• Strpíte ponižování od partnera? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Strpíte ponižování od partnera?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Strpíte ponižování od partnera?

 • Veselé otázky manželské. Která otázka by vás jako partnera(ku) nejvíc vytočila nebo vytočí?  Další informace


  Skončim sama? - hledání partnera  Další informace


  Kde jsou vaše hranice tolerantnosti při výběru partnera?  Další informace


  Jak si usmířit partnera,který téměř neustále všechno vyčítá a ponižuje kdy může,přitom se za celý den skoro nezastávím.  Další informace


 • Inteligence partnera a vztah  Další informace


 • Rodičům partnera/ky/ by se mělo vykat nebo tykat ? Co je z hlediska etikety správné ? Vykáte nebo tykáte ?

  Tchyně a tchán jsou zpravidla starší než snacha (zeť), proto by tykání měli navrhnout oni. Záleží na domluvě. Přesná pravidla nejsou stanovena.

  Další informace


 • Jak zjistím na internetu DIČ obchodního partnera?

  Doplňuji:@Sůwa: Ptám se na DIČ, ne na IČO. DIČ v obchodním ani živnostenském rejstříku není!!!

  Další informace


 • Proč všichni chtěji upřímnost, upřímného partnera, ale když se jim jí dostane, nedookáží jí unést??

  Moje bývalá přitelkyně pořád řikala: Buď upřímný, bla, bla, bla.Když jsem byl, urazila se a byl jsem ten špatnej.. Když jsem jí chtěl vzít do opravdu pěkné restaurace, vzala si na sebe tygrovaný legíny, chlupatou vestu, otřesný kozačky atd. Samozřejmě jsem jí neřek, že vypadá jak ukrajinka, ale naznačil jí, že tento oděv pro dnešní večer není vhodný. Urazila se a nikam nechtěla jít. Přišla s tím, že si nechá něco vytetovat na ruku a jak se mi ten navrh libi. Nebudu presne rikat co, ale prirovnal bych to k tomu, kdyby si ortodoxní diskofil nechal vytetovat na celo punks not death.. jeji kamaradky ji rikaj, jak je to ,,husty,, a za zady mi rikaj, ze je to peklo.. a ja jsem ten, co ji nic nepreje.. Neni opravdu lepsi rikat lidem jen to, co chteji slyset?Doplňuji:Nepotrebuji radit jak mam nebo nemam byt uprimny. Nejsem samozrejme hulvat a nevlitnu na milacka, ze vypada jak p.ca:-) V tomhle nemam problem..Nejde o vkus ani tetovani, tohle bylo par prikladu. Miloval sem ji i s hlopou kerkou, ona me i s miliony mych chyb.Spis si myslim, ze spoustu lidi tu uprimnost o kterou jim tolik jde, ve finale ,,nekouse,, a urazi se i kdyz jen sdelite vas nazor, na ktery se ptaji.. at uz si toho vsimam v praci, ve spolecnosti.

  Další informace


  Máte raději dominantní, anebo submisivní partnera/partnerku?

  Já osobně jsem dominantní typ člověka, měl jsem vztah s jednou submisivní a neskutečně mě štvalo, že mi ležela u nohou a na vše jsem ji musel dávat svolení, jak to máte vy? Máte podobný zažitek? -Aktuálně jsem s dominantní a jsme si rovni, podle mě je to super a navic s ní podnikám a mohu jí věřit narozdíl od jednoho bývalého zaměstnance který byl na dvě věci, díky bohu že dnes mám kolem sebe v praci jen dobré lidi, kteří mají koule řict svuj nazor

  Další informace


  Má cenu se poddat lásce? Má cenu mít partnera?

  fajn, můžeze být šťastní, ale to časem pomine. můžete najít životního partnera, ale jaká je to šance? ptám se tedy, má cenu láska? není lepší být sám a stranit se lásky? plusy: nemusíte se cítit zle, když uvidíte bývalou s jiným nebo jinou. nemusíte mít vzpomínky, které vás budou drtit, pokud si vzpomenete na hezké chvíle s tou osobou. má cenu tedy láska? já myslím, že ne. je lepší být sám. co si myslíte?

