• Sponka do vlasů pro batole. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Sponka do vlasů pro batole.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Sponka do vlasů pro batole.

 • Existují trvanlivější rukavice na mytí vlasů než jsou ty tenké průhledné igelitové? Jaké to jsou?  Další informace


 • Jaky pripravek na vypadavani vlasu  Další informace


 • Znáte písničku s tématem batole (dítě)?

  Chtěla bych vědět název písničky, na kterou jsme kdysi cvičili aerobic. Na začátku je takové jemné zvonění, pak důrazné pravidelné zvuky na rychlostí jeden za čtvrtdoby. Mezitím dětské žvatlání a smích. Asi je tam i refrén, ale ten si bohužel nevybavím. Myslím, že celá skladba měla téma batolete, nebo mimina. Tak něco. Jestli prosím někdo víte, o co se jedná, napište, dlouho ji sháním. DíkyDoplňuji:hm...........je to 6 let :D

  Další informace


 • Co snadného a jedlého i pro batole uvařit v kempu?

  Jsem nějak bez fantazie.Manžel prohlásil, že se nebude vařit, ale grilovat. To se ale malá moc nenají, hlavně ne zdravě. Konzervy a podobné fujtajbly zavrhuji rovnou.Doplňuji:To jo, dětská jídla ve skleničkách jí sebou beru, ale ona stejně nejradši jí to, co máme my, takže běžně vařím tak, aby to mohla jíst s námi. Třeba kuřecí maso s kaší - najíme se všichni. Takže sháním nějaký tip, co tam uvařit pro všechny, aby to mohlo i 20ti měsíční dítě?

  Další informace


 • Mám málo vlasů.. Co stím? :-)

  Poradíte mi co stím mám málo vlasů a jemné vlasy Dlouhé tak k prsům je lepší je postupně zastřihávat? Nebo je účinnější nějaký přípravek? Chtěla bych znát Vaše názory Dekuji:-)!

  Další informace


  Mytí vlasů

  Je mi 16 let a mám krátké vlasy, nejsem mánička ... vlasy si myji každý den, jinak je mám docela mastné a takové, že mě to vadí. Je to dobře, že si vlasy myji každý den? Děkuju za odpovědi :)

  Další informace


  Kolik máte vlasů (otázka pro muže)?

  A chci znát přesný počet.

  Další informace


  Kolik ma clovek vlasu??

  kolik ma clovek vlasu

  Další informace


  Je to pravda, že někomu nikdy nenarostou dlouhé vlasy? Že má prostě omezenou délku? Má na to vliv i odbarvování vlasů?

  Příručka o vlasech

  Další informace


  Jaký šampón na zvýraznění blond vlasů?

  Zdravim,nedávno jsem kupoval nějaké šampóny na vlasy a všiml jsem si produktu, který zvýrazní blond vlasy neboli more blond . Tak by mě zajímalo, jsem blonďák, ale hodně špinavý... že sem tam je nějaký blond pruh a to je ještě k tomu dost nevýrazný. Takže bych chtěl vědět, jestli by to fungovalo též na moje vlasy.

  Další informace


  Jak zabránit padání vlasů?

  co je váse skušenosti.

  Další informace


  Jak na objem vlasů ?

  Ahoj ) Na internetu jsem se dočetla o zvětšení objemu vlasů pomocí jedlé sody. Vyzkoušela jsem to teda a opravdu to zabíralo. Ale asi po půl roce je účinek minimálnlí..neví někdo, jak je to možné popř jiné triky na zvětšení obejmu vlasů, prosím )

  Další informace


  Ideální barva vlasů pro tento typ?

  Jaká barva vlasů se podle vás nejvíce hodí k tomuto typu dívky?:Má poměrně dost světlou pleť, ale ne uplně křídovou, na sluníčku se nespálí, spíš lehce opálí a vytónuje.Tmavě modré oči a černé hustší obočí, výrazné a plné rty.Původní barvu vlasů, má špinavou blond (do popelava, ne žlutý tón)Pokud se vám zdá k tomuto typu vhodnější jiná barva vlasů, než je uvedena v anketě, napište jaká. Můžete také rozvést jaký tón se vám zdá vhodnější (teplý, studený,..).

