• SUPER © Simplified Universal Player Encoder & Renderer - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: SUPER © Simplified Universal Player Encoder & Renderer. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - SUPER © Simplified Universal Player Encoder & Renderer

  • Super hra



    Další informace


    Super pecka :D



    Další informace


  • Dobrý den, znáte nějaké super last, ale opravdu super, nabídky pobytových zájezdů k moři. Pokud ano poraďte. Děkuji



    Další informace


  • Použitá zrcadlovka Pentax K100D Super



    Další informace


    Tenda wireless n300 universal range extender



    Další informace


  • mate raději nové šmoulí album nebo to staré šmoulí super disko šou atd...

    ani jedno, když mi bylo asi 11 tak se mi to líbilo- bylo to srandovní

    Další informace


    Myslíte si, že se v Česku najde také takový super talent, jako malá Jackie Evancho???

    Talenty má každý národ, súťaže niekedy pomôžu. Ale najhoršie je, že si ich zoberú na starosť súrodenci Sláva a Peniaze, tí odstrčia malú sestričku Skromnosť a časom sa Talent stratí. Je to smutná realita.

    Další informace


  • Nemáte nějaký super rychlý recept na závin????

    Jedno, jestli jablkový nebo tvarohový....Doplňuji:Dědo Loudo, já chci tu buchtu upéct sama a chci, aby chutnala....Mám sice pár receptů, ale halt něco rychlýho by se sešlo...!!!!

    Další informace


    Máte někdo zaručený recept na super langoše?

    Zkoušela jsem ho mockrát udělat od základu sama,,ale fakt doporučuji koupit zmražený polotovar, tedy zmražené těsto už ve tvaru langoše,,,no a pak stačí doplnit suroviny podle chuti,,my jsme cibuloví, takže cibule, já kečup, manžel tatarku, já nivu, manžel eidam,,ale existuje více možností, co přidat,,záleží na chuti. Vlastně si tam můžete dát vše co máte ráda, případně to co je po ruce atd..,,,

    Další informace


  • Kdybych začal vyrábět cigarety s názvem Rakve a dal do nich extra dávku nikotinu za super cenu, měly by úspěch?

    Obal ve tvaru černé rakve pro tvrdou variantu a hnědé pro tu lehkou.Ke kartonu by se dával zapalovač zdarma a vypadal by ve tvaru hřebíku do rakve, aby to mělo styl. )PS: Otázka je teoretická a zatím hledám veřejné mínění. Finance na výrobu a distribuci se budou řešit případně později.Tak co? Dali byste si Rakve? Žijeme jen jednou! A naposledy! )

    Další informace