• Jak se zbavit stresu z chození před tabuli? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se zbavit stresu z chození před tabuli?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se zbavit stresu z chození před tabuli?

  • Stres a jine



    Další informace


    Vy máte čas chodit každý den do obchodu? Ptám se kvůli té otázce o banánech!



    Další informace


  • Máme obrovské skleněné dveře do terasy aleve skle se odráží okolí tak tam každý den nabourá tak 2-4 ptáků... Co stím ???



    Další informace


  • Kde koupit rádio, ale pouze s FM vlnami?

    Dobrý den, kde koupit rádio, ale pouze s FM vlnami? Díky za každý tip, nemůžu ho sehnat.

    Další informace


  • Proč se mi na Novinkách.cz objevuje každý den něco jiného?

    Mám na serveru Novinky.cz registraci.Když chci některému uživateli dát hlas za odpověď,tak se mi někdy po přihlášení objeví pokračovat a jindy zase neexistující uživatel nebo chybné heslo .Přihlašovací údaje v obou případech nevyplňuji,jsou už předvyplněné !Nevíte to někdo?

    Další informace


    Notebook na kazdy den



    Další informace


  • Mohl by mi někdo pomoct, jak získat dívku která je o dva roky starší(18) než jsem já? (16) Každý den se potkáváme ve sk.

    Pravděpodobnost budoucnosti takového vztahu nulová, pusť ji z hlavy, budou jiný.Ona je jako dívka pár let napřed, navíc je i fyzicky starší. Ty ji nemáš co nabídnout, navic jsi nezkušeny ňouma, co hledá rady na internetu, no uznej sám.

    Další informace


    Je mi 14 a koukám téměř každý den na porno. Uspokujuju se drážděním klitorisu. Je to normální?

    Je to ,zcela normální jsi v pubertě,jen sem pak nepiš jak máš odstranit z PC viry.

    Další informace


    Neznáte nějáký supr originální dárek na Vánoce, který se hodí na každý den?? :) Děkuji :)

    zkus nějaké náušnice,řetízek,nebo tak něco podobného..:))

    Další informace


  • Jak mám zahnat stres,když chci být učitelka?

    Ahoooojky.Máma občas říká,že učitelka být nemůžu,když se skoro vždycky stresuju.Jak mám zahnat zbytečný stres???Stres mám třeba z mých sourozenců,nebo když mám udělat něco náročného.:)))Doplňuji:Nene :DDD Mě spíš jenom štvou a vždy mi něco zničí .... a ubližovat jim nemůžu :(((

    Další informace