  Další informace


  Doplněk stravy pro větší růst vlasů.

  Neznáte prosím nějaké prášky, které napomáhají růstu vlasů? Ještě jsem nic podobného nebrala a chtěla bych to aspoň vyzkoušet. Vlasy mám moc řídké. Ale ráda bych něco, co nemusím brát dlouhodobě, co budu brát třeba měsíc, dva, vlasy mě narostou a nějakou dobu nebudu nic potřebovat.Doplňuji:Ano, slyšela jsem o tom, kamarádka něco takovýho brala, a před lety i můj otec.

  Další informace


  Co mohu udělat aby mi tmavší brava zmizla z mých vlasů?

  Od přírody mám vlasy světle hnědé. Měla jsem černý barevný krém (dvojku), který by měl po měsíci vymýt, ale vlasy mi zůstaly tmavě hnědé. Teď si je nechám odrůst, ale nejsou moc pěkné, když mám nahoře světlejší pruh (naštěstí to není tak velký rozdíl, ale vidět to jde). Kamarádka mi řekla, že teď v létě na slunci vyblednou, a nebo se mám koupat ve vodě s mořskou solí. Co radíte vy?

  Další informace


  Barvení vlasů-Directions a kondicionér?

  DObrý den v tomhle videu: a href"http://www.youtube.com/watch?vzFUHifh-CWg" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a v 1:20 ta holka do nějakého kondicionéru dá trošku barvy a jí vznikne světlejší barva.. nevíte prosím co to je, jak se to jmenuje(ten kondicionér)? Mám v plánu si objednat ty Directions barvy, tak mě napadlo že bych si koupila tmavší odstíny a takhle si je míchala a zesvětlovala. Děkuji za odpovědi, kdyby jste mě nepochopily, doplním nebo napíšu do diskuse :-) :-DDoplňuji:a nebo jestli to jde s každým kondicionérem? a myslíte že ta barva bude držet i tak?

  Další informace


  Barvení vlasů - existuje vůbec způsob který by vlasy nezničil ?

  Zhruba před měsícem jsem se rozhodla,přebarvit svoji světle hnědou,v létě chytající zrzavý nádech,barvu vlasů na černou,která se mi vždy líbila a všem přírodním černovláskám jsem jejich barvu jen tiše záviděla. Tak jsem se rozhodla,nechat si od kamarádky nabarvit vlasy smývatelným šampónem ( který vydrží až 24 umytí ),ve výsledku jsem byla barvou nadšená,konečně jsem měla vlasy svých snů,ovšem postupem času se nadšení ztrácelo,vlasy mi strašně vypadávali,lámaly se,byli suché a zlehlé,přesto že jsem se radila s místní kadeřnicí a ta mi doporučila plno šampónů a přípravků pro barvené vlasy. Zkrátka a dobře mi ta barva nadělala spíše víc škody než užitku,to ovšem nic nemění na tom jak strašně moc se mi černé vlasy líbí a jak bych je chtěla zpět,místo tmavě hnědé kterou mám vlivem smývání barvy teď. Zajímalo by mě tedy,jestli existuje nějaký způsob/nějaká barva či nějaké přípravky se kterými by mé vlasy po nabarvení nebyli skoro jako chemlon.

  Další informace


 • Jak co nejjednuseji ve Photoshopu promazavat okoli rozlitanych vlasu, kdyz modelku vkladam do jineho pozadi?

  a href"https://encrypted.google.com/ qphotoshop+hair+mask" rel"nofollow" https://encrypted.google.com/ hellip /a

  Další informace


 • Co dělat, pokud mi zaměstnavatel namísto výplaty zašeptá do vlasů s odůvodněním, že je to 1000x krásnější než prachy?

  a href"https://www.youtube.com/watch?vcP0R4chXUeQ" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Máme stejne otisky prstu jako batole i jako dospělý nebo se během života trochu mění??

  Trochu se mění - např. rostou, přibývají jizvy apod. - ale základní markanty se nemění.

  Další informace