  Další informace


  Milé dámy, co Vás nejvíce dokáže vytočit u partnera?

  Partnera beru takového jaký je a nikdy mě ničím nevyprovokoval. Nevím tedy, co by mi na něm a jeho chování mělo vadit - nevadí mi nic neboť nedělá nic špatného. Sama také nejsem dokonalá.

  Další informace


  Lze vybírat partnera nejen podle znamení, ale i podle pořadí narození? Jak to máte vy?

  Jakým způsobem se dá zvolit parter pro celý život? Má vliv na výběr partnera pořadí jeho narození?Jak to máte vy se svým partnerem? Jste vy jedináček a on také nebo je to jinak?Sedí provedený průzkum na vás? a href"http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/223969-hledate-dokonaleho-partnera-ptejte-se-v-jakem-poradi-se-narodil.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a (Ptám se na možnosti výběru partnera pro manželský život, nikoli na aktuální průzkum).

  Další informace


  Jaké hodnoty hledáte u budoucího partnera?Co je pro vás důležité.

  Proč jste se rozhodli nebo se rozhodujete, že s partnerem chcete strávit celý život? Jaké hodnoty v tom hrály roli? Jaké vás vedly jinam?

  Další informace


  Jak se jmenuje úchylka, kdy jeden partner rád sleduje partnera, který ho podvádí?

  Nedávno jsem četl, že i něco takového existuje. Partneři se domluví a pozvou si do postele někoho třetího.Jeden z nich pak kouká na to jak ho jeho milovaný podvádí.

  Další informace


  Chtěli byste nymfomanku/nymfomana jako partnera?

  Slyšel jsem autentické výpověd těch, kteří tu smůlu měli. Žít s nymfomankou je peklo. Zatímco vy chcete jen někdy - a pak si odpočinout - nymfomanka chce POŘÁD. To, že vy jste občas vyčerpaný, není s to pochopit.P.S.: Nymfoman neexistuje. Nymfomanie postihuje výhradně ženy. Muže postihuje erotomanie.

  Další informace


 • Kde sehnat tandem partnera na NJ?

  Dobrý den,v poslední době jsem se začal intenzivněji učit německy. Bohužel však nemám příliš příležitostí si němčinu procvičit v praxi s rodilým mluvčím. Pokoušel jsem se najít nějakého Němce, co by měl zájem, nicméně mé snahy se zatím vždy ukázaly jako liché. Nevíte někdo o nějakém spolku, kde se Němci scházejí popř. o nějakém místě kde najít tandem partnera nebo prostě jen člověka na konverzaci v NJ? Díky za všechny odpovědi.Doplňuji:Pro ivzez: V okolí Hradce Králové a Pardubic

  Další informace


 • mám zánět děložního čípku, můžu nějak nakazit partnera při pohlavním styku ?

  a na jaké vyšetření by měl partner jít v případě, že mi byl zánět odhalen až po měsíci?

  Další informace


  kam mám poslat partnera na testy HIV nebo AIDS ?

  a MUSÍ SE OBJEDNAT?

  Další informace


  Teď hned byli byste schopni říct zpaměti telefonní číslo svého partnera, dětí?

  Nebo se musíte podívat do seznamu v mobilu?♥•▬▬▬▬▬▬▬ ღೋƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღೋ▬▬▬▬▬▬▬♥Nedávno vyšel článek, že s novými technologiemi člověk ztrácí paměť.

  Další informace


  Kamarádka má partnera v depresi. Kdo je na tom hůř? Jak z toho ven? -iv-

  Doplňuji:P.S. Barnajko , krasne jste to napsala. ( i Ostatni ). Ale je hur. Leci se , ale zaroven chce depresi prepit ). Zatim ma praci , ale uz ztratil nekolik notebooku , mobilu ( firemnich ) !! Ridil uz i namol opily. ma ho kamaradka opustit , udat ? Do lecebny nechce , v praci to asi vsichni vi , ale on to taji. Doma je agresivni.Kamaradka rika , ze kdyz ho opusti je to pro nej konec. Ja ji rikam , ze on uz na dne je a ted tam taha jeste ji i s detmi. Tak co ? :-(

  Další informace