• Stavebni sporeni - predcasne ukonceni? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stavebni sporeni - predcasne ukonceni?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Stavebni sporeni - predcasne ukonceni?

 • Pokračovat ve stavebním spoření?  Další informace


 • Kdy nabývá právní účinnosti stavební povolení?  Další informace


  Je třeba stavební povolení pokud někdo chce bydlet ve vykotlaném stromě, který zevnitř upraví bez venkovních úprav?  Další informace


  Jak udělat ze zahrady stavební nebo rekreační pozemek?  Další informace


  Jak udělat podkroví, abych nepotřebovala stavební povolení?  Další informace


 • Predcasne splaceni uveru u PS  Další informace


 • smim si zazadat o hypotecni uver,ci financovani ze stav. sporeni pokud mam smlouvu o provedeni prace na dobu neurcitou?

  Pokud máte smlouvu na dobu neurčitou tak si o úvěr zažádat můžete.Záleží ted na tom kolik máte měsíčně jakou částku si chcete půjčit

  Další informace


  Stavební spoření  Další informace


  Předčasné splacení úvěru na auto. Zaplatit úrok a poplatek?  Další informace


  Proč stát dává peníze do spoření, když lidem prakticky nic nezbude?  Další informace


  Mám stavební spoření již 7 let, připisuje se na něj dále státní podpora?  Další informace


  Mám stav. spoření u dvou bank, a spořím ten rok jen na jedno, jak zajistím aby stát. podpora šla na účet kam spořím?  Další informace


  Jak získat provizi (za penzijní připojištění i stavební spoření) pro sebe, místo aby ji spolkl agent?

  Chci si založit nové penzijní připojištění a stavební spoření. Agent, který by tohle zprostředkoval, dostane od penzijního fondu i stav. spořitelny slušnou provizi. Agenta nepotřebuju, dokážu si vybrat sám a uzavřít smlouvu také sám - u přepážky či po internetu. Můžu nějak získat pro sebe tu provizi?

  Další informace


 • Jaký stavební styl/umělecko-kulturní směr je zachycen na fotce v otázce?

  Který z těchto stylů to je?4 Středověk 4.1 Románský sloh 4.2 Gotický sloh5 Novověk 5.1 Renesance 5.2 Baroko 5.3 Rokoko 5.4 Klasicismus6 19. století 6.1 Romantismus 6.2 Historismus 6.3 Realismus 6.4 Impresionismus a symbolismus 6.5 SeceseZdroj: a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Bjiny_um%C4%9Bn%C3%AD" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a Obr.: a href"https:/ixabay.com/cs/oblouky-frakt%C3%A1l-chaos-kostel-662992/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Předčasné odstoupení od smlouvy/spolubydlení.

  Ahoj, prosím o radu.Mám smlouvu do konce září 2014 mezi mnou a majitelem bytu, který je zároveň můj spolubydlící(pronajímám si jeden pokoj v bytě).Jak bezpečně, nejšikovněji vycouvat ze smlouvy? Dostal jsem lepší pracovní nabídku a potřebuji co nejdříve spolubydlení ukončit. Je za to nějaká pokuta apod. ?Děkuji.

  Další informace


  Po ukončení exekuce, je povinen exekutor vystavit potvrzení o ukončení a účetní doklad?

  Exekutor nevystavuje žádné účetní doklady.Pokud výrazem ´exekuce´ máte na mysli například strážky ze mzdy , tak ani v tomto případě exekutor nevystavuje žádné ´potvrzené´ o ukončení exekuce.Zaměstnavatel dlužníka ukončí exekuci sám bez jakéhokoli potvrzení od exekutora, a to v okamžiku, kdy si sám spočte, že už dlužníkovi srazil vše, co bylo uloženo v usnesení o výkonu rozhodnutí (§ 284/1 o.s.ř.)

  Další informace


  Je stavební místo dědictví?

  V roce 1988 mě a mému manželovi darovala moje maminka stavebni misto vedle jejiho domku.Muj otec už nežije.A jeji domek darovala sestře.Bratr dostal pole které měla.Je stavebni místo dědictvi?Časem se moje matka nepohodla se smoji sestrou,která tam přestala chodit i jeji děti.Tudíž matka v tom domku je na dožití?Potřebuje vyměnit staré okna a sestra která ji to slíbila tak dala od toho ruce pryč.Na co má moje mamka nárok aby se nějaká oprava v domku udělala?Když je mamky dům moji sestry?Matka má přes 70let a má celkem 7vnuků.Jak je to s dědictvim mezi námi sourozenci?

  Další informace


  Jde předčasně ukončit ubytování na koleji?

  Zdravím, chtěla bych se přestěhovat z koleje na byt (jsem na kolejích UK). Je to možné, jak dlouho to trvá a je tam nějaká pokuta? Děkuji, nikde to totiž nemůžu najít.

  Další informace


 • Kolik musím mít splněno kreditů na VUT za zimní semestr, abych se dostal do letního v bakalářském studiu, obor stavební?

  Zdravím, kolik musí být splněno kreditů na VUT za zimní semestr, abych se dostal do letního v bakalářském studiu, obor stavební? Děkuji.

  Další informace


 • Kdo je podle Vašeho názoru nejvíce zodpovědný za náhodné, předčasné těhoteství? Chlapec či dívka?

  Aby došlo k otěhotnění, jsou potřeba dva - stejnou měrou. I když kluci bývají nedočkavější, ale to se nedá paušalizovat.

  Další informace