• Souhlasíte s názorem psychologa? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Souhlasíte s názorem psychologa?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Souhlasíte s názorem psychologa?

  • Souhlasíte s názorem, že správný muž na ženě kromě jejího příjmení nic nemění?



    Další informace


    Co si myslíte o povolání psychologa ?



    Další informace


    Muži, možná i ženy - nebudeme diskriminovat :-) - souhlasíte s tomto tvrzením?



    Další informace


    Souhlasíte s legalizací EUTANÁZIE?



    Další informace


  • Prvni navsteva psychologa



    Další informace


  • Souhlasíte s celkovým výběrem osobností vyobrazených na naší měně?



    Další informace


  • Rceni ,,hlad je nejlepsi kuchar' je padle na hlavu ! Souhlasite ?

    Moje vysvetleni proc je toto rceni postavene na hlavu je nasledujici: Pokud ma clovek hlad, tak se mu casem udela spatne, nema na jidlo chut a tim padem je jeste vice vybiravejsi, nez kdyz nehladovy.

    Další informace


  • Souhlasíte s názorem redakce Aktuálně.cz na volbu prezidenta?

    Koho volit? Ta otázka ještě nikdy nezněla tak naléhavě jako teď. Prezidentské volby možná nejsou ze všech nejdůležitější. Ale jde o zatím největší výzvu pro úsudek a zodpovědnost voličů.Hledali jsme odpověď, jako bychom byli voličem a měli jen jeden hlasovací lístek. Nechceme tím vstupovat do politiky. Ale přijde nám správné nabídnout svůj novinářský pohled na neopakovatelnou situaci, která si zaslouží dobré rozhodnutí.Vážení čtenáři, kdyby Aktuálně.cz mělo jeden hlasovací lístek, dalo by po zvážení všech pro a proti v prvním kole důvěru Karlu Schwarzenbergovi.Každý máme nárok na vlastní názor a rozhodnutí. Svoje myšlenky nechci nikomu vnucovat, ale formulace otázky je v souladu s mým nynějším předsvědčením.Zdroj: a href"http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id768112" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a

    Další informace


    Souhlasíte s větou: 'Váš hněv je to, čím jste' ?

    R. .F. Baumeister: „Hněv je jako plamen, který spaluje veškeré naše sebeovládání, nutí nás k tomu, abychom mysleli, říkali a dělali věci, kterých budeme později litovat“.Křesťané řadí hněv mezi sedm hlavních hříchů. Ale určitě to není jednoznačné.Někdy je hněv oprávněný, ale to, že hněv, tedy vyřčená slova, jsou rychlejší než splašený kůň, potvrzuje slova v otázce i v citátu..Člověk se hněvá na sebe, na druhé, ale měl by nejdříve dvakrát měřit a jednou řezat a nereagovat v hněvu bez rozvážení, bez urážek, vyčítek či vlivem bezprostředních emocí. Později může litovat.Je třeba se naučit s hněvem jistým způsobem žít, sice nepotlačovat ho, ale jít se třeba hlasitě vykřičet někde v soukromí, najít si vrbu nejen skutečnou, ale i obraznou. Viz král Lávra, car Trojan a další jedinci.S uvedenými slovy souhlasím v tom smyslu, že člověk, který v hněvu reagujete neadekvátně, ubližuje, si vytváří svůj obraz, který vypovídá jen a jen o něm.Je správné se „pohádat“, vyříkat si, ale slušně, tedy chovat se přijatelně, ale nenuceně a svobodně.Opět opakuje oblíbený citát, který považuji za správný. Okolnosti člověka neutvářejí, nýbrž odhalují, jaký je. Richard Carlos

    Další informace


    Přílišné přemýšlení a obavy jsou tím, co nás zabíjí! Souhlasíte s níže uvedeným konstatováním?

    Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře opečovávaném těle, ale raději občas uhnout z hlavní cesty - v jedné ruce Chardonnay a v druhé klobásu, tělo opotřebované, vyčerpané, ale s pokřikem Páni, to byla jízda!!!

    Další informace