• Souhlasíte s výrokem : Binec v bytě, šťastné dítě ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Souhlasíte s výrokem : Binec v bytě, šťastné dítě ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Souhlasíte s výrokem : Binec v bytě, šťastné dítě ?

  • Jste ulítlí na pořádek nebo vám nevadí přirozený běžný binec....



    Další informace


    Souhlasíte s paní Halinou?



    Další informace


    Souhlasíte s tímto? Opravdu Vás miluje jen ten, kdo je sám svobodný a přesto s Vámi tráví svůj čas.



    Další informace


    Přilil olej Klaus do ohně svým výrokem:Tvrdší postup vůči stávce?!Zdroj:teletext ČT1,podstránka 115



    Další informace


    Souhlasíte s názorem, že správný muž na ženě kromě jejího příjmení nic nemění?



    Další informace


    Kdo nemá rád zvířata nemá rád lidi. Souhlasíte s tím?



    Další informace


  • Souhlasíte se mnou, že na vzdělání a zdraví se nikdy nesmí šetřit?



    Další informace


  • Souhlasíte s tím, že nakrájené jablko chutná lépe a více vás nasytí, než jablko v celku?

    Platí to obecně o většině potravin. Přemýšleli jste někdy o tom, všimli jste si toho?Klidně si udělejte pokus dle následujícího receptu )Vezměte si dvě velikostně podobná jablka. Omyjte je, jedno z nich pokrájejte na čtvrtiny, vykrojte z nich jadřinec a rozkrájejte na tenké plátky (jako na štrůdl)namističku. Snězte jak celé jablko, tak pokrájené s odstupem času.Porovnejte a napište mi.

    Další informace


  • Souhlasíte s touto myšlenkou?

    Každý člověk si může dělat co chce, ale nesmí narušovat práva jiných osob a měl by se chovat alespoň podle základních etických norem.

    Další informace


    Souhlasíte s názorem redakce Aktuálně.cz na volbu prezidenta?

    Koho volit? Ta otázka ještě nikdy nezněla tak naléhavě jako teď. Prezidentské volby možná nejsou ze všech nejdůležitější. Ale jde o zatím největší výzvu pro úsudek a zodpovědnost voličů.Hledali jsme odpověď, jako bychom byli voličem a měli jen jeden hlasovací lístek. Nechceme tím vstupovat do politiky. Ale přijde nám správné nabídnout svůj novinářský pohled na neopakovatelnou situaci, která si zaslouží dobré rozhodnutí.Vážení čtenáři, kdyby Aktuálně.cz mělo jeden hlasovací lístek, dalo by po zvážení všech pro a proti v prvním kole důvěru Karlu Schwarzenbergovi.Každý máme nárok na vlastní názor a rozhodnutí. Svoje myšlenky nechci nikomu vnucovat, ale formulace otázky je v souladu s mým nynějším předsvědčením.Zdroj: a href"http://aktualne.centrum.cz/blogy-a-nazory/komentare/clanek.phtml?id768112" rel"nofollow" http://aktualne.centrum.cz/ hellip /a

    Další informace