• Strouha u silnice na obecním pozemku - údržba? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Strouha u silnice na obecním pozemku - údržba?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Strouha u silnice na obecním pozemku - údržba?

 • Vede stará silnice ze Zbraslavi do Jíloviště?  Další informace


  Myslíte si, že průjezd amerických vojenských tanků a obrněných vozů naší republikou poničí naše silnice a dálnice?  Další informace


  Komu mám dát přednost, když jedu z vedlejší silnice?  Další informace


 • Dá se na pozemku vedenem jako ostatní plocha stavet.  Další informace


  Co dělat a kam zajít před koupí pozemku?  Další informace


 • Jak jste prosím odměněni za pronájem svých pozemků?  Další informace


 • údržba ntb  Další informace


  Outlook 2003 - zmensenie .pst suborov (udrzba, pack)  Další informace


  Flash disk - Údržba  Další informace


  Bateria z notebooku mimo notebooku, udrzba  Další informace


 • Problém s obecním úřadem

  Na svoje náklady jsem nechal v obecním bytě,kde bydlím vyměnit termostat na plynový kotel,protože byl vadný.Mám nárok na jeho proplacení?

  Další informace


  Komunikace s obecním úřadem ?

  Je obecní úřad povinnen odpovědět na mail, případně v jakém termínu?

  Další informace


  Kdo mě poradí kde seženu co je standart a nadstandart v obecním bytě

  Dělal jsem celkovou rekonstrukci obecního bytu 1+1 o rozloze 42m2.Vyměnil jsem umakartové jádro se sprchovým koutem za zděné s vanou.Vyměnil jsem PVC za plovoucí podlahy a všechny elektrorozvody.Bylo mě sděleno,soudním odhadcem,že je to vše standart.Díky za radu.Musak

  Další informace


  Jakým způsobem žádat příspěvek na bydlení, když adresa žadatele je na obecním úřadě?

  Žadatel je momentálně bez jakýchkoliv zdanitelných příjmů, nepobírá žádné příspěvky ani důchod a s tímto jeho bydlením, potažmo adresou, je spojen výdaj- 550kč/rok za svoz odpadu!

  Další informace


  Jak se správně vyhnout při průjezdu touto křižovatkou při odbočování vlevo (odbočování z hlavní silnice)?

  Auta odbočující vlevo se míjejí vlevo - tolik vyhláška č. 100, kterou jsem se učil já. :) Ta sice dnes již asi 30 let neplatí, ale pravidlo platí dál. (I když by mne nepřekvapilo nějaké multikulturní, genderově vyvážené, ekologicky přijatelnější a především demokratičtější vylepšení .) magorvkleci:Nevím jakou vyhlášku máš na mysli ty, ale já mám na mysli Vyhlášku č. 100 FMV ze dne 23.7.1975 O pravidlech silničního provozu - § 15, odstavec 3, poslední věta. Cituji: Odbočují-li řidiči protijedoucích vozuidel vlevo, míjejí se vlevo. (je to k dohledání na mvcr.cz ve formě pdf)

  Další informace


  Jak je to se znaleckým posudkem pozemku?

  Je vždy nutný znalecký posudek pozemku i při koupy 10 metrů čtverečních zahrady,nebo stačí geometricky vyměřený pozemek?

  Další informace


  Jak daleko se smi stavet od biokoridoru na pozemku zahrada-ovocny sad hosp. budova.?

  Dobry den, nevite v jake vzdalenosti od biokoridoru se smi postavit na pozemku - zahrada, stavba pro uskladneni krmiv pro hosp. zvirata.? Dekuji

  Další informace


 • Jaké jsou významové rozdíly mezi slovy škarpa, příkop, výmol, strouha, zákop a rigol?

  Uvádíte různé výrazy, jak si můžete všimnout, některé významy jsou totožné Např. rigol nespisovné a výmol - spisovné označují stejnou skutečnost. Uedený zákop, který má význam jako příkop.Ale příkop má významů víc.škarpa - příkop u silnicepříkop -1. (protáhlá) umělá prohlubeň (v půdě): příkopy podél cest ,škarpy2. hlubší vyhloubenina jako umělá překážka sloužící k obraně: ochranný3. zeměp., geol. podélná propadlina mořského dna:výmol - vodou vymleté místo: polní cesta plná výmolůstrouha, obl. mor. struha - umělé otevřené vodní korytozákop - příkop ke krytí vojáků v boji:rigol - hrbol, větší nerovnost na silnici - z něm. Rigole, to z franc. Rigole strouha - proto se píše /i/ - SNČK ověření a href"http:/rirucka.ujc.cas.cz/" rel"nofollow" http:/rirucka.ujc.cas.cz/ /a -Omlouvám se.U příkopu jsem omylem smazala význam 2 a 3. Stačilo jen kliknout na odkaz, který vkládám pro ověření, a bylo možné si přečíst všechny významy.

  Další informace


 • údržba dvířek Grena  Další informace


  Kotel GASEX 24 udržba  Další informace