• Štěně na zahradu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Štěně na zahradu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Štěně na zahradu?

  • Jak odstranit mastný flek na stěně?



    Další informace


    Skvrna na stěně



    Další informace


    Máte někdo zkušenosti s kultivátorem,máme zahradu ,mírný svah-asi 800m,na ní 10 jabloní,keře,,hromádky od krtkůatd.?



    Další informace


  • pažitka který se sadí na zahradu je pažitka čínská nebo česneková?

    Doplňuji:nebo to může být ještě pobřežní

    Další informace


  • Kolik kilometrů může ujít štěně?

    Dobrý den, máme 9-ti týdenní štěně Border kolie, chci se zeptat kolik km muže denně ujít? Veterinářka říkala, že už můžeme začít chodit ven, ale neřekla na jak dlouho a jak daleko? Děkuji za odpovědi.

    Další informace


    Kdy nejdříve se dá vykastrovat štěně ( pes )?

    Doplňuji:Pes - ne fena

    Další informace


    Do kolika měsíců je považován pes ještě za štěně?

    Záleží také na plemeni. Některá malá plemena plně dospívají cca ve 12-ti měsícíh. U některých velkých plemen je to až 18 měsíců. Většinou se štěně bere ca do půl roku věku.

    Další informace


    co udělat aby mi kačky od sousedů nechodily kálet na zahradu a na písek?

    A myslíte kočky (viz kategorie Kočky), nebo kačky jako kačeny? :)Pokud kočky, tak by mohlo pomoct něco jako tohle - a href"http://www.agromanualshop.cz369-stop-pes-granulat-baleni-170-g/" rel"nofollow" http://www.agromanualshop.cz/ hellip /a .A k tomu bych se se sousedama zkusila domluvit - pokud máte dobrý vztahy, řekněte jim, jestli by kočkám nedali někam do kouta pískoviště, kam si můžou chodit. Pokud dostanou nový místo a vaše začne smrdět chemií, třeba se to přeučí - nejsou blbý. Ale paličatý.A našla jsem takovej polovtipnej a polonechutnej článek s pár dalšíma možnejma radama - a href"http://babanaodpis.bloguje.cz/696329-clanek-pro-kocku.php" rel"nofollow" http://babanaodpis.bloguje.cz/ hellip /a ... Hodně zdaru v boji!

    Další informace


    Prosím, dejte nějaký návrh. Mám doma 2. měsíční štěně, ale doma ho mám je 4 dny. Jak ho naučit na plínku, toaletu ?

    Doplňuji:PS: Vím, musím jí dát čas.

    Další informace


    Jak naučit štěně dojít si ven na toaletu?

    Máme doma štěně staré 3 měsíce.Máme ho mesíc,ze začátku si sedlo ke dveřím,když chtělo čurat,nyní asi 14 dní čůrá každou chvíli doma.Děkuji.

    Další informace