• Stavby v Kalifornii - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavby v Kalifornii. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavby v Kalifornii

 • Zbourání vyhořelé stavby z Ytongu  Další informace


  Reklamace stavby po letech  Další informace


  Pozemek trvalý travní porost - drobné stavby?  Další informace


  Pasport stavby  Další informace


  Opláštění stavby  Další informace


  Nedodrzeni terminu stavby  Další informace


  Může MÚ nařídit zbourání stavby, která výslovně neohrožuje.I když je stavba ve špatném stavu.  Další informace


  Kdy podat přiznání ze stavby  Další informace


  Jak změnit způsob užívání stavby a získat číslo popisné?  Další informace


 • Cena výstavby budovy - stavby  Další informace


 • Co to byly vojenské stavby?

  Co jsem tak pochopil, tak mělo jít o nějaké stavební podniky v době komunismu. Nevíte o nich něco víc, jaká byla náplň jejich práce, co se s nimi stalo atd.?

  Další informace


 • je možné zistiť použitie azbestu u staršej stavby?

  resp. jeho pozostatky?-Q

  Další informace


 • Kdo může provádět demolice celé stavby?

  Co je potřeba pro to,abych mohla provádět demolice?Myslím tím,jaká živnost a co je k ní potřeba. Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jak se bránit stav. úřadu ve věci tzv. černé stavby?

  Koupil jsem objekt zemědělskou stavbu včetně louky a orné půdy od podniku.Podotýkám,že onen objekt je na tzv. zastavěné ploše a nádvoří takže jsem ho začal opravovat totiž přistavěl jsem mu z obou stran dřevěnou kůlnu bez základu vše na zastavěné ploše. Mezitím jsem se znelíbil místnímu občanu, který vyzval starostu, aby na mě poslal udání stavebnímu úřadu, Ten mi nařídil objekt buďto zbourat nebo zpracovat projekt. Po roce a půl, když už jsem měl vše hotovo mi bylo sděleno že dle územního plánu lze objekt používat jen jako tech. infrastrukturu např. jako trafostanici. Už nemám sil ani chuť se nechat drbat od primitivů s razítkem, a to nejen vzhledem k svému věku, ale i dnešní situaci v zemi a ve světě, kdy si už nemůžete být ničím jisti. Proto se ptám toho, kdo s tim ma jakoukoliv zkušenost, jak se lze úspěšně bránit nejlépe zdržovací taktikou nebo jinak. Rád budu, když mi pošle email, abych situaci mohl dopodrobna vylíčit, a byl bych mu velice zavázán.

  Další informace


 • Jaká jsou pravidla stavby organických látek?

  Za reakce mockrát děkuji! :-)

  Další informace


 • Minecraft - přidání stavby

  Stáhl jsem si jeden objekt do hry. Jak je tam mám přidat ? Diky

  Další informace


  Jaký si koupit dalekohled, abych dostal JASNOU odpověď, zda jsou na Měsíci stavby?

  Tusim ze kdyz jsem kdysi pocital jaky dalekohled by zvladl videt zbytky pristavacich modulu apolo tak mi vysel prumer 14 metru a samozrejme kvuli vlivu atmosfery by musel byt osazen tzv adaptivni optikou nebo byt umisten na obezne draze. Zkratka nic s cenovkou do 10 000 tam neuvidi :-)

  Další informace


 • Kde jsou stavby v románském a barokním slohu v Plzni?

  Napoví Google, pokud potřebujete znát víc památek.Vkládám odkaz a href"http://www.hotelgondola.cz/historicke_pamatky.php" rel"nofollow" http://www.hotelgondola.cz/ hellip /a Rotundy a kostely v Plznirotunda svatého Petra a Pavla ve Starém Plzenci – součástí hradu Stará Plzeň, založen v 10. st., 976 v předrománské době na podlahu přeneseny dlaždice s portrétem císaře Nera zde pobývali panovníci, mincovna kromě rotundy nic nedochováno stojí na slovanském hradišti Hůrka. kostel svatého Jiří na Doubravce v Plzni – základy v předrománské době přestavěn goticky a barokně románská apsida zazděna v gotické zdi,home. zcu. cz/~xvinde03/materialy_EKS/1. semestr/KFI. a href"http://www.oplzni.eu/?p67" rel"nofollow" http://www.oplzni.eu/ hellip /a - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Plze%C5%88" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jaké jsou gotické stavby v ČR, které jsou na seznamu UNESCO?

  strýček google odpověděl: a href"http://www.google.cz/search?clientopera qgotick%C3%A9+stavby+v+%C4%8CR+unesco sourceidopera ieutf-8 oeutf-8 channelsuggest" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • zahájení stavby svépomocí-postup?  Další informace