větší problém.Před pár měsíci jsem si vytvořil dokument ve formátu .docx (Microsoft Office 2010 - Word), uložil a jelikož jsem ho potřeboval utajit, přepsal jsem příponu z .docx na jinou, nepoužívanou příponu.Zpětně jsem zkusil otevřít dokument v novém formátu ve Wordu a Word tento dokument normálně otevřel.Teď ho ale potřebuji otevřít znovu, ale místo textu se zobrazují nesmyslné znaky a Word píše, že soubor je nejspíše poškozený a zároveň mi poskytl otevřít dokument s jiným kódováním, ale žádné kódování obsah dokumentu správně nezobrazilo.Přepsání nové přípony zpět na příponu .docx nepomohlo.Chtěl bych se zeptat, jestli je dokument nevratně poškozen, nebo zda existuje třeba nějaký program, který by dokázal obsah dokumentu zobrazit, díky!

    Další informace


    Crvok Co znamená toto: Ordinální číslo 325 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně SHDOCVW.dll najít.

    V hlavičce hlášky je uvedeno: Mcci BROWSER.exe.

    Další informace


    Proč mi zýtupci her na ploše hlásí, že mi chybí binkw32.dll nebo mss32.dll?

    Mám ty programy přeinstalovat, to jsem udělal, ale problém přetrvává, tyto soubory jsem stáhl a spustil, stále přetrvává.Doplňuji:Zástupci.

    Další informace