Správce třídy na Spolužácích - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Správce třídy na Spolužácích. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Začít si s holkou ze stejné třídy nebo ne?Další informace |
jaké vlaky patří do skupiny druhé třídy?Další informace |
Co všechno může vidět správce wi-fi? Může vidět vaše hesla, záznamy webkamery z chatu na internetu,....Další informace |
Aktualizace systému bez správceDalší informace |
Jako správce nemám práva vytvořit složku, co s tím?Nejdřív jsem chtěl něco nainstalovat. Už jsem si zvykl, že je problém s tím, že prostě do kořenového adresáře C:/ nejde nainstalovat nic, stejně tak do Program Files a Program Files x86. Tak prostě instaluji na D:/. Ale teď už je to extrém. Zjistil jsem, že ani na C:/ manuálně nemůžu vytvořit složku (win 7). - k provedení této akce nemáte oprávnění. Jsem přihlášen jako admin, mám vypnutý UAC. Mám nastavena veškerá práva pro tento účet. V tabulce, která mě píše, že nemůžu vytvořit složku, není ani tlačítko přihlásit jako správce, i když to tam většinou bylo a pak to šlo. Ale stejně, víc oprávnější účet už vytvořit nemohu :) Tak WTF? :)Doplňuji:Našel jsem: C:/ - pravým - zabezpečení - oprávnění. Jako admin účet má nastavena všechna práva. Když se pokusím změnit práva ostatních účtu na úplné řízení, píše to, že to nejde, protože C:/hiberfil.sys využívá jiný proces. Takový soubor na disku nemám (není ani skryt, protože mám zobrazeny všechny skryté složky a soubory). Pak se to pokouší nastavit pro další složky a zase to nejde. Ale kupodivu teď vidím, že opravdu se ostatním typů účtů (Authenticated users, SYSTEM, Administrators, Users) to podařilo nastavit a všichni mají úplné řízení. A pořád nic.Tak jsem si otevřel Total commander, přestě jen to je inteligentnější program oproti průzkumníku, že. A hele! Při vytváření složky je tu As administrator :D WTF? A opět opakuji - UAC jsem vypnul a win na mě vyrukovalo s tim, že Total Commander administrator tool si chce vytvořit složku.Další informace |
Heslo spravceDalší informace |
IE7 a Správce tiskárny HPDalší informace |
Prosím, poraďte mi, jak odstraním nebo najdu heslo správce, jsem správce, ale když spustím IE,hodnoceni obsahu mi zakážeprohlizeni a pozaduje heslo ktery jsem nezadavala ani ho nemuzu najit,nevite nekdo co mam teda udelat prosim?Další informace |
Mám takovou otázku: hraju hru gta san andreas a po 3 minutách se mi sekne celá hra a musím to ukončit přes správce úloh.Mám takovou otázku: hraju hru gta san andreas a po 3 minutách se mi sekne celá hra a musím to ukončit přes správce úloh prosím nemáte někdo odpověď nebo nějaký program Díky.Další informace |
Správce tohoto systemu zakazal spravce ulohDalší informace |