• Stavební povolení - dodatečné - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavební povolení - dodatečné. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavební povolení - dodatečné

 • Stavební sloh  Další informace


  Je možné,aby už uzavřená otázka nebo odpověď byla dodatečné ohodnocena bodem ?  Další informace


 • Stavební povolení - změna  Další informace


  Stavebni povoleni na sdk pricky  Další informace


  Stavba svepomoci hypotéka a stavební rozpočet  Další informace


  Může stavební úřad po majiteli RD požadovat dodatečné ohlášení stavby u místnosti v podkrovní?  Další informace


  Kdy nabývá právní účinnosti stavební povolení?  Další informace


  Je třeba stavební povolení pokud někdo chce bydlet ve vykotlaném stromě, který zevnitř upraví bez venkovních úprav?  Další informace


  Jak mám udělat ze svojí orné půdy stavební pozemek?  Další informace


  Cena stavebni dokumentace k RD  Další informace


  Budu potřebovat stavební povolení?  Další informace


 • Stavební spoření:29.9.jsem dal výpověď. Nyní mi známý řekl, abych výpověď zrušil,zaplatil ještě 18000 a zrušil až pak.

  Mám to u České spořitelny, právě jsem končím 7. rok - uzavřeno 30.12.2003. Cílová částka 150 000 Kč. Mám tam celkem 119 000 Kč včetně úroků a záloh státního přísěvku, včera jsem zaplatil dalších 18 000, čili celkem 137 000 Kč.Výpověď 29.9.2010 čili ke dni 31.12.2010. Získané peníze bych dal buď do nějaké kampeličky na třiroční výpovědní lhůtu nebo půjčil bráchovi na 4% s návratem v případě mojí potřeby ihned, resp. do měsíce - brácha má rychle mobilizovatelná aktiva a je zcela spolehlivý, a navíc by na tom, že by mi prachy do měsíce nevrátil a ztratil mou důvěru, prodělal mnohem více. Tyhle obě možnosti se mi zdály mnohem lepší, než podporovat Kalouskovy retroaktivní experimenty na živých lidech.Ale známý mi nyní řekl, že jsem výpověď měl podat o měsíc dříve, takže takhle mi Kalousek zdaní 15% ze všech 7 státních příspěvků po 4 500 Kč, takže by prý pro mě bylo lepší dohodnout s ČS zrušení výpovědi, dát tam v lednu dalších 18 000 Kč a výpověď podat až potom., takže zdanění prvních 7 příspěvků by bylo stejné, ale zahojil bych se alespoň 50% z osmého příspěvku 4 500 Kč. Má pravdu? V tom posledním ano, ale nezdá se mi, že by mi zdanili všech 7 příspěvků, když smlouva vypovídám už k 31.12.2010.

  Další informace


  Lze převést stavební spoření z jednoho r.č. na jiné r.č.?

  Osobně si ylsím že to nelze - dostáváš tam totiž příspěvky od státu a ty jsou nějak vázzány a pochybuji, že by šly jen tak převézt na kohokoli. Nicméně můj názor může být milný.Nikdo ti neodpoví tak dobře, jako referent konkrétní stavební spořitelny

  Další informace


  Je možné na stavební spoření spořit nekonečně dlouho, nebo nám banka může po určité době ukončit smlouvu?  Další informace


  Hypotéka vs. stavební spoření

  Co je lepší, když bych si chtěl půjčit třeba 2 miliony? Na stavebním spoření nějakou kačku mám, ale nic moc.

  Další informace


 • Mám všechny stavební slohy 19. století?

  Zdravím, potřebovala bych poradit se stavebními slohy 19. století. Hledala jsem už na internetu, ale nevím, zda-li mám všechny slohy. Našla jsem tedy: Neoklasicismus, Neorenesance, Neogotika, Novorománský sloh, Neobaroko, Empír, Romantismus, Secese. Našla jsem tedy všechny? Děkuji :)

  Další informace


 • stavební povolení,kde žádat

  jak dlouho platí,rekonstrukce bytu v panelo-vém domě

  Další informace


  Stavební uzávěra, územní rozhodnutí, stavební povolení

  Kdo by mi mohl rychle poradit v záležitosti, zda je lepší koupit pozemek od obce tzn.obecní nebo koupit raději pozemek od soukromé osoby k výstavbě administrativní budovy? Jaké problémy či vyřizovaní se k tomu vztahuje a s kým je lepší jednat, aby vše proběhlo pokud možno bezproblémově?Pokud byla v místě zrušena stavební uzávěra, může obec výstavbu nějakým jiným způsobem zdržovat, či výstavbě bránit? A pokud obec prodává obecní pozemek, na kterém je už vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení a ja bych ten pozemek koupila, je tažké změnit územní rozhodnutí a co všechno případná změna územního rozhodnutí obnáší. Na závěr je výhoda, když je na pozemku už územní rozhodnutí vydáno a nebo je lepší, když je pozemek úplně čistý bez ÚR a SP? Děkuji za rychlou odpověď.

  Další informace


  Může vykonávat funkci odpovědného zástupce stav. firmy inženýr, který nemá autorizaci?

  Muze vykonavat funkci odpovedneho zastupce stav. firmy inzenyr, ktery nema autorizaci?

  Další informace


  Musí být stavební povolení vyřízeno na vybudování místnosti nad terasou RD, když se nemění půdorys RD ?

  Stavební úřad trvá na stavebním povolení, nestačí jen ohlášení stavby, je to správné? Jedná se o výstavbu místnosti nad terasou RD, který je 20 let po kolaudaci, nemění se půdorys RD,jen se udělá dřevostavba 6x4m. Půdorys domu je 154m, nemění se.Děkuji za informaci.

  Další informace